suposlav

suposlav / Michal Bruno Maria Giacintov / 38 let

Řeholník
dromedar

To je z toho, že je papežský úřad "smutně uzavřený" v italském jazykovém prostoru. Je to ošklivý a nesvětový jazyk nesympatického národa, církev svatá by se od něj měla konečně osvobodit.

HrobovéTicho

"církev svatá by se od něj měla konečně osvobodit."
- A nejen ona; ani KHS makarónština nesvědčí.

Zobrazit 29 komentářů »
Napsat komentář »
Johnny06

Bylo by dobré jim poradit aby se stali co nejdříve členy unie to je může zachránit (jedna z možností) !!!

maxmilianrex

Johnny06- Přešli by z bláta do louže, EU ovládají politici, kteří mají na svědomí milióny lidských životů. A nemám na mysli jen zavražděné nenarozené děti.

Johnny06

Ano MAXMILIANREX, to s tebou do jisté míry souhlasím, samozřejmě že bych jím doporučil za jakých podmínek aby vstoupili, a to jen za válečných situací, jinak by si mohli jet stejnou notou jakou chtějí nezávisle žít ve svobodné zemi. Bez nařizování od EU. Jen takové členství pro ochranu suverenity a svobody. Se vším také nesouhlasím z EU víš.

Zobrazit 3 komentáře »

Modlím se pokoj, mír a obrácení všech válkomatů. Bůh žehnej Ukrajině i celému světu!

https://www.youtube.com/watch?v=xDeQVaoTvJM

Lucullus

Jedna z nejsmutnějších věcí na tom celém je, že se Rusko díky svému prezidentovi stalo opravdovým agresorem, což i přes modlitby za Rusko, Ukrajinu i celou situaci, musí uznat i takový zabedněnec jako já...

suposlav

Michale, nejsi zabedněnec. Situace je složitá, my vidíme jen slupku. V modlitbách nepolevuj!

Johnny06

Bylo by dobré jim poradit aby se stali co nejdříve členy unie to je může zachránit (jedna z možností) !!!

čajomlík

Jo, utéct čertovi — a dát se ďáblovi. Tomu říkám záchrana!

Zobrazit 4 komentáře »
Lucullus

Tak a je to konečně tady. Není to tak dávno co náš slušný a všemi milovaný Západ, který chce přece vždy vše dobře, se svými pevnými morálními hodnotami, nejlepší liberální demokracií apod. předvídal agresi ze strany zlého Ruska skoro za každým rohem. A proti zlému Vladimirovi Putinovi bojoval ted´ i v minulosti sankcemi, změnou statutu na sportovních utkáních a mj. zaručenými zprávami, kdy Rusko vlastně zaútočí. A ted´ je to tady Putin udělal něco...

Lucullus

Co konečně slušným západním politikům dává možnost prohlásit, že válka začala. Bylo by toho víc, ale k tomu za mě asi jen tolik. Jistě Putin není vzor slušnosti, je to, ale jen můj pohled, že na to jaký je to najednou agresor zůstávalo Rusko dlouho spíše v ostražitém politikaření, než ve snaze o světový konflikt. Ostatně, kdyby chtělo taková Čína, která je pro mě otevřeně skutečně zlý režim se nikdy nebránila případnému spojenectví. Ono i přesto, že Ukrajina apod. tím trpí nesdílím názor, že je tu zlý Putin a hodný Biden apod. Podle mě všichni politici co jsou v tom zainteresováni mají své chyby. A nezapomínám na zasvěcení Ruska Panně Marii Fatimské, které stále považuji za aktuální. Takže nejlepší zbraň proti konfliktu je za mě spíš než různé označování viníků modlitba růžence a půst jak

Lucullus

k tomu Panna Maria vyzívala. (Za mě z určitých důvodů spíše ten růženec.) Bratře Bruno mám Tě rád, ale tohle jsem musel napsat. Omlouvám se za kostrbatý text, v rychlosti jsem ho neupravoval. O jednotlivostech můžeme, snad v přátelské atmosféře podiskutovat, kdyby bylo o čem.

čajomlík

„k tomu Panna Maria vyzívala.“
— No tak si zívla, no. Beztak už je ze všech těch našich růženců unavená.

čajomlík

btw. k tomu mě napadá, že rada „Nemůžeš spát? Tak se modli Růženec!“ je veliká pitomost, pokud si člověk nechce vytvořit pěkně otravný podmíněný reflex.

Zobrazit 5 komentářů »

Říkají o něm

jirka-fikar říká o něm:
Bývalý Vesmírný týmák a Zlý loupežník Zagroškudla z pohádky Než zazvoní zvonec v jedné osobě.
Andrea Hýblová (Neposeda) říká o něm:
Na stejné loďce. Pánově!
slu-nicko říká o něm:
Každým slovem originál :-)
Tofl říká o něm:
*SFK dubnová Erlebaška 2013
Koumidlo říká o něm:
O Tobě se, Gijošku : ), neodvažuji nic vyslovit, neb v (dů)vtipných hláškách a komentářich se Tobě rovnati nelze : )... ale vždycky si je moc ráda čtu : )!