EvaHavlátová

EvaHavlátová / Eva Havlátová / 31 let

Vdaná

nabízím 6ks BROUŠENÝCH SKLENIČEK (novou nepoužitou sadu). V případě zájmu vyfotím a napíšu podrobnosti. Cenu nabídněte

Napsat komentář »

Máte prosím zkušenost s napojováním na obecní vodovodní řád?:-) (starší stavba, která obecní vodu nikdy neměla a má rozvody jen ze studny). Za zkušenosti, i třeba jak dlouho Vám to trvalo...budu ráda, děkuji:-)

carman

Na přípojku vody je potřeba projekt, pro projektanta žádná velká dřina. Co se může protáhnout, tak vyjadřovačky, což je nebezpečí, pokud připojka bude na ulici. Neprojektovat betonovou, to je pro rodinný dům zbytečně drahé, ale uvidíš, co Vám řekne projektant. Já jsem čekal na vyjadřovačku půl roku a pak několik měsíců na územní povolení. Celé to trvalo asi 11 měsíců než jsem všechno dostal. Funkční přípojka byla asi za dalšího půl roku. Trochu se mi to zkomplikovalo, protože projektant neměl vyjadřovačku pro otpickou síť, na tu jsem čekal půl roku, a tudiž to naprojektoval přímo v místě, kudy ta optická síť vedla.

EvaHavlátová

díky za zkušenost:-)

Pavel Axman

Onehdy sem taky sháněl nějaký vyjadřovačky a do 30 dnů se vyjádřili. Ano projekt je potřeba.(viz požadavky SÚ majitele vodovodu) Pokud není odpadní přípojka a je ta možnost tak je dobré to udělat při jednom. (stejně jako všechny výkopové práce tím směrem co budou potřeba) Přípojka se dělá standardně z PP trubek na malý RD bych to viděl na 32mm. Odpad bych nedělal menší než 150mm z normálního plastovýho potrubí.

Zobrazit 3 komentáře »

sháním PANENKU velikosti novorozence pro vzdělávací účely. Za odvoz/poštovné (i hodně opotřebovanou, plešatou- na tom nezáleží.. ale měla by mít všechny končetiny, co se dají ohnout a hlavu; ideálně typ s látkovým hrudníkem a plastovým zbytkem) DĚKUJI:-)

Napsat komentář »

KCHO 2022, chystáte se?:-) Já ano. (KCHO delší dobu nebyla,...nyní se tam chystám i s manželem a dcerou) Určitě se ráda potkám i s Vámi

Napsat komentář »

Přihlásil/a jsem se někdy na IT kurz?:-) (v rámci sebevzdělávání) příp. budu ráda za zkušenosti, děkuji

Celkem hlasujících: 2
EvaHavlátová

aktuálně jsem se přihlásila sem: https://www.czechitas.cz/kurzy/poznej-czechitas a sem:
https://www.czechitas.cz/kurzy/poznej-digitalni-akademii
(o czechitas vím už několik let...Mám tedy vystudované jiné obory, ale IT obor mně přitahuje tím, jak nabízí flexibilní pracovní doby, zkrácené úvazky,nebo i možnost pracovat pouze z domu...- čímž je pro mně jako čerstvou matku nyní ještě lákavější...)

Zobrazit 1 komentář »

Kartáček (zubní) mám

Celkem hlasujících: 5
carman

Elektrický kartáček je nejlepší. Už si nedokážu představit, že bych si čistil zuby mechanicky. To je rozdíl jako prát ručně a v automatické pračce.

Suzanneu

Používam klasický curaprox + medzizubné kartáčky, raz do roka zájdem na dentálnu hygienu, k zubárovi chodím len na prehliadky :-) S mechanickým som spokojná a neuvažujem nad zmenou, nemám dôvod meniť :-)

Zobrazit 2 komentáře »

Máte zkušenost s e-shopem fruugo.cz? (elektronika) Děkuji:-)

– upraveno
Napsat komentář »

Přeji požehnané svátky:-)

Napsat komentář »

Říkají o ní

Jenda říká o ní:
Evču z Moravy jsem mohl poznat na "českém";)) Tanečním týdnu na Vesmíru 2014
sabincenta říká o ní:
Tím komentářem jsi mě teď vážně pobavila Evi, kdyby to tak byla pravda - s tou zbožností:), někdy se dá spíš mluvit o hroznosti:). Jsem ráda, že Tě znám, jsi fajn, fajn, fajna,...:)