EvaHavlátová

EvaHavlátová / Eva Havlátová / 29 let

Vdaná

Máte zkušenosti (vlastní či zprostředkované) s bydlením manželů či rodiny (třeba i několik měsíců) na faře? Jak to vzniklo? Za kolik? Je to spíše "po známosti" či existují nějaké oficiální nabídky?

Celkem hlasujících: 9
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Můžete být jakéhokoliv oboru: nabídka brigád zaručena po absolvování jednodenního kurzu: https://zvladnemeto.cervenykriz.eu/ Vhodné i k šíření dále:-)

Napsat komentář »

Ahoj:-), máte osobní či zprostředkovanou zkušenost s NÁHRADOU MZDY V TĚHOTENSTVÍ? Předem děkuji za zkušenosti k tématu

Napsat komentář »

Nabízím POKOJOVÉ ROSTLINY vše od 15kč do 40kč (nejčastěji za kus - fotky jednotlivých rostlin (z důvodu rekonstrukce webu) i podrobnější info na ehavlatova@seznam.cz (také je ještě možno se domluvit na odběru Dobromyslu= Oregána) do zahrádky

Napsat komentář »

Máte někdo zkušenost se zapojením do dražby nemovitosti? Zde chtějí poslat "jistinu" na jejich účet, že prý, pokud by jsme nevydražili, tak nám ji vrátí...

jjkohoutek

Ano, tak to funguje. Jen si pohlídat, že to je skutečný dražební portál a ne podvodníci. Prohlídnout nemovitost atd.

EvaHavlátová

Jiří:-), o to mně právě jde: zda má někdo zkušenost s tím, jak si to pohlídat- napadá mně, dát nějakému známému právníkovi přezkoumat či jak?? Děkuji

jjkohoutek

Tak to jsem nepochopil, o co Ti jde. Můžeš se podívat do rejstříku firem, podívat na recenze nebo délku trvání těchto aktivit... Nevím jestli to umí právník prozkoumat lépe než Ty.

EvaHavlátová

Vůbec s tím nemám zkušenost, tak se ptám víš:-). Ani jsem nevěděla, kam se podívat, takže díky za radu, uvidím, zda to mezi prací vůbec stihnu zkoumat...

Zobrazit 4 komentáře »

Hledáme FOTOGRAFA na oslavu 30cetin dne 24.4.2021. (také hledáme DJ). Místo konání Vysočina či Jihomoravský kraj. Občerstvení zajištěno také pro fotografa:-) (požadavek: nemusí být profesionální fotograf, jen někdo kdo umí mačkat spouť fotoaparátu, tak, aby foceným hlavně skupinkám na fotce např. nechyběla hlava, chodilo, nemrkali...)

– upraveno
PetraO

Dominik Novák, jeho fotky jsou ke shlédnutí na www.clovekavira.cz , Arcidiecéze olomoucká. DJ - zkuste DJ Chosé, Josef Capík, kontakt na www.kristynsluzebnik.cz, telefony.

Zobrazit 1 komentář »
makec

To máš evi nějaké jiné šaty než si měla na svatbě?

EvaHavlátová

Ano:-), jsi šikovná pozorovatelka:-)- vlastním dvoje: obě původu sekáč/bazar (ty na obřad stály 1200kč v bazaru; tyto 100kč ve známém Brněnském sekáči na Josefské ul. u Hl. nádraží), tak jsem si na toto posvatební (foceno x dní po svatbě, bo jsme zatím jiné fotky než z instaxu a mobilu neměli...) vzala jiné:-) Jsou i praktičtější na oblékání. Jinak fotografku Jarku vřele doporučuji, fotí nádherné fotky, je velice sympatická, skvělá je také domluva s ní a fotí za dobrý peníz.

Zobrazit 3 komentáře »

Říkají o ní

Jenda říká o ní:
Evču z Moravy jsem mohl poznat na "českém";)) Tanečním týdnu na Vesmíru 2014
sabincenta říká o ní:
Tím komentářem jsi mě teď vážně pobavila Evi, kdyby to tak byla pravda - s tou zbožností:), někdy se dá spíš mluvit o hroznosti:). Jsem ráda, že Tě znám, jsi fajn, fajn, fajna,...:)