Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Práce a brigády

Nabízíš nebo hledáš práci? Pak jsi tady správně.   Přidej si blog do sledovaných a neunikne ti žádná nová nabídka. Staň se členem společenství a sdílej nové pracovní příležitosti.   A to vše ZDARMA :-)   Další inzerci nalezneš: http://inzerce.katolik.cz/ http://www.doo.cz/biskupstvi/volna-mista.html http://www.apha.cz/zamestnani Více o společenství »

JanaD
Honyczek

Ferona, a.s., zabývající se prodejem hutního materiálu, pro ústředí akciové společnosti hledá vhodné uchazeče na pracovní pozici:

ADMINISTRÁTOR (OPERÁTOR) IBM AS/400

Místo pracoviště: Praha

Honyczek

Ferona, a.s., zabývající se prodejem hutního materiálu, pro ústředí akciové společnosti hledá vhodné uchazeče na pracovní pozici:

Programátor RPG/Analytik pro rozvoj ERP systému

Místo pracoviště: Praha

Honyczek

Ferona, a.s., zabývající se prodejem hutního materiálu, pro ústředí akciové společnosti hledá nového kolegu do týmu pro projektování a vývoj aplikací IS na pracovní pozici:

PROJEKTANT IS / DATA WAREHOUSE ADMINISTRATOR

Místo pracoviště: Praha

David Šmíd (ForrestG)

Praha - brigáda rekonstrukce bytu. Jedná se o škrábání stěn, natírání, čištění... V případě zájmu, prosím info do zprávy.
P.S. Spěchá :)

JzJ

BIHK hledá mzdovou účetní a referenta správy majetku:

vobis Ing. Taťána Blažková, personalistka, nám krásně napsala, co od uchazeče o pozici referenta správy majetku požaduje. Bohužel zapomněla napsat co nabízí. Kdo by ale takové nabídce odolal, že áno? S Prácheňským by přece každý hrál i zadarmo!
Být jejím zaměstnavatelem, tak bych se především poohlížel po nové personalistce.

Mot

http://www.apha.cz/mzdova-ucetnix

vobis Bohužel, za adekvátní finanční ohodnocení k vám pracovat nepůjdu. To by muselo být alespoň nadstandardní, nejlépe však lukrativní. Navíc mzdy ani moc neumím. Tak se mnou, prosím, nepočítejte.

Lenka Šerá

http://www.zdravotnickenoviny.com/personalni-situace-v-socialnich-sluzbach-je-uz-nyni-kriticka/

Tak si nedělám iluze, že se to hned změní :(

Tofl Situace v sociální oblasti je v ČR katastrofická.
Problém je hlavně ten, že se to několik let neřešilo a dnes je docela pozdě s tím něco najednou dělat.
Kromě toho, situace v sociální oblasti (neziskovky, charity ap.) se začíná přelévat i do zdravotnictví a to je už velice špatné.
Jen doufám, že to nezajde tak daleko, jako např. na Slovesnku, Ukrajině, Balkánu či v Británni, kde je zdravotnictví totálně v troskách a nefunguje.

TadesNový Rád bych poukázal na to, že co se týče kvality služeb v nynější době, tak ano zlom již nastal. Ale málo kdo jej chce vidět.

JzJ

ZŠ v Dobřanech v Orlických horách hledá učitelku pro 1. stupeň od září 2017...

Mot

https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/170410hledame-pedagoga-na-pozici-ucitelka-ms