Angelika-SCB

Angelika-SCB / Angelika Ivana Pintířová

V celibátu

Docela důležitý web, http://www.shincheonjibezprikras.info/

KMirjam

Ano, Sinčchondži je velmi nebezpečné hnutí. Čím lépe se snaží vypadat, tím horší důsledky. Tím, že se hojně inspiruje křesťanstvím, ve výsledku křesťanství nesmírně ubližují. Však to bude jedno z jejich hlavních poslání ..

KMirjam

Název té stránky je naprosto signifikantní. Záludný, po vzoru reklamy. "Bez příkras"... nikdo si je pokud vím nikterak nepřikrašluje, spíše naopak. Především ti, kteří s nimi kdy měli zkušenost Marketing mají prostě dobrý. To jediné asi ano.

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »

Ještě je možnost pomoci misiím:
misijní sbírku
https://www.youtube.com/watch?v=woSzxWoJ3-0&feature=emb_logo
Vzhledem k situaci, kdy nemohl být stanoven náhradní termín sbírky, který pořádá Papežské misijní dílo šíření víry, probíhá sbírka na misie individuální formou:
Peníze v obálce s nápisem NA MISIE vložte do pokladny v kostele nebo odevzdejte do sakristie, na faru nebo do Národní kanceláře Papežského misijního díla v Hradci Králové do 20. 12. 2020.
Své dary můžete také posílat přímo na účet číslo 72 540 444/2700, VS 10

Napsat komentář »

Myslím, že toto exerciční zamyšlení stojí za to dobře pročíst a promeditovat.

Napsat komentář »
Napsat komentář »
cink2

Kéž by tu sílu nejen Itálie pocítila!

Angelika-SCB

Jakou tedy máme víru, kdybychom nebyli přesvědčeni o Boží síle? Je ale otázka, jestli si představujeme její působení podle svých představ nebo se odevzdáme do Božích rukou! Zrovna dnešní evangelium o tom mluví dost jasně.

cink2

O Boží síle v komentáři nikdo nepochybuje. To jen byla reakce na Vaši úvodní větu.

cink2

... jakože, podle čeho se určuje, zda je modlitba silná nebo slabá, když do srdce lidí vidí jenom Bůh?

Zobrazit 4 komentáře »

Zbožnost se nevylučuje se zodpovědností ba naopak a proto prosím noste všichni kdekoliv na veřejnosti roušky. Tento model je od naší 97 leté sestry a stačí k němu staré prostěradlo. Díky!!

KláraNováková1

ty jsi zmenila viru sestro ???

Zobrazit 1 komentář »

Prosím všechny, aby sledovali bohoslužby on-line a nevydávali se do kostelů, kde se třeba slouží mše jedna za druhou a ještě k tomu vedle sebe v kaplích pro 29 lidí. je to velké riziko rozšíření nákazy a také špatné svědectví pro okolí. Možností jak sledovat mši je mnoho a také duchovní sv. přijímání má velký účinek. Bůh přece není omezen ve své milosti a lásce. Děkuji všem, kteří se chovají zodpovědně.

Ferenc

Ano je to zvláštní, v neděli dopoledne déle telefonovat a psát si s kněžími ;-)

kacarovi3

Ivanko, když jsem chodil do kostela na mše, bylo tam mnoho věřících, kteří ruku svému bratru ve víře nepodali s přáním pokoje a na věřící bez roušky se dívali, jak na vrahy. Přestali věřit v Boha a vyznávali pouze nařízení Babiše, toho si zvolili za hlavu církve. Bylo mi z těchto věřících opravdu zle a přestal jsem chodit v té době na mše. Nikdy jsem na ústech neměl hadru nebo respirátor. Bůh nás přece vede a stvořil nás se vší ochranou, jsme v jeho rukou a nemáme se čeho bát! Mnozí svěřili svůj život Babišovi a teď umírají po třech dávkách vakcíny. Ivanko, i ty?

Zobrazit 3 komentáře »

Říkají o ní

IrenaT říká o ní:
Jsem ráda, že jsme se mohly seznámit osobně u nás v Nové Pace....