Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz – podpora

Společenství, ve kterém Ti zodpovíme tvoje dotazy a pomůžeme najít řešení tvých problémů se signály.cz. Pokud ti více vyhovuje email, můžete se obrátit na podpora@signaly.cz. Více o společenství »

Václav Vacek

Přetéká mi text, který je url odkaz v říkáš o společenství do nástěnky společenství...Jde o společenství "https://www.signaly.cz/spolecne".

Jan Škrášek Cca v horizontu 5 let to opravime. Tolik k důležitosti 😁

Václav Vacek chybí mi tlačítko "Nelíbí se" ... :)

Clara @washeck Máš tu tlačítko "modlím se" - nestačí? :-D

Becket Nevím, zda to souvisí a zda není chyba jen v mém počítači. V některých blogových příspěvcích (nejen mých) přetékají dříve zarovnané obrázky většího formátu mimo střední (textový) pruh do pravého sloupku (tj. do pravého menu) i za něj. Týž problém v prohlížečích FF i IE.

Clara

Ahoj, všimla jsem si, že na některých stránkách je horní černá lišta menší/větší než zbytek stránky - a taky že se mi rozhodily obrázky na blogu - je to jen průvodní známka nasazování nových prvků v systému? Díky.

Jan Škrášek Tím větší menší myslíš šířku?

Clara Ano - většinou je zleva zarovnané na šířku tlačítko signály, zprava moje fotka - ale v některých případech je širší nebo uzší, je to takový detail.

A co se mi nelíbí osobně jsou ty obrázky - předtím se na blogu zarovnaly na jeho šířku, nyní najednou přetékají - což značně narušuje vzhled blogu a nevím, co s tím? :-/

Mot

Dneska jsem si všiml nové funkce "Kopírovat akci" :-)
Díky! @vývoj ;-D

dromedar

Možná chyba v ošetření viditelnosti oštítkovaných příspěvků:

Nástěnka společenství https://www.signaly.cz/spolecne je mi jako nečlenovi nepřístupná.

Když na ni ale někdo napíše příspěvek se štítkem, na výpisu oštítkovaného obsahu ho vidím. Teď konkrétně vidím několik takových na https://www.signaly.cz/stitky/newhere

KamilSvětlý

Zdravím všechny aktivní členy :) Byl jsem jako dobrovolník na CSM Olomouc a rád bych pro signály.cz i nadále byl aktivní a pomáhal jim se zatraktivnit. Bavil jsem se s některými mladými lidmi a co jsem s nimi rozebíral tak někteří mají problém se seznamovat a rádi by se seznámily, ale třeba z nedostatku času a nebo příležitostí to nejde, jelikož nikdo nemá na čele napsáno, že je sám a touží nebo hledá partnera či partnerku? Mnozí by uvítali možnost, kdyby signaly.cz mohli prostřednictvím svých stránek sloužit také jako seznamka/signály.cz a prosím pozor bezplatná, protože některé weby tuto… Zobrazit více

Zdravím všechny aktivní členy :) Byl jsem jako dobrovolník na CSM Olomouc a rád bych pro signály.cz i nadále byl aktivní a pomáhal jim se zatraktivnit. Bavil jsem se s některými mladými lidmi a co jsem s nimi rozebíral tak někteří mají problém se seznamovat a rádi by se seznámily, ale třeba z nedostatku času a nebo příležitostí to nejde, jelikož nikdo nemá na čele napsáno, že je sám a touží nebo hledá partnera či partnerku? Mnozí by uvítali možnost, kdyby signaly.cz mohli prostřednictvím svých stránek sloužit také jako seznamka/signály.cz a prosím pozor bezplatná, protože některé weby tuto funkci nabízejí, ale bohužel je to placené a mladí na to nemají finance když ještě studují. Já nejsem programátor a nevím jak by to mohlo fungovat, ale velice rád, bych prosazoval tuto myšlenku, nebo alespoň diskuzi o ní a nejsem zcela přesvědčen o tom, že po seznámení členů by okamžitě tito lidé signály opustily, protože signály.cz nejsou primárně zaměřeny na seznamování, ale také na akce, blogy, fotky atd.

