Angelika-SCB

Angelika-SCB / Angelika Ivana Pintířová

V celibátu
Napsat komentář »

Ještě je možnost pomoci misiím:
misijní sbírku

Napsat komentář »

Myslím, že toto exerciční zamyšlení stojí za to dobře pročíst a promeditovat.

Napsat komentář »
Napsat komentář »
cink2

Kéž by tu sílu nejen Itálie pocítila!

Angelika-SCB

Jakou tedy máme víru, kdybychom nebyli přesvědčeni o Boží síle? Je ale otázka, jestli si představujeme její působení podle svých představ nebo se odevzdáme do Božích rukou! Zrovna dnešní evangelium o tom mluví dost jasně.

cink2

O Boží síle v komentáři nikdo nepochybuje. To jen byla reakce na Vaši úvodní větu.

cink2

... jakože, podle čeho se určuje, zda je modlitba silná nebo slabá, když do srdce lidí vidí jenom Bůh?

Zobrazit 4 komentáře »

Zbožnost se nevylučuje se zodpovědností ba naopak a proto prosím noste všichni kdekoliv na veřejnosti roušky. Tento model je od naší 97 leté sestry a stačí k němu staré prostěradlo. Díky!!

KláraNováková1

ty jsi zmenila viru sestro ???

Zobrazit 1 komentář »

Prosím všechny, aby sledovali bohoslužby on-line a nevydávali se do kostelů, kde se třeba slouží mše jedna za druhou a ještě k tomu vedle sebe v kaplích pro 29 lidí. je to velké riziko rozšíření nákazy a také špatné svědectví pro okolí. Možností jak sledovat mši je mnoho a také duchovní sv. přijímání má velký účinek. Bůh přece není omezen ve své milosti a lásce. Děkuji všem, kteří se chovají zodpovědně.

Ferenc

Ano je to zvláštní, v neděli dopoledne déle telefonovat a psát si s kněžími ;-)

Zobrazit 2 komentáře »

Tak trochu mi tu chybí přípomínka výročí P. Josefa Toufara #toufar ačkoliv je velkou oslovující osobností. Tak alespoň něco https://dvojka.rozhlas.cz/host-historik-a-teolog-tomas-petracek-8148122?player=on#player Připadá mi to škoda, protože třeba jen Rozhlas se mu věnoval velmi. https://hledani.rozhlas.cz/?query=%23toufar Myslím, že bychom si měli umět vážit našich svatých mučedníků.

– upraveno
Napsat komentář »

Říkají o ní

IrenaT říká o ní:
Jsem ráda, že jsme se mohly seznámit osobně u nás v Nové Pace....
Šalalalali říká o ní:
Angelika je dobrá učitelka hodně spousta věcí mi naučila ve škole a na praxi v prváku má velkou trpělivost také je moc hodná a dokáže být i přísná když sme jí zlobily s kámoškami Angelika prostě je super sestra Bůh jí žehnej