MartinM

MartinM / Martin Jan Mařík

Svobodný

#přímluva Prosím za moje dobré rozhodnutí, moudrý výběr konkrétního zaměstnání, do kterého budu opět nastupovat ….. náplň práce, směny, smysl, míra dobra konaného pro jiné lidi i délka dojezdu na pracoviště ovlivní moji osobní celkovou radost a životní spokojenost. .. smiluj se nad námi, Pane Ježíši Kriste, .. Panno Maria, pomoz!

Napsat komentář »

Antonín Kalina dokázal neuvěřitelné činy, český skromný hrdina v koncentráku 2. Světové války byl už takový povahou. … Neměl takové ego, aby mu stačilo zachránit sám sebe. Že se tomu říká smysl pro spravedlnost?! … Přímo před chřtánem nacistické šelmy zla a smrti dokázal uchránit životy více než 900 dětí a mladistvých až do konce… Kéž by takových statečných a odvážných Čechů bylo více.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10677298855-deti-antonina-kaliny/

– upraveno
Napsat komentář »

v této obtížné covidové době nechci žít sám pro sebe ..., proto se již učím péct jablečný štrůdl závin.. povedl se nádherně :-) a byl dobrý. :-)

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva - Modleme se za zahynulého strojvůdce Martina i zraněné cestující při srážce dvou vlaků u Českého Brodu, ke které došlo za stmívání 14. července na nejlépe zabezpečené trati shodou několika nešťastných okolností. Hlavní příčinou nebyl samotný fakt, že strojvůdce jel na červenou, ale přesto zde nějakým způsobem došlo k lidské chybě.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pri-srazce-dvou-vlaku-mezi-uvaly-a-ceskym-brodem-se-zranily/r~6abfce3ac61011ea9d470cc47ab5f122/

– upraveno
Napsat komentář »
Napsat komentář »