Je možné tuto myšlenku uskutečnit a pomoci mladým lidem se přiblížit a seznámit se skrze signály.cz. Mnozí mladí s kterými jsem mluvit by tuto mojí vizi velmi uvítali, ač třeba ani signály.cz nemají nebo o nich nevědí. Každopádně bylo by to dobré dílo protože to leží na nás, aby za pár let nás na setkání mohlo jezdit více, je třeba se napárovat a šířit víru dál a za 20let nás může na setkání jezdit více třeba i 10 až 15tis mladých, když vybudujeme rodiny, které budou silné a stabilní ve víře a lásce v Kristu a s Kristem a samozdřejmě s jeho požehnáním..:)

Děkuji všem za Váš čas a přečtení tohoto příspěvku..:)

Kamil Světlý

KamilSvětlý Bylo mi řečeno, že na signalech.cz je možnost se seznámit, ale pouze skrze nějaké společenství ať už seznamka nebo nějaké jiné...ale když tam nikdo není a to společenství tleje a je mrtvé tak se tam nikdo s nikým neseznámí, proto bych uvítal možnost na signálech.cz aby bylo možné např. označit kliknutím, že profil se někomu líbí a že má zájem se s daným uživatelem seznámit a daný uživatel by dostal na toto oznámení a mohl na to reagovat nebo také aby případně u každého uživatele byla možnost nějakým způsobem označovat zda-li je aktivní či již není aktivní..:) Nedělám to kvůli sobě, ale rád byc zatraktivnil signaly.cz pro mladé uživatele s kterými jsem mluvil na CSM Olomouc a velmi tuto možnost vítali..:) a pomohlo by jim to v seznamování...

Václav Vacek Čau Kamile. Máme něco takového v plánu, ale nebude to hned...tak na to nespoléhej :) Ale chceme tady udělat nějakou decentní a šikovnou možnost pro ty, kteří se chtějí seznamovat...takže vydrž prosím.

KamilSvětlý To je skvělá zpráva, pro všechny nezadané..:) snad jim to pomůže více a snadněji navazovat vztahy..:) Děkuju za info a Těším se na tuto novinku..:) "nebojte se lásky"

Václav Šablatura (sab047)

Je v poradku, kdyz zrusim uzivateli pratelstvi, ze vidim jeho prispevky pred zrusenim toho pratelstvi? ... myslim, ze je adevatni, aby se mi prispevky takoveho uzivatele neukazovaly proste vubec (nezavisle na case).
Btw ... driv jsem zde psal, ze ... ackoliv jsem zrusil sledovani pritele, tak jeho prispevky jsem stale videl ... i ty nove po zruseni sledovani. Nejaky posun v te veci ... ?

Jasminecka Diky Vaclave za podnet, prichazim s tim druhym v poradi - jsem nerada, ze se mi zobrazuji prispevky pritele, ktereho jsem si zaradila jako "nesledovat". Prala bych si omezit viditelnost jak pro altivitu na nastence tak ve spolecenstvi...
Nejde o nic osobniho, ale pokud se vam sejde par hyperpsavych lidi... 😉

Václav Vacek Beru to do vývojových úkolů.

Kilián

Zdravím, dovolil bych si upozornit, že e-mail, který automaticky odesíláte při registraci odkazuje na neplatnou adresu: http://www.signaly.cz! (tedy včetně vykřičníku).

Václav Vacek Díky, opraveno

Adalberto

Už jsem to psal tam do diskuze, ale pro lepši viditelnost:
Když někdo přispěje do Diskuze, objeví se mu na nástěnce "xxx komentoval(a) /* neimplementovaný ct_typ discussionThread */ "

JiříHumpl

Možná jsem něco pochopil špatně, ale když si chci u blogu upravit css, změny se nějak neprojevují. Co dělám špatně? Dík :)

JiříHumpl Času moc nemám, ale nový věci se naučím rád 😄 telegram mám 🤔 jirihumpl@gmail.com

JiříHumpl A nemůžeme se domluvit přímo ve stanu signálů?

Jasminecka

Jak slozite by bylo nastavit, aby se na mobilu nezobrazovala nejdriv nastenka, ale jina sekce? Treba vyber z blogu nebo Bozi slovo na den?
Co jsem bez pc, tak je kazde kliknuti na signaly z mobilu fakt velke pokuseni zacit brouzdat, i kdyz je na zacatku umysl veskrze bohuliby... 😊