Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz, z. s.

Spolek signály.cz, z. s. je provozovatelem služeb na doméně signaly.cz za podpory Sekce pro mládež ČBK a Asociace křesťanských spolků mládeže, z. s. signály.cz, z. s. sídlo: Kozí 684/8, 60200 Brno IČ: 22720758, DIČ: CZ22720758 stanovy spolku (pdf) datum registrace na MV ČR: 13. 10. 2008 statutární orgán (předseda): Václav Vacek výkonný orgán: Realizační tým výročí vzniku komunitního webu v dnešní podobě: 13. 8. 2007 veřejná sbírka signály.cz kontakty Jak podpořit signály.cz, jak pomoci, jak se stát členem Klubu přátel. Vznik a historie signály.cz. Fórum signály.cz. členství ve spolku… Více o společenství »

Tereza Demlová

Ahoj všem,

srdečně vás zdravím a chci se rozloučit z postu šéfredaktorky. Z důvodů hlavně časových vidím, že aby Signály šly dopředu, je potřeba, aby někdo převzal štafetu a jsem ráda, že vám tímto mohu představit novou šéfredaktorku Lenku (@kollenka).

Ať se vám daří!

Terez

Václav Vacek

Ze zákulisí: momentálně pracuji na vyúčtování dotací za rok 2016 a uzavření účetnictví. Proběhla zatím tajná výměna šéfredaktorky:), chystá se změna s.magazínu. Marketing začíná připravovat propagaci na diecézních setkání mládeže a i na Celostátním setkání v Olomouci. Vývoj: zvaní více lidí do společenství najednou, podpora videí z Vimeo, možnost vložit akce na svůj web, propojení s Facebookem. atd.

Václav Vacek

Milí přátelé, chtěl bych Vás pozvat do společenství https://www.signaly.cz/forum-signaly-cz, které jsme založili pro diskuzi o Signálech a přímou komunikaci mezi uživateli a Realizačním týmem. Patříte mezi ty, kterým na Signálech záleží, tak budeme rádi i za Vaši zpětnou vazbu. Připomínám, že máte nárok na "firemní" mail a slevu v eshopu. Dále máte nárok na bonusy Klubu přátel. Připomínám a prosím o uhrazení členského příspěvku za rok 2017 ve výši 200 Kč / člena (nově jsme sjednotili výši pracující / studenti) nejlépe do konce března 2017. Děkujeme.

Václav Vacek

Milí kolegové. A je to tady zase - výroční zpráva za rok 2015. Díky vám všem za podporu a pomoc! https://www.signaly.cz/os/info

Václav Vacek

Ahoj kolegové, koho by to zajímalo, právě jsem nahrál výroční zprávu za rok 2013: https://www.signaly.cz/os/info

vojtec aktualizoval to, co říká o společenství signály.cz, z. s..
Václav Vacek

Ahoj kolegové. Možná se již opakuji (posíláme vzkaz i email), ale děláme pořádek :) Jelikož na signálech potřebujeme aktualizovat databázi členů o.s., prosím každého člena o odpověď na několik dotazů: Chceš být i nadále členem signály.cz, o.s.? Pokud ano a zaplatil/la jsi již příspěvek za rok 2014 – pod jakým variabilním symbolem ho najdeme? Pokud jsi ještě neplatil/a, prosíme o zaplacení do 30.5.2014; pokud do této doby nebude členský příspěvek zaplacen nebo nedostaneme odpověď, musíme se s tebou jako členem rozloučit :( Nabízíme Ti i vstup do Klubu přátel (https://www.signaly.cz/klub-pratel) - nové bonusy a platíš jen jeden poplatek - ten Klubu! Díky :) Vašek

Kristýna Kuráňová

Zveme vás na 3. ples signály.cz, který se rychle blíží: https://www.signaly.cz/3-ples-signaly-cz
Pozor, pro všechny členy signály.cz, o. s. je lístek na ples o 20 Kč levnější!
https://www.signaly.cz/obchod/detail?productId=33

Krasnazena Kristýnko, ty jsi tak krásná.

Jenda já ji to říkám taky pořád;))

Kristýna Kuráňová Díky..teď se zase červenám...a co na ples, chystáte se? :)

Kristýna Kuráňová

Soutěž pouze pro členy signály.cz, o.s.: https://tym.signaly.cz/1306/kchk-se-blizi-uz-mas

Potkáme se i letos na Katolické charismatické konferenci?

KCHK se blíží! Už máš lístek?

Kristýna Kuráňová

Již několik let je zde na signály.cz každoročně pořádaná soutěž o několik lístků na Katolickou charismatickou konferenci. Ani letošní rok není vyjímkou.

Kristýna Kuráňová

Další soutěž o 2x2 lístky na zajímavý festival Slezská lilie, vystoupí na něm např. Mňága a Žďorp, KaPři (můžete znát z CSM ve Žďáru) a další interpreti.

Kristýna Kuráňová

Pozor, další soutěž o vstupenky, tentokrát na královehradecký SheepFest!