#přímluva Prosím o modlitbu za našeho arcibiskupa Jana Graubnera a pomocného biskupa a generálního vikáře Josefa Nuzíka. Ať oběma zdraví stále slouží a brzy se z toho dostanou.
https://www.ado.cz/2020/11/30/stav-arcibiskupa-graubnera-si-vyzadal-hospitalizaci-koronavirem-se-nakazil-i-biskup-nuzik/?fbclid=IwAR2Ql2JcJEBnxbxKu31HizJRalZSYE4iBL5vVnblaV-B-jFpydjXIfEpOm8

Napsat komentář »

#přímluva Lidi, prosím o modlitbu..
Včera sem se vrátila od známých...v létě jim zemřela maminka, táta se o ně stará ,ale nestačí na dům v havarijním stavu 3 krásné děti,ale žijí v šílených podmínkách..
A dnes sem přihlásila tu rodinu do mise nový domov,tak prosím,ať to dopadne jak to má!

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za vyřešení složité situace. Děkuji

Napsat komentář »

Prosím o modlitbu za moji tetu, leží v nemocnici s oboustranným zápalem plic #přímluva

Leňouš

Terezko, jak je na tom ? Je to lepší ? Krapek ...myslím +

TessMM

@Leňouš ano, včera už ji propustili domů, tak snad už to bude jen lepší, ..všem moc děkuji za modlitby.

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva #potrat
18. listopad 2020 - 100. let od legalizace potratů v Rusku (tehdy komunistický Sovětský svaz - SSSR). Následně se legalizace potratů dále rozšířila do celého světa.

Modleme se:
- za všechny potracené děti
- za ochranu života nenarozených dětí
- za ukončení potratů
- za odpuštění za tolik ztracených životů
- za konání pokání
- za obrácení těch, kteří potraty provádějí
-
-
-

Výběr modlitby i přímluvy jsou na individuálním rozhodnutí každého, kdo se chce nějak zapojit.

Latroj

Modlitba za nenarozené děti
Pane Ježíši Kriste, Synu Boží, na přímluvu tvé matky Panny Marie, která tě s láskou nosila pod srdcem, a svatého Josefa, muže pevné víry, který byl vám oběma statečným ochráncem, vyslyš naše prosby za ochranu života nenarozených dětí, kterým hrozí zabití v lůně svých matek. Dej, ať jejich rodiče najdou odvahu čestně přijmout zodpovědnost za životy svých dětí. Bože, Otče všech lidí, Pane života, odpusť nám naši lhostejnost k různým formám ničení tvého díla, a dej nám milost, abychom dokázali bránit lidský život od početí do přirozené smrti, pomáhat potřebným, a z ran tvého Syna čerpat sílu k zápasu za život podle tvé vůle.
Amen.
(https://www.bip.cz/cs/novinky/2018-04-kazdy-ma-pravo-na-zivot-den-modliteb-za-nenarozene-deti)

Zobrazit 3 komentáře »

#přímluva Prosim o modlitbu za pozehnany a pokojny zacatek deti opět ve skole, ať i my dospěli to zvladneme🙂🙏🏻

Míša93

Dekuji za modlitby, zacatek docela dobry, tak kez nám Pan dal zehna🙂🙏🏻.

MarkétaJurečková

#primluva Prosím o modlitbu za vyřešení složité situace, a za nalezení vhodného pracovního místa. Děkuji

Zobrazit 2 komentáře »

Dnes zemřel manželův strýc, když vzpomenete v modlitbě spolu s námi, bude jistě rád!
#primluva

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva ať ho Donald trumpne!
Dominum deprecemur!
Te rogamus audi nos!

Napsat komentář »

#přímluva za vsechny lidi s handicapem, kteří tu situaci okolo Covid -19 těžce nejsou, jsou sami nebo odkazani na asistenty, kteří jim pomáhají, a kteří se k nim bojí chodit, tak jsou casto sami, nemají si s kým popovidat a jste mnozí z nich přisli o přivydelek, kde se mohli cítit užitecní. Holka, mozková obrna, chodí o berlích, hlídala muzeum, a ted o praci přišla a má težé deprse, Kluk na vozíčku, který je fixován na rodinu, zustal sam bez rodiny a má tezké deprese, atd, a mnozí další... A za vsechny o se o tyto lidi psychologickou pomocí starají, známý mi říkal, že se mu zabilo už… Zobrazit více

#přímluva za vsechny lidi s handicapem, kteří tu situaci okolo Covid -19 těžce nejsou, jsou sami nebo odkazani na asistenty, kteří jim pomáhají, a kteří se k nim bojí chodit, tak jsou casto sami, nemají si s kým popovidat a jste mnozí z nich přisli o přivydelek, kde se mohli cítit užitecní. Holka, mozková obrna, chodí o berlích, hlídala muzeum, a ted o praci přišla a má težé deprse, Kluk na vozíčku, který je fixován na rodinu, zustal sam bez rodiny a má tezké deprese, atd, a mnozí další... A za vsechny o se o tyto lidi psychologickou pomocí starají, známý mi říkal, že se mu zabilo už nekolik lidi z terapie...
Králi,milost nám dej, přijď a uzdrav naši zem ! A zbav nás pana Prymuly:D

– upraveno
artep1605

Leni, díky, že to připomínáš. Pořád si myslím, že ty psychické a sociální následky celé této pandemické doby budou horší než ty fyzické. Teď jsou přeplněné nemocnice, později budou přetížení psychologové, psychiatři, kněží,...jen to nebude bohužel tolik vidět.

jankac

S tím Prymulou tě Hospodin vyslyšel 😀😀

artep1605

@jankac Žejo? :-) A ten nový ministr působí rozhodně víc lidsky a vyjadřuje sa zdvořileji. Je mně sympatické, že sa snaží situacu uklidnit a nestrašit lidi zbytečně...

Zobrazit 3 komentáře »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.