#přímluva Prosím o modlitbu za rodiče a celou rodinu mé kmotřenky, dnes jim vyhořel dům... ať mají sílu znovu budovat a najdou potřebnou pomoc.

smilemaruska

Odkud jsou a kde bydlí?

JzJ

Díky moc všem, ubytování není potřeba, mají ve vesnici příbuzné.

Zobrazit 3 komentáře »

#přímluva za rozum pro státníky, v jejichž moci je zabránit eskalaci konfliktu na Ukrajině, potažmo celé Evropě.

majkiki

Taky bych byla moc ráda a modlím se za to, aby se situace uklidnila, jsem ale přesvědčená, že mezi Ukrajinou a Ruskem není "konfilkt". Myslím, že je to jednoduší, Ukrajina je prostě Ruskem napadena. Když jsem se modlila naposledy, došlo mi, že je třeba se modlit za mír, ale ne za mír na Ukrajině, ale za mír v srdcích těch, kteří připravují a usilují válku, tedy v Rusku.

KMirjam

¨@majkiki souhlasím Řekla jste to daleko lépe. Včera jsem byla dosti vyčerpána, to se člověk někdy nevymáčkne. Díky moc.

majkiki

@KMirjam: Děkuji Mirjam za Vaše slova, vážím si toho. To máte tak, já ani nemusím být vyčerpaná a stejně mám někdy problém se vymáčknout.:D (Mimochodem, když jsem si to teď po sobě četla, tak jsem si tam našla dvě chyby.)
Zrovna tohle mi ale leží dost v hlavě a hodně nad tím přemýšlím, tak jsem to musela napsat.:) Vím, že to není záležitost Vašeho příspěvku, ale velmi mě znepokojuje to drobení pravdy, slovíčkaření a dezinformace, které kolem toho kolují. Ostatně jako kolem všeho, co je zájmem Ruska a Číny.

A přeji hodně sil, to předjaří je vždycky náročné, ale vydržte, brzy přijde jaro a všichni pookřejeme.;)

KMirjam

@majkiki děkuji vám moc....

Zobrazit 4 komentáře »

#přímluva ... Pane, náš Otče, jestli chceš, abych žil v Božím království a sdílel lásku i na zemi, … pomoz mi prosím, žehnej a posiluj mě svým Svatým Duchem. ... A veď nás se ženou po svých cestách k sobě, abychom se stali svými , partnery v manželství a rodinou.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za tchána. Říkala jsem si, že vydržím (bo negativisticky smýšlí obecně i o jiných a ví se to o něm...), ale nyní už se to začíná dost týkat i mého dítěte a to mně vedlo k zamyšlení...Jaký příklad si ona od dědy ponese? Jak se bude např. cítit, když jí odmítá říkat jménem Andělka, ale říká jí druhým křestním jménem Maruško, co ti to udělali...(ve smyslu, že jsme jí dali jméno Anděla, kteréžto má v ČR tisíce žijících žen dle statistiky k roku 2022). Dále pak jí říká různé věci ohledně vzhledu (jak už je u něj zvykem, tak negativní...)....a další...Začíná se mně to… Zobrazit více

#přímluva Prosím o modlitbu za tchána. Říkala jsem si, že vydržím (bo negativisticky smýšlí obecně i o jiných a ví se to o něm...), ale nyní už se to začíná dost týkat i mého dítěte a to mně vedlo k zamyšlení...Jaký příklad si ona od dědy ponese? Jak se bude např. cítit, když jí odmítá říkat jménem Andělka, ale říká jí druhým křestním jménem Maruško, co ti to udělali...(ve smyslu, že jsme jí dali jméno Anděla, kteréžto má v ČR tisíce žijících žen dle statistiky k roku 2022). Dále pak jí říká různé věci ohledně vzhledu (jak už je u něj zvykem, tak negativní...)....a další...Začíná se mně to celkem dotýkat...ani si nepřeji, aby škaredě (třeba o manželce svého bratra říká, že má problém s psychikou, což není pravda...ba naopak je to moc milá paní, co pečuje o jedno z dospělých dětí, které je žel nemocné a tak se tak často nedostane mezi lidi, což on jí má právě za zlé.....)mluvil o druhých a dcera to musela slýchat....Nevím co s tím...

Leňouš

+++ achjo... +++

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva za navrácení holčičky své mamince samoživitelce Veronice z Prahy, z přechodné pěstounské péče - modleme se za ni, aby uřady usoudily, že ona ji dokáže zabezpečit. … .doufejme, že nakonec Panna Maria pomůže. ... Kriste, smiluj se, prosím. Důvěřuji Ti, Ježíši.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva
prosíme, abychom mohli žít opět normálně a pandemie Covidu od nás odešla. Je to zlo.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosim o modlitbu za blízké nemocne covidem🙏🏻, i za ostatni nemocne. Dekuji🙂

Napsat komentář »

#přímluva Ahojte, mohli byste prosím rozeslat mezi známými prosbu o modlitbu za měsíční miminko, které leží v nemocnici? Je to velmi vážné, je tam bez rodičů na JIP a prarodiče hodně plakali. Začíná to být vážné :(

Napsat komentář »

#přímluva Za naději pro celou rodinu.

Napsat komentář »

#přímluva Za osvícení Duchem svatým a odhalení všech demagogů a manipulátorů.

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.