HejTi

HejTi / Jan Šedo / 34 let

Ženatý

Kdo se chystáte na den rodin do Olomouce v rámci CSM?

Ferenc

Jsem tam po celou dobu a rád Tě uvidím...

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »
prig

haleluja!

Renata Svobodová

Další zázračný level bude, když spolu s místními katolíky uspořádají ekumenickou bohoslužbu. :)

Zobrazit 2 komentáře »

Na Velikonoce jsem si dal předsevzetí, že si přečtu už druhou knížku poskládanou ze zdejších blogů. Asi nejde nebýt v tu chvíli trochu nostalgický. Bude to za chvíli patnáct let - půlka mého života, co mi do něj tento web radikálně zasáhl a to symbolicky ve městě, které se později stalo zcela "nezávisle" mým domovem (Žďár). Je krásné vidět, že ten web i dnes po už skoro 5 letech, co jsem od něj odešel, žije. Člověku to ve chvílích, kdy se mu zrovna nedaří, dodá radost a říkám si, že ty tisíce hodin nad tímto webem strávených měly smysl. Díky Sekci pro mládež ČBK za tu příležitost, kterou mi… Zobrazit více

Na Velikonoce jsem si dal předsevzetí, že si přečtu už druhou knížku poskládanou ze zdejších blogů. Asi nejde nebýt v tu chvíli trochu nostalgický. Bude to za chvíli patnáct let - půlka mého života, co mi do něj tento web radikálně zasáhl a to symbolicky ve městě, které se později stalo zcela "nezávisle" mým domovem (Žďár). Je krásné vidět, že ten web i dnes po už skoro 5 letech, co jsem od něj odešel, žije. Člověku to ve chvílích, kdy se mu zrovna nedaří, dodá radost a říkám si, že ty tisíce hodin nad tímto webem strávených měly smysl. Díky Sekci pro mládež ČBK za tu příležitost, kterou mi dala, díky všem se kterýma jsem měl možnost spolupracovat a díky všem, kteří se o signály.cz dál staráte!

Jenda

Až nechápu jak jsi dokazal trak radikálně odejít... Vzdyt je to skoro Tvoje dite;)!!! Diky za vse!!

HejTi

Měl jsem nutkání do toho těm, kteří signály.cz převzali kecat, a tím bych je tak akorát otrávil... Jako když se snaží prarodiče rodičům mluvit do výchovy jejich dětí. ;o)

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »

Nevíte o někom (ideálně 2 lidech), kteří by od ledna hledali privát v Brně poblíž kampusu? Věděl bych o něčem.

vojtec

anebo v Krpoli? taky bych věděl o něčem :-)

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

kacka říká o něm:
HejTi se rád směje - je to vidět na první pohled! Je dobrý kamarád, když do něčeho jde tak tam jde naplno a svým nadšením je pěkně nakažlivej:o)
Eleeshebat říká o něm:
Velký (prací zavalený katolický) bratr tě vidí...
sqdw říká o něm:
Mocný signálník, skvělý člověk, špatný počtář ;-)
anetamarie říká o něm:
No, kdo by neznal HejTiho...:-)) Stačí, když ho vidím, prozáří mi celý den:-))
Zedňa říká o něm:
takový velký signálský nadšenec :-D