Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz, z. s.

Spolek signály.cz, z. s. je provozovatelem služeb na doméně signaly.cz za podpory Sekce pro mládež ČBK a Asociace křesťanských spolků mládeže, z. s. signály.cz, z. s. sídlo: Kozí 684/8, 60200 Brno IČ: 22720758, DIČ: CZ22720758 stanovy spolku (pdf) datum registrace na MV ČR: 13. 10. 2008 statutární orgán (předseda): Václav Vacek výkonný orgán: Realizační tým výročí vzniku komunitního webu v dnešní podobě: 13. 8. 2007 veřejná sbírka signály.cz kontakty Jak podpořit signály.cz, jak pomoci, jak se stát členem Klubu přátel. Vznik a historie signály.cz. Fórum signály.cz. členství ve spolku… Více o společenství »

Václav Vacek

V záložce o společenství ve správném řádku přibyla výroční zpráva za rok 2017 (https://www.signaly.cz/os/info) ... ✔

Václav Vacek

Milí kolegové ve spolku, využívám nástěnku po delší době, abych popřál za náš tým radost a pokoj Vánoc do srdcí a ať tam hooodně dlouho vydrží :)

prig Jsem měl asi před měsíce takovou noční můru, že jsem nezaplatil členský přispěvek 2017. Pak jsem se ale naštěstí vzbudil.

Václav Vacek

Milí přátelé, spolučlenové ve spolku signály.cz, z.s. Mám pro vás 3 zprávy. Zvu vás na ples signály.cz (https://www.signaly.cz/7-ples-signaly-cz-3) - abychom se mohli potkat i v reálu. Současně připomínám, že máte slevu 20% na vstupném! Druhá zpráva je apel na ty, kteří ještě nezaplatili členský příspěvek za rok 2017, aby tak učinili co nejdříve. Návod máme vpravo od nástěnky. Díky moc. A nakonec uvažuji, jak se více poznat nebo dát prostor těm, kteří by se chtěli zapojit. Co kdybychom vymysleli na jaře nějakou společnou akci, pouť, výlet, kavárnu apod.? Možná spojit s poutí médií, kam… Zobrazit více

Milí přátelé, spolučlenové ve spolku signály.cz, z.s. Mám pro vás 3 zprávy. Zvu vás na ples signály.cz (https://www.signaly.cz/7-ples-signaly-cz-3) - abychom se mohli potkat i v reálu. Současně připomínám, že máte slevu 20% na vstupném! Druhá zpráva je apel na ty, kteří ještě nezaplatili členský příspěvek za rok 2017, aby tak učinili co nejdříve. Návod máme vpravo od nástěnky. Díky moc. A nakonec uvažuji, jak se více poznat nebo dát prostor těm, kteří by se chtěli zapojit. Co kdybychom vymysleli na jaře nějakou společnou akci, pouť, výlet, kavárnu apod.? Možná spojit s poutí médií, kam Signály každý rok jezdí? Byl by o něco zájem? Chtěli byste víc informací ze zákulisí Signálů? Nebo máte nápady či byste uměli s něčím pomoci? Sem s tím:) Děkuji a hezký týden.

7. ples signály.cz

čtvrtek, 16. listopadu 2017 - 20:00   do   pátek, 17. listopadu 2017 - 02:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Václav Vacek

Milí kolegové ve spolku. Nahrál jsem právě výroční zprávu za 2016. Uff. Na tyhle administrativní věci moc nejsem :) Najdete tady: https://www.signaly.cz/os/info. Velké díky za Vaši pomoc s financováním Signálů. Vážím si toho. Jinak letos (2017-18) chystáme s vývojem z větších věcí: nový vzhled stránky s blogy a společenstvími, novinka: datové úložiště a rozcestník materiálů, možnost vkládat soubory na nástěnku společenství, pin post, vytvořit nabídku smajlíků, vylepšit zadávání i prezentaci akcí, avíza na mejl, možná jakousi podobu inzerce a seznamky. Momentálně točíme video seriál Církev za… Zobrazit více

Milí kolegové ve spolku. Nahrál jsem právě výroční zprávu za 2016. Uff. Na tyhle administrativní věci moc nejsem :) Najdete tady: https://www.signaly.cz/os/info. Velké díky za Vaši pomoc s financováním Signálů. Vážím si toho. Jinak letos (2017-18) chystáme s vývojem z větších věcí: nový vzhled stránky s blogy a společenstvími, novinka: datové úložiště a rozcestník materiálů, možnost vkládat soubory na nástěnku společenství, pin post, vytvořit nabídku smajlíků, vylepšit zadávání i prezentaci akcí, avíza na mejl, možná jakousi podobu inzerce a seznamky. Momentálně točíme video seriál Církev za oponou díky dotaci Renovabis a díky sponzorům nabízíme i finanční podporu https://dobryskutek.signaly.cz.

Václav Vacek

Milí kolegové, dnes jsem vám posílal e-mail...tak mrkněte, zda to došlo...pokud ne, asi máme na vás neaktuální e-mail. Prosím případně o zprávu. Díky.

Ferenc Mail došel. Narozdíl od newsletterů pouze jednou. ;)

prig Věk na profilu.. členové jsou snad všichni autorizovaní, a tak všichni ho mají vyplněný - ne?

Tereza Demlová

Ahoj všem,

srdečně vás zdravím a chci se rozloučit z postu šéfredaktorky. Z důvodů hlavně časových vidím, že aby Signály šly dopředu, je potřeba, aby někdo převzal štafetu a jsem ráda, že vám tímto mohu představit novou šéfredaktorku Lenku (@kollenka).

Ať se vám daří!

Terez

Václav Vacek

Ze zákulisí: momentálně pracuji na vyúčtování dotací za rok 2016 a uzavření účetnictví. Proběhla zatím tajná výměna šéfredaktorky:), chystá se změna s.magazínu. Marketing začíná připravovat propagaci na diecézních setkání mládeže a i na Celostátním setkání v Olomouci. Vývoj: zvaní více lidí do společenství najednou, podpora videí z Vimeo, možnost vložit akce na svůj web, propojení s Facebookem. atd.

Václav Vacek

Milí přátelé, chtěl bych Vás pozvat do společenství https://www.signaly.cz/forum-signaly-cz, které jsme založili pro diskuzi o Signálech a přímou komunikaci mezi uživateli a Realizačním týmem. Patříte mezi ty, kterým na Signálech záleží, tak budeme rádi i za Vaši zpětnou vazbu. Připomínám, že máte nárok na "firemní" mail a slevu v eshopu. Dále máte nárok na bonusy Klubu přátel. Připomínám a prosím o uhrazení členského příspěvku za rok 2017 ve výši 200 Kč / člena (nově jsme sjednotili výši pracující / studenti) nejlépe do konce března 2017. Děkujeme.

Václav Vacek

Milí kolegové. A je to tady zase - výroční zpráva za rok 2015. Díky vám všem za podporu a pomoc! https://www.signaly.cz/os/info

Václav Vacek

Ahoj kolegové, koho by to zajímalo, právě jsem nahrál výroční zprávu za rok 2013: https://www.signaly.cz/os/info