HejTi

HejTi / Jan Šedo / 35 let

Ženatý

Kdo se chystáte na den rodin do Olomouce v rámci CSM?

Ferenc

Jsem tam po celou dobu a rád Tě uvidím...

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »
prig

haleluja!

Renata Svobodová

Další zázračný level bude, když spolu s místními katolíky uspořádají ekumenickou bohoslužbu. :)

Zobrazit 2 komentáře »

Na Velikonoce jsem si dal předsevzetí, že si přečtu už druhou knížku poskládanou ze zdejších blogů. Asi nejde nebýt v tu chvíli trochu nostalgický. Bude to za chvíli patnáct let - půlka mého života, co mi do něj tento web radikálně zasáhl a to symbolicky ve městě, které se později stalo zcela "nezávisle" mým domovem (Žďár). Je krásné vidět, že ten web i dnes po už skoro 5 letech, co jsem od něj odešel, žije. Člověku to ve chvílích, kdy se mu zrovna nedaří, dodá radost a říkám si, že ty tisíce hodin nad tímto webem strávených měly smysl. Díky Sekci pro mládež ČBK za tu příležitost, kterou mi… Zobrazit více

Na Velikonoce jsem si dal předsevzetí, že si přečtu už druhou knížku poskládanou ze zdejších blogů. Asi nejde nebýt v tu chvíli trochu nostalgický. Bude to za chvíli patnáct let - půlka mého života, co mi do něj tento web radikálně zasáhl a to symbolicky ve městě, které se později stalo zcela "nezávisle" mým domovem (Žďár). Je krásné vidět, že ten web i dnes po už skoro 5 letech, co jsem od něj odešel, žije. Člověku to ve chvílích, kdy se mu zrovna nedaří, dodá radost a říkám si, že ty tisíce hodin nad tímto webem strávených měly smysl. Díky Sekci pro mládež ČBK za tu příležitost, kterou mi dala, díky všem se kterýma jsem měl možnost spolupracovat a díky všem, kteří se o signály.cz dál staráte!

Jenda

Až nechápu jak jsi dokazal trak radikálně odejít... Vzdyt je to skoro Tvoje dite;)!!! Diky za vse!!

HejTi

Měl jsem nutkání do toho těm, kteří signály.cz převzali kecat, a tím bych je tak akorát otrávil... Jako když se snaží prarodiče rodičům mluvit do výchovy jejich dětí. ;o)

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »

Nevíte o někom (ideálně 2 lidech), kteří by od ledna hledali privát v Brně poblíž kampusu? Věděl bych o něčem.

vojtec

anebo v Krpoli? taky bych věděl o něčem :-)

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

Makynka říká o něm:
moc ráda vzpomínám na výlet z SV08 do Brna,kdy jsme obdivovali krásy jižní Moravy a já poslouchala o signálech.cz :-))) díky tomu jsem tu ;-) HejTi, si borec!
xPastelka říká o něm:
kluk, který mě asi nezná (aspoň se tak vždycky tváří :D), ač bydlí skoro přes kopec a já ho znám už od dob, kdy pořádal v lukách na "církevního silvestra" diskotéky s radkem habáněm:)
Jenda říká o něm:
Super týpek, zakladatel a makač pro signály, který neváhá se obětovat pro druhé! Jsem rád, že ho znám;).
Mildaborec říká o něm:
Spolubydlící:
Eowyn říká o něm:
Pradědeček signálů. (Za padesát let se to označení třeba bude hodit:) Jinak - WYD SYD, krásný čas:)