Neposeda

Neposeda / Andrea Hýblová

V celibátu

Křičím i já.
Petr vystoupil z lodi, kráčel po vodě a šel k Ježíšovi. Zpozoroval však silný vítr a dostal strach. Začal tonout a vykřikl: „Pane, zachraň mě!“

Napsat komentář »

Potom vzal těch pět chlebů a ty dvě ryby, vzhlédl k nebi a požehnal, lámal chleby a dal učedníkům a učedníci zástupům. Všichni se najedli dosyta a ještě sesbírali plných dvanáct košů zbylých kousků.

Napsat komentář »

Láska prochází žaludkem. Tak jsem se rozhodla poděkovat sestrám z bostonské komunity za všechno dobro, které jsem zde přijala. No, nenapadlo mě nic jiného než ta houbová bramboračka a k tomu bramboráky! Jen jsem jaksi pozapomněla, že nás je přes 80 kousků. Takže od rána loupu brambory... Bude to až k večeři, mám ještě 5 hodin čas:-)

sanitan

Jen aby Te nesebrali za pokus o vrazdu...

Zdendanda

No, bramboráky pro 80 lidí bych sama fakt smažit nechtěla... To sis na sebe upletla bič;)

Clara

V té roušce vypadáš krvelačně. 😬 Chutnalo?

Neposeda

Byli jsme na to tri. Ja vlastne jen loupala a pak hnetla ve trech mega misach.

Zobrazit 4 komentáře »

Když se do New Orleansu chystám, ať vím, čím žijí. Pokud mi to covid dovolí, tak mám v plánu právě do této farnosti zavítat. Ne jako turista, ale jako jeden z nich, kdo se modlí celou duší, celou myslí, celým tělem.
Pokud vydržíte do konce filmu, zjistíte, že bohužel po hurikánu Katrina se situace dost změnila, k horšímu.

https://youtu.be/XAmzyXxcKeg

KMirjam

DíK, za toto video!

Zobrazit 1 komentář »

Našla jsem: co říká Bible o...?
Pro inspiraci, pro začátečníky...
https://www.openbible.info/topics/

Napsat komentář »
Napsat komentář »

Připravuji prezentaci finálního projektu pro Kurs mediální vzdělanosti (bude to zároveň i článek pro Katolický týdeník).
Dávají vám názvy podkapitol (odstavců) smysl?

Neposeda

Tak nakoenc si vybrali jen tu část priniknout do týlu nepřítele. A tomu asi rozumí každý.

Jiří Zajíc

Ale mě zajímá ten článek CELÝ

Zobrazit 6 komentářů »

Tak už se mi kupuje letenka...

Marie Kuříková (Marijanka)

Jee, New Orleans, to byla moje úplně první cesta do USA. Ještě před hurikánem Katrina...Byl to šok po všech stránkách, ale asi bych si časem zvykla.

Zobrazit 1 komentář »

Pray. Skate. Live.
Friar Gabriel skated for 7 years as a teenager, but felt his vocation was religious life. He was prepared to abandon his passion for skateboarding to live a life of Poverty, Chastity, and Obedience as Friars of the Immaculate. Six years after becoming Friars and having not skated, he was given obedience to obtain a skateboard and go to the skatepark once a week - to "preach the gospel at all times, when necessary, use words" as Saint Francis stated. Friar Gabriel explains that God has so many ways of using peoples talents to give Him glory. Skateboarding allows the Friars… Zobrazit více

Pray. Skate. Live.
Friar Gabriel skated for 7 years as a teenager, but felt his vocation was religious life. He was prepared to abandon his passion for skateboarding to live a life of Poverty, Chastity, and Obedience as Friars of the Immaculate. Six years after becoming Friars and having not skated, he was given obedience to obtain a skateboard and go to the skatepark once a week - to "preach the gospel at all times, when necessary, use words" as Saint Francis stated. Friar Gabriel explains that God has so many ways of using peoples talents to give Him glory. Skateboarding allows the Friars to help others see the compatibility of exercising the body as well as the soul.

Mikina

To je úžasné, vždy jsem naplněna radostí, když vidím, že Bůh miluje tu rozmanitost v nás, a naopak jsem smutná, když vidím někdy v katolických kruzích tendence prosadit nějakou uniformní představu "správného věřícího" ... kéž by bylo takových příkladů víc!

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o ní

Faustynka říká o ní:
Ať žije zmrzlina...
Áďa říká o ní:
Andrejka:)má v mém srdci své důležité místečko:)
Jiří jirkas Haman říká o ní:
je Andrea - sestra sestry Anny známá především jako mediální hvězda z Tábora
Hankaa říká o ní:
:-)
merryxx říká o ní:
Super Paulínka a skvělý pokec u jejich stánku na KCHK 2012. Díky za tu knížku a věnování ;) Doufám, že se zas brzy potkáme!