EvaHavlátová

EvaHavlátová / Eva Havlátová / 29 let

Zasnoubená

#přímluva Prosím o modlitbu: zase mi bylo v práci zrušeno (již naplánované a i schválené volno- dovolená, jako už letos poněkolikáté)...a musím místo toho chodit do práce...(a to jsem v termínu dovolené měla zamluvené další věci, co jsem musela zrušit a přesouvá se to na neurčito...)stále si říkám, že tyto komplikace tohoto roku v modlitbě za různé věci obětuji, ale už z toho začínám být neúměrně nešťastná...

Napsat komentář »

#přímluva Dnes mají moji rodiče 37 let výročí svatby:-) tak prosím za přímluvnou modlitbu za poděkování:-)

Napsat komentář »

Dnes mají moji rodiče 37 let výročí svatby:-) tak prosím za přímluvnou modlitbu za poděkování:-)

Napsat komentář »

Víte o prodeji obecních parcel? (ke stavbě rodinného domu) (obec do 500obyv. Morava či Českomoravská vrchovina do 300kč za m2)) (prosím komentáře jen k věci- tzn. doporučení apod vztahující se k otázce předem děkuji:-)


Celkem hlasujících: 5
EvaHavlátová

Některé obce, které chtějí obyvatele atd...např. v ne tak žádaných lokalitách atd...(ceny jsou opravdu hooodně různé dle různých paramatrů) sem tam prodávají i např. za např. 1kč atd...:-) (také existují obecní parcely zdrarma), doporučuji to sledovat předem osobám, co na to nespěchají a je jim nyní cca 15let věku, protože co v mládí seženeš, ve vhodném věku (nějaký čas na hledání, nějaký na stavební povolení, a než se postaví..) jako když najdeš;-)

Zobrazit 1 komentář »

Prosím doporučení ubytování s možností vířivky a pokoj s vířivou vanou. Přijatelné ceny lokalita Jižní Morava či českomoravská vrchovina. Děkuji

Napsat komentář »
jjkohoutek

Jsi úchvatně krásná.

Krasnazena

Opravdu nádherná.

EvaHavlátová

děkuji:-) (dlouho jsem si aktuální fotky přála, tak se mi k narozeninám splnily:-) PS: nejedná se o využití služeb žádného profesionála- občas na některých (ne tyto dvě ve výběru) je vidět, že "mi trčí větev z hlavy apod.., co by nemělo být, ale zase mně to stálo pouze čas a ochotu fotícího laika) Takže chci povzbudit, že kdo se chce pěkně vyfotit, nemusí za to dát majlant a může si udělat kompozici dle svého, stačí čas a někdo, kdo Vás vyfotí:-)

Zobrazit 3 komentáře »

Poptávám MECHANICKOU kuchyňskou váhu za odvoz děkuji:-)

Napsat komentář »

Máte někdo obytný vůz?

Napsat komentář »

Ahoj, je tu někdo právníkem a dělá odhady nemovitostí? (nebo zná nějakého takového věřícího právníka) děkuji

Napsat komentář »

Říkají o ní

sabincenta říká o ní:
Tím komentářem jsi mě teď vážně pobavila Evi, kdyby to tak byla pravda - s tou zbožností:), někdy se dá spíš mluvit o hroznosti:). Jsem ráda, že Tě znám, jsi fajn, fajn, fajna,...:)
Jenda říká o ní:
Evču z Moravy jsem mohl poznat na "českém";)) Tanečním týdnu na Vesmíru 2014