Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství Česká republika

Ross ... Pho-be půjdeš se mnou a Joym montovat nový nábytek .... no ráda bych šla ale nechce se mi :-)

Dáša Knotková
Dáša Knotková

my sme to jednou měli zpívat, myslím, že u oblíkání nových ministrantů, nebo tak něco, ale zavrhli sme to, protože se nám to zdálo moc dětský, nebo já už ani pořádně nevím.. Ale když to zpívaj děti, tak to zní hezky :o) Takže můžem začít nacvičovat.. :-)

Jinak ještě k paní primátorce Řápkové. Sám bydlím u rodičů v blízkosti ultranacionalistického skinheada, nechoval se vždy ideálně, ale proti tomu, co vím z vyprávění a návštěv přátel a známých bydlících v blízkosti nepřizpůsobivých občanů, rozhodně jsme na tom lépe s ním.

Tofl

Vždy jde o lidi. Nikde to není stejné. Někde se Romové a Češi shodnou a někde jsou hold na nože. Jinak médiím se v tomhle věřit nedá, protože veškeré informace jsou zkreslené. Člověk, který na vlastní kůži nepozná, jaké je to žít vedle menšiny či většiny, tak nemá ani ponětí o tom co je to nesnášenlivost nebo pochopení a klidné žití. Sám mám spoustu zkušeností (jak osobní tak od známích), že se dá žít vedle kohokoli, pokud si nedělají naschvály . . .

xenofon

Záměrně jsem psal nepřizpůsobiví občané a ne Romové nebo cikáni. To, že někdo má tmavší pleť z něj nedělá horšího souseda. To, že hlásá antisemitismus a rasismus ano, ale ne v takové míře, jako kdyby několik nocí po výplatě dávek dělal nepořádek ...

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com./

"Problém u Jardy Voříška (překladatele) , ale i u Pinayeho (P. Arriahy SJ) je v tom, že jsou motivováni v první řadě "PROTI" židovskému vlivu, více než "PRO" obranu Církve a víry. Taková motivace je ale vadná."

Michal Kretschmer

Takže tady je ta skupina "Hm..." jak sem říkala: http://www.youtube.com/watch?v=X-zbZNA_Uls&feature=related

Kačkač

Moc hezké :-)

Teru

to se muzem naucit! je to mysim v hosane 3 :-)

Vít

OK, tak ju(HOSANA 3) někdy(až bude čas=) dones na faru a můžem začít trénovat :-) Myslím, že už to někteří někdy slyšeli(já teda jo, ale nevím kde=) a tak to aspoň mám trochu naposlouchaný.

celkem by mě zajímalo jaká strana vznikne na místo zaniklé ODS :-) 8-p

Tofl

Nevznikne žádná, protože ODS nezaniklo . . .

Vo sv. písme možme čítať: ani oko nevidelo, ani ucho nepočulo, ani do ľudského srdca nevstúpilo čo Boh pripravil pre tých čo ho milujú. Verím že Boh pripravil v nebi niečo úžasné čo si teraz ani nevieme predstaviť a určite to nebude nuda. Mohla by som to prirovnať k tomu ako keby dieťatko v lone mamy protestovalo že nechce na svet, lebo to nepozná a myslí si že tu bude nuda a u mamy je mu dobre. Verím že u Otca nám bude super záleží len na nás.Myslím si že Boh "vidí" budúcnosť, ale keďže daroval človeku slobodu, tak nezasahuje.

KDU - ČSL nemám rád. Až z ní bude Česká strana lidová ; bude to lepší. Byl jsem členem Křesťansko - demokratické strany. Až z politiky zmizí KDU - ČSL a KSČM ; bude lépe. Ahoj.

dadinka

A proč jí nemáte rád?