tak děcka, mluvila sem s Jurem a prej si tam jidlo koupime nebo co, ja tomu nějak negomu 8-p napret rekne toto a pak zase toto a pak v tom mám pěkné guláš, ale asi se měkde slezem třeba v nedělu (pokud mu čas dovolý) a nebo až ve čtvrtek na vlakovým nádraží, ale určo (no možná :-) )pošle poslední info :-)
a pokud máte nějaké otázky tak určo pište nebo volejte palcovi :o) mě už se rači na nic neptejte 8-p ještě vám něco nakecám a pak to bude na mě :-o)

Napsat komentář »

víte co se stane ..dyž do vyhledavače na Google..zadate -Chuck Norris????...............................Chucka Norrise nenajdeš.Chuck Norris najde tebe :-)

Napsat komentář »

Chuck Norris spi s polštářem pod pistolí :-)

Napsat komentář »

Nebo v 8? Dáši, kdyžtak mi prosím napiš na mobil, protože už sem asi dneska do té doby nepůjdu. Zatím zdarec a mějte se prázdninově :o)

Napsat komentář »

A na kolikátou hodinu bysme si dali sraz? Navrhuju mezi 7 a půl 8 před kostelem. Možná půjde i Peťa :-)

Napsat komentář »

A nebude Tě mrzet, že nebudeš u Staně na opíkačce? Však, myslím, že u Kofole zas tak dlouho nebudem, tak bys stihla i grilovačku ;-)

Dáša Knotková

(S tím počítám.) :o)

Zobrazit 1 komentář »

Já mám taky ráno brigádu. :o) Ale na pizzu si netroufám, mám momentálně hodně málo peněz a musí mně něco zbyt na Bystřicu.. Tu kofolu snad ještě utáhnu. :-)

Napsat komentář »

To není špatný nápad. Ale grilovačka je na dluho a já musím být ráno v práci... Markéta navrhla, že by se šlo večer na Kofču nebo ma pizzu... prostě na něco, co se dá jíst nebo pít :o)
To víš Dáši, že mě tady máš 2:)
A Ty Zdeni nezoufej, prášků se ještě za život nadlábímě... tak třeba ti bude ve stáří něco odpuštěno a nebudeš muset polykat denně třicet prášků, ale jen dvacetdevět :o)

Napsat komentář »

A pro kohokoliv, na koho sem trestuhodně zapomněla.

Napsat komentář »

No a kdyby sis to, Zdeni, rozmyslela, tak to platí samozžejmě taky pro Tebe. :o)

Napsat komentář »

Člověče, třeba si s těma práškama ještě užiješ nějakou tu srandu :o) S:)
Tak já teda zítra su doma, ale kdo mně vlastně zbývá? Jenom Kačenka? No co, lepší jeden přítel, než žádnej. Káťo, mám pozvání ke Staníkovi na grilovačku. Jestli chceš, tak si můžeme jít trochu zaopíkat, nebo aspoň pokecat s trochu jinýma lidma.. Jenom kdybys chtěla a jestli si to stihneš přečíst..
Staník je squjelej človíček :o) :-) :o)

Napsat komentář »

Jura doma není. Je na táboře s brňákama na vysočině. Na tábor sem chtěla jet v sobotu, ale Honza pojede z Buchlovic prej nebo co, Peta nenapsal a s Markéto nepojedu...ani nevím jak se tam jede...no je to v řiti, a potřebuju na kole najet minimálně 150km a teď by mě zajímalo jak to ujedu, když pojedu víte kam... :-q B-)
já ještě nevím jestli zítra někam pudu, bo mě dneska hrozně boleli záda a musela sem jít k váhalovi a dostala sem jakýsi jedy a prej po nich budu malátná, možná mě bude moc bušit srdíčko...no prostě jak sfetlá 8-p :-)

Napsat komentář »

Tak jo :-)

Napsat komentář »

Já doufám, že se buď dneska, nebo zítra dozvím, jestli pojedu pryč a když ne, tak s váma půjdu kamkoliv. :o)

Napsat komentář »

Jedině, že bysme v pátek podnukli zdravitní procházku :o)

Napsat komentář »

Zrušili sklárny a tak se sklo prodává za výrobní ceny..
http://www.nedform.cz/Cenik_uz_skla_html.html

Napsat komentář »

Jestli budu v pátek doma, tak vás budu chtět straaašně moc vidět! Chybíte mně, vy bando. Teď nevím, jestli náhodou nepojedu v pátek a o víkendu zas k té Jirkové rodině na chatu.. Píct prase a tak.. Banalita.
Ty jo, Juru sem neviděla tak moc dlouho, je vůbec doma? Kdyže tam chcete jet? Na ten tábor?

Napsat komentář »

no kde asi 8-p ...natáboře... no a Peťa s Eliškou s náma nějak nepečou :-$ to neva děvčata, pojede asi Honzík, Peťa Brulík a možná Jura, ale ještě to nevím jistě, no a kdaž pojede Jura tak aj Markéta :o) A co v pátek má to vůbec cenu?

Napsat komentář »

A kdo ste teda vlastně všechno ještě doma? Kde sou všichni?? :-$

Napsat komentář »

Však co, kdyžtak půjdeme na houby... s kdyby bylo nejhůř, tak sou v lese kořínky ;-)
Zdeni, já taky nemůžu, mám v sobotu službu.

Napsat komentář »