Setkání příznivců worship

Opět do Brna - tentokrát host z Anglie

 
 

jeff_silvia.jpg

 

Dne 28.března se uskuteční druhé sobotní setkání Worship.cz. Hlavním mluvčím bude Jeff Scaldwell z Anglie. Tématem je ,,Nejsme opuštěni“. Přijďte se nadechnout a načerpat nové síly. Přijďte s námi uctít našeho Pána Ježíše Krista. Zůstaňte až do večera, kdy začíná koncert worship skupiny R.E.J.


Jeff Scaldwell
bývalý obchodní a marketingový trenér a pozdější pastor začal v 90 letech vnímat mnoho vyhořelých a zklamaných křesťanů. Ptal se Boha, proč tomu tak je a Bůh mu začal odkrývat příčiny. Zjištění bylo překvapující. Mylné představy o Bohu, o Jeho lásce a přijetí, mylné představy o službě – která se někdy stává spíše stereotypem a povinností – to vše přivedlo Jeffa k nynější pomoci právě těmto zničeným lidem. Jeff je nejen pomazaným učitelem, ale hlavně mužem, který odkrývá Boží otcovské srdce. Věří v církev jako rodinu vášnivě milujících nebeského Otce. Klade velký důraz na uctívání a přebývání v Boží přítomnosti. Jeho služba je celosvětová, ale soustředí se více na Evropu.
Služba Jeffa Scaldwella může být přínosem těm, kteří se cítí nedocenění, frustrovaní a unavení kolotočem, ale také těm, kteří se nikdy v podobném stavu nechtějí ocitnout.
Jeft zřejmě přijede i se svou manželkou Sylvií, která často slouží s ním.


R.E.J.
vydala album pěti písní – Vzlétnout výš. Vedoucím skupiny je Matouš Čep a pokud ho znáte jako člena Boudapsova, tak se nenechte zmást. R.E.J je naprosto odlišná formace a budete mile překvapeni nejen tím jak hrají.


9:30 – 17:00 – s Jeftem a Sylvií Scaldwellem
19:00 – 21:00 - večer chval se skupinou R.E.J.
Kde: - hlavní sál Slova života – Novobranská 4

Nechceme stanovovat vstupné, ale budeme vděčni, když se s námi podělíte o finanční náklady formou sbírek.

Podrobnosti
Vložil: oskar
Vloženo: 9. 1. 2009

vytvořil akci.

Napsat komentář »