Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #Panama2019


Z promluvy papeže Františka z dnešní vigilie.
"When we find ourselves at a loss and without work, without education,
without community and without family, at the end of the day we feel empty and we end up filling that emptiness with anything we can."


Můžu potvrdit, kašlala jsem na školu a na přátelé kolem mě a na Boha a všechno jde ke dnu, takže papež má v tomhle velkou pravdu...

#Panama2019

Napsat komentář »

https://www.youtube.com/watch?v=G8uQyCkgDdw
Pokud se chcete dívat na přímý přenos z vigilie, tady je něco ve španělštině na youtube :) sice asi nebudete rozumět ani slovo, ale ta atmosféra jde i tak z toho cítit, pokud trpíte nespavostí, skvělé na zabití času :). A papež František právě projíždí sektory :)
#panama2019 #jmjpanama2019 #wydpanama #jmjpanama

– upraveno
vojteska07

Někdy nemusíš umět jazyk , abys cítila tu atmosféru. :) Takže buď v klidu

Rezkaaa

Škoda!! Na TV Lux (slovenská TV) byl přímý přenos komentovaný ve slovenštině - být v tuto dobu na signálech, napsala bych Ti. Každopádně teď by už měl být někde na TV Noe i český záznam :)

Lenochod

To nevadí i tak jsem si to užila a ráno se podívala na záznam v čj :) jenom na tu promluvu a svědectví

Zobrazit 3 komentáře »

#panama2019
Aktuální zpravodajství z centra dění Celosvětového setkání mládeže vám přináší dvě účastnice z východočeské Dobrušky. (Tuším, že to bude Káťa a Maruška) :-)

Napsat komentář »

#panama2019 Je někdo už v Panamě?? Fotka žádná, jedna zpráva o dni misií, ale kolik vás tam je, co děláte ...

Zdendanda

Nějaké fotky se objevily i na signálech, ale dohledat je není úplně easy: https://www.signaly.cz/panama2019
Což mě přivádí k tomu, že celý koncept těchto panamských stránek je dost nešťastný. Např. blogové články, které se zobrazují jen v tenkém sloupci na boku a některá písmena na konci slov ani nejsou přes zdobnou lištu vidět, přitom lišta úplně zbytečně osekává stránku o pěkný kus... nepotřebuju vidět modré pozadí, chci si raději přečíst článek a vidět fotku ve větší než mikroskopické velikosti... Nechápu, proč prostě tady není jen náhled a není to s proklikem na normální blog normálních rozměrů.

Zdendanda

Stejně tak ty fotky nahrané ve společenství wyd panama se mohly automaticky objevit ve fotogalerii na této stránce, jinak o nich těžko kdo ví...

Zobrazit 9 komentářů »

#panama2019 Sice nebudu na místě, ale modlím se za všechny účastníky+++ Viva el Papa Francisco :)

Napsat komentář »
deFlegmatique

Jo, díval jsem se a takřka nic aktuálního tam není.

Zobrazit 1 komentář »

Dnes porada ve dvou. ✔✔ Někdo online. Řešíme: nápad soutěž "slohovka" ( s církevními školami) - díky @janvaltr, natáčení dalších dílů pořadu Signál 🎥, podpora www.laudatosi.cz 🏝, zprávy z #panama2019, přesun Fóra církve do diskuzí, úklid naší kanceláře, návštěvu na DCM v Stará Ves nad Ondřejnicí, spolupráci s www.vosp.cz, aktivitu na #csa2019, Vánoce ✨ a ještě něco. Chystáme velikou změnu...

Zobrazit 1 komentář »