Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda

Tak a už je naše pražská komunita téměř zase celá (dnes se po dlouhé době vrátila z Itálie sr. Rosanna a s ní z exercicií i sr. Judith). Takže ještě zítra se vrátí ze setkání "pastorace povolání" sr. Anna a už nám zase bude stůl v refektáři malý:-)

Neposeda

Salesiánské rodině dnes vše NEJ! Ať zůstávají věrni odkazu sv. Jana Bosca!

Neposeda

Dvě správně "ulítlé" nebo Božím Duchem nakopnuté (?) postulantky Dcer sv. Pavla!

prig americké kočky :-)

ToB Já ty paulínky mám prostě rád! :o))

Felicita Sound of music! Oh yes! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Anunciatynky Poštačky Boží :)

Neposeda

A když už zjistíte, že ve vašem kostele "máte" apoštola Pavla, můžete na jeho přímluvu prosit za náš národ (text modlitby v článku)

Neposeda

Zůstat člověkem (audio rozhlasového dokumentu + rozhovor s Markem Váchou)

Neposeda

V sobotu 26. ledna Český rozhlas na Vltavě odvysílal moc dobře udělaný dokument o lékařských pokusech na lidech - v rámci vzpomínky obětí holokaustu. Zde jeho záznam (v archivu ČRo bohužel není). http://chirb.it/wp/0FnhedNa to navázal ještě rozhovor…

Angelo23 Je to síla, díky moc.

Neposeda

Konečně je po volbách a já mohla napsat (docela) dlouhý dopis kamarádce bez rušení...

Krasnazena A já píšu kamarádovi z psychiatrie v duchu dopis už měsíc:-(((((((((((

Neposeda

Zde onen pořad z Českého rozhlasu ke dni mezinárodní připomínky holokaustu. Výborně udělaný.

Neposeda

Věci minulé nezměníme (pokud se tedy nevydáme cestou překrucování). Je tedy na každém přijmout současnost a žít ji tak, aby se změnil výhled do budoucnosti.

sacman přijmout současnost ? souhlasím. Ale proč mlčet k tomu jak ty volby byly vyhrány? jasně s výsledkem se smíříme...co jiného nakonec. Ale proč se smiřovat s tím že "účel světí prostředky"? ikdyž ten boj nelze během života vyhrát, stejně se musí bojovat... musíme se ozvat, když se k vítězství použijou všechny prostředky... když se neozveme, nebo se "jen" smíříme se situací....to už je krok k rezignaci.

Neposeda Já raději energii věnuji stavění ne boření, z toho nikdy nic nebylo... Kdo ví, že šlo o podfuky, ten to ví. A kdo neví, nechce. Raději budu do budoucna hledat kandidáta s jasným programem a vystupováním, slušnost je hezká věc (když je tedy opravdu stálá), ale dost mi to nestačilo...

Angelo23 Jako třeba pana Karase? Ten má vše potřebné, ale stejně dalo mnoho lidí i katolíků v podpisové akci přednos panu Francovi, snad možná i proto, že vypadá zajímavěji.

Neposeda

Abychom nezapomněli...

Krasnazena Nikdy nezapomenu. Stačí číst jakoukoliv knížku na toto téma a naplňuje mě vděčnost za to, v jaké době žiju.

Neposeda

"Svolávejte dobro na ty, kteří vás pronásledují, dobro, a ne zlo." (Řím 12,14). Odcházím na mši s úmyslem modlitby za nového prezidenta. Nejsme nadšená. Ale nebyla bych supr nadšená ani z té druhé varianty. Takže se modlím...

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »