erulkawiiniw

erulkawiiniw / Erika Terezie Marie Hloušková / 30 let

Vdaná

hojenky, chtěla bych Vás poprosit, jestli se Ti fotka líbí, dej nám svůj hlas díky
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/29935#utm_medium=selfpromo&utm_source=facebook&utm_campaign=diteroku

Napsat komentář »
JanJanek

Naprosto krásné, díky :-)

(není to z G.Cortouise?) :-)

Zobrazit 2 komentáře »

Ahojenky naši animátoři východo-zápaďáci 2009-2011 :-) Jak to tak tedy vypadá, tak se setkáme na začátku února v prodlouženém víkendu, kde probereme dvě témata. A tak nás napadlo, že by bylo dobré, jak nám dají týmaci čas, v pátek nebo v soboru odpledne že bychom se věnovali té naší nástěnce s fotkama na diecézní setkání mládeže v Brně, kde již budeme čerstvími absolventy (snad) :-) A protože je to poslední víkend, a další už jsou ty zkoušky, tak bybyl dobré to udělat :-) A proto zapojte svoji fantazii, přemýšlejte o tom jak by jste to chtěli mít, a v ůnoru byjsme se na to vrhli, na vaše… Zobrazit více

Ahojenky naši animátoři východo-zápaďáci 2009-2011 :-) Jak to tak tedy vypadá, tak se setkáme na začátku února v prodlouženém víkendu, kde probereme dvě témata. A tak nás napadlo, že by bylo dobré, jak nám dají týmaci čas, v pátek nebo v soboru odpledne že bychom se věnovali té naší nástěnce s fotkama na diecézní setkání mládeže v Brně, kde již budeme čerstvími absolventy (snad) :-) A protože je to poslední víkend, a další už jsou ty zkoušky, tak bybyl dobré to udělat :-) A proto zapojte svoji fantazii, přemýšlejte o tom jak by jste to chtěli mít, a v ůnoru byjsme se na to vrhli, na vaše nápady a dali by jsme to všici nějak do kupy :-) A taky by bylo dobré, dát našim týmákům a vůbec Osovce něco na památku, vyrobit nějaké velké přání, třeba jako jsme dělali Elišce, když byla nemocná :-) A s Liduškou a s Adélkou máme ještě jeden nápad, ale to až osobně, ať to týmáci neví :-)

Jana Zichová

souhlas! a ještě něco: budem si dělat nějaký trička nebo něco? já bych byla určitě pro: nemusíme je nechávat někde dělat, ale třeba si je obatikovat a podepsat se si tam nebo tak něco

Marteo

Souhlasím... a je to moc dobrý nápad... obojí. Ať už s nástěnků nebo s tričkama... a možno by bylo aj dobré vymyslet něco na ukončení a zahájení našeho animátorského působení při DSMku, jak budem dostávat dekret....Hmm?

erulkawiiniw

Jasně trička! Tak každej si může donýst svý at nemusíme kupovat, jen se kúpí barvy na textil, jen pár páč jsou dražší, a můžem malovat, a každej někomu druhýmu namalujem něco na triko :-)

Zobrazit 3 komentáře »

" Víra mi změnila život
a může změnit i ten váš.
Má moc změnit celý svět."
Immaculée Ilibagiza, Steve Erwin

Napsat komentář »

Vůbec se tu nevyznám a nemohu najít naše animátorský společenství-diskuzi, pomooooc

jirkaklimes

Neboj, jiste se najde;) A diskuze u nej taky. Taky mam par drobnosti, co mi tu chybi, nebo nevim, kde hledat.. Ale napsal jsem na mail novaverze@signaly.cz a doufam v kladnou odpoved:)

Jana Zichová

tak pak dejte prosím vědět....

erulkawiiniw

Achuuuj, přišel jste na to někdo už? :-D

jirkaklimes

ještě ne...:(

Zobrazit 4 komentáře »

Jistý biskup ze 16. století řekl:,,V manželském svazku je méně krásy, ale více bezpečí, než v životě jednotlivce. Je plný smutku, ale také radosti. Musí se srovnat s velikou tíhou, ale pomáhá mu obrovská síla lásky. A ta tíha, je nádherná.''+ :-)

Napsat komentář »

Lifehouse - everything

Evickakarlik

tak tohle je úžasný!! taky jsem fandila do poslendí chvile!!;-) a ty lidi jak jásali, to je mazec!! :-)

Zobrazit 1 komentář »
Napsat komentář »

Říkají o ní

bohuna říká o ní:
Erička,moc hluboká slečna,už na první pohled z ní vyzařuje krása a dobrota... Při modlitbě jsem se koukala na ní a nemohla jsem z ní spustit oči,jde na ni vidět,že opravdu miluje Boha celým svým srdcem!
veruska20 říká o ní:
Erika je moooc hodný človíček plný lásky,má všechny moc ráda,je to sluníčko!
Gratia říká o ní:
jeden takový nezapomenutelný víkend v praze
Marteo říká o ní:
Opravdoví přátelé přicházejí, když všichni ostatní odešli. Tys přišla, přestože sme se moc neznali a jsem Ti za to strašně moc vděčná. Děkuju. Budeš mi chybět, škoda, že nejsi s náma v zápaďácích... Ať Ti Pán žehná+
Theresie říká o ní:
Nejdříve to byl zakuklenec..a za chvíli vykoukla Erika=o)) Annafest 2009