Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství Česká republika

No mimo pár kousků nic extra. Už nemám čas starat se o zvěř u nás ve sdružení takže už lovím jen když jsem pozván :) podařil se sice jezevec ale jen autem :) a co ostatní?

zajímavý článek, ale ještě zajímavější diskuze

Velice zajímavý článek ke stávce odborů
http://pajann.signaly.cz/1002/proc-se-mluvi-o

Poslední dobou se čím dál více začínám zajímat o ČD a dopravě na železnici a musím říct, že ne vše je takové jak se zdá (spíš prochází médii). Některé své názory a pohledy na ČD začínám měnit.
Bohužel, když se politika míchá kam (jak) nemá, tak to vždy dopadá špatně . . . Rád bych se někdy dočkal politiky s lidmi, kteří jí opravdu rozumí a ví o čem politika je . . .

StranikS

Hmm, když si ale čtu ty nadnešené prý udajné příklady na přesné odjezdy vlaků, tak se tomu musím jen smát, protože to pravda není :-) Pokud vlak odjíždí ze stanice opravdu přesně, je spíše výjimkou než pravidlem. Také cestuji vlakem, auto ani nemám, takže vím. několikrát do roka přejíždím komplet republiku Mar.Lázně - Zlín. Jindy jezdívám zase do Staré Paky, někdy zase do Letohradu. Někdy jsou ta zpoždění opravdu naprosto zbytečná a bezdůvodná. Na úsecích, kde se dělá na modernizaci koridoru tak samozřejmě zpoždění samozřejmě chápu a respektuji.

Já jsem nebrečela.

ja tez uprimnovani nemam rada, ale samozrejme dekuju vsem, ktery zatim uprimnovali.
Ano, na modlitbu neni nikdy pozde.
Navic Marketi neni duvod k placi. Babicka zemrela zaopatrena a vstoupila na novou krasnou cestu do Bozi naruce.
Jinak diky vam vsem za modlitby. I ty urcite prispely k tomuhle dustojnemu finisi pozmeskeho zivota.

Tož to mě mrzí, že sem si to nepřečetla dřív.. Ale ono na modlitbu není nikdy pozdě. Soustrast Ti upřímovat nebudu, protože to sama nemám ráda.

Teri,přímnou soustrast. :-$ :-$

Naše babička, Alenka Pačesová, rozená Hrazdílková (ne, s Hrazdílkama v naší ulici to nemá nic společnýho), zemřela, či vstoupila do Nového života dne 25.2.2010 ve 23:45, v nedožitých 80 letech (*7.7.1930), zřejmě ve spánku s poklidným výrazem ve tváři.
25.2.2005 zemřela i babička Čechová.
Dobře si to ty babičky naplánovaly:)

dekuju moc za vas vsechny. jsem moc rada, ze jste! mam vas rada

Myslím, že můžu mluvit za všechny: můžeš s náma počítat!!