Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství Česká republika

kamoskvetos
kamoskvetos

Václav byl šťastný, že má o něho nějaká slečna vůbec zájem... Toto je si myslím jádro problému. Václav nebyl zamilovaný do té konkretní osoby, ale zoufalý ze své samoty. Jinak si nedovedu vysvětlit, že by 26!letý kluk(což je věk, ve kterém bych čekal jisté známky dospělosti) se byl schopný až tak moc zamilovat do 14!!!!!leté holky(u které je i možnost, že si dělala legraci, člověk si občas neuvědomuje, jaké můžou mít důsledky jeho činy). Jinak na tohle téma, icq je strašně hloupý způsob komunikace, zvlašť pro citové a pocitové záležitosti a to by asi mělo být svědectví pro ty zmiňované… Zobrazit více

Václav byl šťastný, že má o něho nějaká slečna vůbec zájem... Toto je si myslím jádro problému. Václav nebyl zamilovaný do té konkretní osoby, ale zoufalý ze své samoty. Jinak si nedovedu vysvětlit, že by 26!letý kluk(což je věk, ve kterém bych čekal jisté známky dospělosti) se byl schopný až tak moc zamilovat do 14!!!!!leté holky(u které je i možnost, že si dělala legraci, člověk si občas neuvědomuje, jaké můžou mít důsledky jeho činy). Jinak na tohle téma, icq je strašně hloupý způsob komunikace, zvlašť pro citové a pocitové záležitosti a to by asi mělo být svědectví pro ty zmiňované generace.

Dáša Knotková
Dáša Knotková

Vždycky jsem chtěl bernardýna.
Potom jsem ale zjistil, že se s tím soudkem neprodávají..

A to je problém emocionální nevyspělosti... zamilovat se takhle přes net může jen naivní a emočně nezralý člověk. A se 14 letou holkou, tak to už je úplný lol... Nerad soudím, ale za 50 % problémů si můžeš sám.
To si s tebou Václave hrála tvoje fantazie a ideály... no nic již jsi zkušenější, ale tyhle věci jsi měl znát již dávno dříve...

Dáša Knotková
Dáša Knotková

jo, to je naučíme, je to lehoučký. :o)

Zdeňulka
Zdeňulka

Čau lidičky!!!!Všem kteří mě dneska poslali vzkaz nebo sms tak moooooc DĚKUJU!!!!Tolik jsem toho fakt nečekala!!!! :o) S:) :o) :-)

Dáša Knotková

Zdeničko, promiň, že já ti nemám z čeho napsat, ale v pátek ti to vynahradím, ok?

Zdeňulka

V pohodě!To neřeš!!!! :-)

hraji např. člověče nezlob se, dámu, Osadníky, různé karetní hry, dostihy a sázky a mnoho dalších :-) X:)

tondakolik

takže krom Osadníků jen klasické hry? To já propadl, dalo by se říci - stal se ze mne závislák :-D - na moderních deskových hrách ;-)

Tofl

Ale zahraju si i moderní věci, ale ne tak často - spíš svátečně než ty klasické X:)
Zapomněl jsem ještě na scrable a třináctou komnatu...... :-)

Dáša Knotková
Dáša Knotková

kašlite na ftipi, čardáš, to je věc! :o)

Vít

no to teda, ale má to háček, kolik lidí ho umí? To by chtělo je to fšechny aučit, co? Třeba v pátek =) :-) 7:-|

Klárča
Klárča

jj, asi ne.. pokud to tu Víťa nerozproudí zas nějakýma fffftipama

protože proto:-) Nevím kdo ho nenávidí, u nás spíše vyvolává salvy smíchu. Nedá se mu upřít že se snaží. Snaží se svým stylem a není jisté o co. Na plakátě svého turné měl na límci napsáno merkurius(planeta která jednou oběhne za 88 dní)

Jinak je to sektář, podivný komediant, který zakládá různé lóže jednu za druhou.

tondakolik

to už jsme OT? co je OT? :-o)

Ferenc

off topic = mimo téma

Dáša Knotková
Dáša Knotková

z čehož plyne, že to tak udělá každej a asi už nikdy se tady nic neobjeví.. :-o)