EvaHavlátová

EvaHavlátová / Eva Havlátová / 32 let

Vdaná
EvaHavlátová

Tahle fotka mi připomíná naše stěhování na podzim 2022...tehdy bych nominovala vynálezce nošení dětí na Nobelovu cenu, bo jak jinak chcete mít ruce volné pro stěhování a zároveň "zpacifokovaného" 1,5ročního vybalovače zabalených věcí...:-)

Zobrazit 1 komentář »

Finanční zajištění péče porodní asistentky sociálně znevýhodněným ženám https://nfpropolis.cz/zadost-o-prispevek/

Napsat komentář »

Kamenný obchod z proutěným a dřevěným zbožím? Víte prosím o nějakém, kde mají větší sortiment?:-) (mívala jsem ráda v Brně takový obchod nedaleko vlak. nádraží, ale po covid opatřeních už není v provozu...) Hodily by se mi konkrétně zásuvky/boxy na věci (nechci plastové, mám raději vše přírodní...)

jjkohoutek

v Ludgeřovicích pletou i na přání. Dá se to dohledat na netu.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za naše rozhodování ohledně možnosti koupě domu, abychom vybrali dobrého inspektora(y) nemovitostí, co kvalitně posoudí a sepíše reálný technický stav (hlavně střechu a krovy), ale i další. Abychom se případně rozhodli pro kvalitního právníka, co nemovitostem skutečně rozumí, co by nám vše překontroloval....Také prosím za nás....Na práci je toho nyní celkově opravdu hodně..., tak abychom dokázali efektivně organizovat čas a úkoly....Za Boží vedení...

– upraveno
EvaHavlátová

Děkuji za modlitbu:-). Nyní to nevyšlo...tak třeba něco někde jinde...Nicméně jsem získala další prospěšné informace, co by mi dále mohly být užitečné..

Zobrazit 1 komentář »

Je zde prosím někdo právník, ráda bych si objednala konzultaci (nemovitost...) Příp. máte prosím typ na někoho, s kým jste byli spokojeni? děkuji:-)

Napsat komentář »

odkarla.cz Máte prosím zkušenost?:-) Je to ok e-shop? Děkuji:-)

Napsat komentář »
Napsat komentář »

Říkají o ní

sabincenta říká o ní:
Tím komentářem jsi mě teď vážně pobavila Evi, kdyby to tak byla pravda - s tou zbožností:), někdy se dá spíš mluvit o hroznosti:). Jsem ráda, že Tě znám, jsi fajn, fajn, fajna,...:)
Jenda říká o ní:
Evču z Moravy jsem mohl poznat na "českém";)) Tanečním týdnu na Vesmíru 2014