Sancika

Sancika / Anička Šlosarová / 29 let

Vdaná
Vojtěch Hýbl (VVRH)

...Démon či služebník zla, asi jedno nebo druhé, ale ne obojí nebo naopak případně i více jako lucifer, satan či ďábel nebo had. A chtít po ďáblovi, aby se utíkal k Ježíšovým nohám a nechal se odsoudit, když už je dávno odsouzen, toto mě připadá poněkud ujeté a hlavně, když u Ježíšových nohou bychom rádi byli my a naslouchali mu. Ďábel mu přece naslouchat nechce a od Ježíše vždy uteče. Minimálně tato pasáž by chtěla trochu zkulturnit, např. "Pohleď ke Kristu, kterého lidská zloba dohnala až na smrt kříže, pohleď na kříž, uznej, že jsi prohrál svůj boj definitivně a zcela podle Boží vůle. Pohleď na Pannu Marii, kterou nikdy neposkvrnil hřích a která ti rozdrtila hlavu." nebo tak nějak podobně. Ostatně ani formulace té modlitby není nijak závazná, nevím, že by letniční církve měly nějaký ...

Vojtěch Hýbl (VVRH)

...seznam modliteb.

Avšak se závěrem zcela souhlasím, byť si myslím i podle Dromedara, že Svatý Michaeli jako autoexorcismus je praktičtější a zvyklý, pomáhá-li tato modlitba v této podobě a je-li modlena zbožně, ať se tedy modlí. Bůh počítá s tím, že naše modlitba je nedokonalá a to vždycky, protože naše poznání tady je také zcela nedostatečné. "Těm, kdo milují Boha přece všechno napomáhá k dobrému", takže klidně i tato modlitba.

Zobrazit 30 komentářů »

Pavol Strežo o druhém příchodě Ježíše Krista

Napsat komentář »
Hrabosh

Je mi líto, že ti operace nepomohla :(.

An09

Rafael je můj biřmovací patron:) Bůh uzdravuje, moc se mi to líbilo. Moc na Tebe myslím Ani!

Dzamila

Ten kříž je opravdu něco nepochopitelného a bláznivého...

Vojtěch Hýbl (VVRH)

Když Tě, Aničko vidím, neseš svůj kříž statečně a pokorně. Kdybych nevěděl, že jej máš, a viděl tě, nic bych netušil. Jsi pokladem drahotušské farnosti tím větším, že nosíš kříž s láskou a tím roste i tvoje víra. Buď dál trpělivá a dá-li Pán, může tě toho kříže zbavit. Je však na místě otázka, co je lepší: mít či nemít kříž?

Zobrazit 4 komentáře »
Vojtěch Hýbl (VVRH)

Aničko, papriky, rajčata a spoustu věcí počká, je moc pěkné, že chceš. Však "...jen jedno je třeba,..." že, Marto! Ale hezky se mi to píše. Ty to máš, Aničko, drsnější. Spíš to píšu i kvůli sobě, když teď jsme nuceni žít jako v klášteře. V této době se mi konečně rozsekla záhada, proč já nešťastný nešel do kláštera!

Zobrazit 2 komentáře »

Karanténa u nás doma...
P.S.: a manžel zavřený v šatní skříni :o)

Napsat komentář »
Mišička002

Děkuji za hezký rozhovor k večernímu čaji :)

Sancika

Jo, jo, taky ho ráda poslouchám

Zobrazit 2 komentáře »
LidiLidi

Já bych doporučila především toto: https://www.youtube.com/watch?v=adcmuUOPYxg

Sancika

Díky, při chvilce mrknu

LidiLidi

Některé věci se opakují, ale je to ucelenější a velmi názorné.

Zobrazit 3 komentáře »

Říkají o ní

Aňa21 říká o ní:
jéééé tak to je super že si tu taky:-D já sem tě tu dlouho hledala ale nenašla. Je to suprová děvčica:-)
Vojtěch Hýbl (VVRH) říká o ní:
Hranice
Eddy říká o ní:
Významná posila schóly RR49 :-))
Mišička002 říká o ní:
Andulička, vedoucí scholy a skvělá sestřička :)))
Dzamila říká o ní:
Mnam...3 v jednom...ctěná sestřenka, drahá přitelkyně a nepolepšitelná sousednice::::to je smajlík, Anduloooo::::::::::::::::