Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Společenství pro diskuzi, sběr námětů, zpětnou vazbu a informace o SignálechProstor pro komunikaciRealizačním týmem signály.cz. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

PetrST

Ahoj, uvítal bych možnost nahrávat články přímo ze souboru .doc nebo z Google Drive. Je to nápad reálný a uskutečnitelný? Co si o tom, ostatní, myslíte?

ObiSkyWalker Já bych radši lepší editor a automatické ukládání :-)

Když píšu článek, radši ho píšu vedle v textovém editoru přímo v HTML, které pak vkládám rovnou do článku :-)

Jan Škrášek Automaticke ukladani je dobry napad, to me nenapadlo.
Novy editor bude, ale spis teda dlouhodobe se chceme vzdalit html, to je totiz vysoce pomijejici.

Václav Vacek

Pamatujete na naše plány? (https://tym.signaly.cz/1702/co-ceka-signaly-v-roce) My ano. Nicméně musíme si přiznat, že laťka byla příliš vysoko. Při pohledu na náš SCOREBOARD vidím: Počet uživatelů: 34.092 (cíl: 35.000); Nové služby: modlím se, přímluvy, přihlášení přes Google, Líbí se u komentářů, diskuze a fotky na nástěnky; Počet followerů na Facebooku: 3.442 (cíl: 5.000); Příjem od dárců: 46.700,- (cíl: 100.000,-). Co s tím? Byl kratší rok? Nebo ještě zamakáme? S čím byste nám mohli pomoci?

Václav Vacek

Dnes jsem byl kvůli Signálům v Práglu na školení GDPR. Měli dobrý coffee break. Pár poznatků jsem si odnesl. Jako např., že náš stát zase zaspal, že je za tím hlavně byznys, že některé věci, které zákon ukládá jsou technicky neřešitelné apod:) Nicméně už pilně pracujeme, abychom naše procesy s novým nařízením sladili a zvýšili tak i bezpečnost dat uživatelů.

PetrST Hodně štěstí :)

Václav Vacek

Dobrá zpráva: Nadační fond Credo (http://www.credonadacnifond.cz/) podpoří finančně natočení dvou dílů seriálu Církev za oponou (https://cirkevzaoponou.signaly.cz/)! Děkujeme!!!

Václav Vacek

A je to tady! Jedinečná akce, na které můžeš potkat někoho z 34.053 registrovaných uživatelů živě! https://www.tickin.cz/27-7-ples-signaly-cz

PetrST

Co takhle rozjet vlogy na Signálech?

Kollenka Jen do toho!

PetrST :D A kam to budu dávat?

KMirjam @PetrST pokud chceš nahrávat videa, stačí udělat si kanál na YT a dávat sem odkazy, ne?
Jen předem podotýkám, že co se mě týče, na videa moc nekoukám. Raději čtu.

Kollenka Jj, videa musí být někde na youtube.

Václav Vacek Nebo na vimeo. Odjinud to neumíme...

Václav Vacek

Dnes se k nám přišel do kanclu autorizovat @lucullus. Tak jsme se museli vyfotit :)

Václav Vacek

Včera jsem měl prezentaci o Signálech na @sfk. Při přípravě jsem si uvědomil nebo se utvrdil v některých důležitých bodech o Signálech. Musím se o to s Vámi podělit. Ale to zas později :) Aspoň pro pobavení 3 obrázky z mojí ppt :) Uhádnete, kdo to je?

Václav Vacek

Právě mě natočilo radio @proglas přes telefon - rozhovor k programu https://dobryskutek.signaly.cz/1708/vyzva-dobry-skutek-2017. Tak poslouchejte :)

Výzva Dobrý skutek 2017

Dobrý skutek

V roce 2017 budou podpořeny 0 - 4 projekty z kategorií (k tématu): A: Evangelizace B: Ekumenismus C: Péče o společný domov ve světle encykliky Laudato si´ D: Podpora rodin a dětí Každý vybraný projekt může získat 3.000 – 10.000 Kč. V žádosti je…

Kollenka Tak na Tebe našli kontakt! Chtěli ho po mně, slíbila jsem to a pak jsem samozřejmě zapomněla.... Ale oni si poradili, jsou úžasní :)

Václav Vacek

Dneska na poradě @vyvoj jsme rozhodli, jak posílíme datový prostor na Signálech kvůli "šuplíku", @paulo přišel s hezkým nápadem, jak elegantněji řešit správu a prezentaci "Pravidelných setkání" a @premekkoch se uvrtal že bude řešit "Technickou podporu". Super!