Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Hnutí Pro život

Hnutí Pro život ČR (dále jen HPŽ ČR) je dobrovolným sdružením občanů se společným zájmem šířit a prosazovat úctu k lidskému životu od početí do přirozené smrti Více o společenství »

EvaHavlátová

Nejmenší z nás 2018

čtvrtek, 18. října - 08:00   do   čtvrtek, 18. října - 17:00 Brno

EvaHavlátová

Zůčastnil/ a jsem se někdy konference "Nejmenší z nás"?:-)

Celkem hlasujících: 7

LudmilaLáz Konference se opakovaně zúčastňuji, i aktivně...

EvaHavlátová
heiduška

https://www.signaly.cz/signaly-spojuji
Aktivní uživatelé pojďme prosím vytvořit i reálná setkání a příběhy signálů! :)

EvaHavlátová

Konference k 50. výročí vydání encykliky Humanae vitae

sobota, 20. října - 09:00   do   sobota, 20. října - 18:00 Arcibiskupské Gymnázium Kroměříž
Pilařova 3/3

JardaNezbeda
JardaNezbeda
EvaHavlátová

Ahoj Hnutí pro život v Olomouci, nechtělo by se někomu v ne (zítra či některou z příštích) do zoo na svatém Kopečku, ráda bych, měla nějaké známé z HPŽ:-)

EvaHavlátová

Ahoj:-) Jakožto členka Hnutí pro život oznamuji: 25.9. v 16:00 budou v Olomouci modlidby za nejmenší a 20.10. v 16:30 vychází z biskupského náměstí průvod Odvahu k životu:-)

KikiFi Díky za info! :)

JardaNezbeda

Prosím o modlitbu za vážně nemocnou paní Petru Tomšíkovou. Manželé Tomšíkovi převzali od února činnost Stop Genocidě o.s. hájící právo nejmenších se narodit. Zjistili jí rakovinu, za modlitby děkuji.

JardaNezbeda text zprávy: Je na tom zdravotně špatně. Stalo se to poprvé při výstavě v pondělí po Pochodu pro život v Praze, kdy při výstavě na prostranství u metra Hůrky čelili s manželem opravdu ošklivým verbálním útokům. Od té doby si občas postěžovala na bolest hlavy. 5. května poté pomohla naposledy ve Cvikově a domluvili jsme se, že si odpočine. Bohužel, k bolestem hlavy se přidala nevolnost až dušnost a je to právě 5 dní kdy se roznemohla natolik, že musela být převezena do nemocnice, kde ji diagnostikovali plicní embolii. Ta je nyní stabilizovaná, ale ve středu 21. 5. jí objevily nádor v hlavě – rakovina. Prosím velmi od srdce, drazí přátelé, kdo věříte, pomodlete se za uzdravení paní Tomšíkové a za jejího manžela, má to teď těžké...

KikiFi Určitě se budu modlit!! +

cashel Jsem s vámi +

Daniel Zouhar Vzpomenu v modlitbě.