MartinM

MartinM / Martin Jan Mařík

Svobodný

#přímluva ... Pane, náš Otče, jestli chceš, abych žil v Božím království a sdílel lásku i na zemi, … pomoz mi prosím, žehnej a posiluj mě svým Svatým Duchem. ... A veď nás se ženou po svých cestách k sobě, abychom se stali svými , partnery v manželství a rodinou.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za navrácení holčičky své mamince samoživitelce Veronice z Prahy, z přechodné pěstounské péče - modleme se za ni, aby uřady usoudily, že ona ji dokáže zabezpečit. … .doufejme, že nakonec Panna Maria pomůže. ... Kriste, smiluj se, prosím. Důvěřuji Ti, Ježíši.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva
prosíme, abychom mohli žít opět normálně a pandemie Covidu od nás odešla. Je to zlo.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za moje dobré rozhodnutí, moudrý výběr konkrétního zaměstnání, do kterého budu opět nastupovat ….. náplň práce, směny, smysl, míra dobra konaného pro jiné lidi i délka dojezdu na pracoviště ovlivní moji osobní celkovou radost a životní spokojenost. .. smiluj se nad námi, Pane Ježíši Kriste, .. Panno Maria, pomoz!

Napsat komentář »

Antonín Kalina dokázal neuvěřitelné činy, český skromný hrdina v koncentráku 2. Světové války byl už takový povahou. … Neměl takové ego, aby mu stačilo zachránit sám sebe. Že se tomu říká smysl pro spravedlnost?! … Přímo před chřtánem nacistické šelmy zla a smrti dokázal uchránit životy více než 900 dětí a mladistvých až do konce… Kéž by takových statečných a odvážných Čechů bylo více.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10677298855-deti-antonina-kaliny/

– upraveno
Napsat komentář »

v této obtížné covidové době nechci žít sám pro sebe ..., proto se již učím péct jablečný štrůdl závin.. povedl se nádherně :-) a byl dobrý. :-)

Zobrazit 1 komentář »