Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Jihomoravský kraj

Lidé žijící v Jihomoravský kraj Více o společenství »

Janiko

V létě pořádáme tábor pro děti ve věku 7-10 let. Na děti čeká pobyt v přírodě, spousta her, zábavy, dobrodružství a kamarádů. Kdybyste se chtěli na cokoli zeptat, pište ;)
Přihlašuje se zde: https://salesianivali.cz/activity/detail/2227

ObiSkyWalker

Při zářijové celodiecézní sbírce na podporu fondu Puls zazněla výzva biskupa Vojtěcha Cikrleho k zapojení věřících do donátorského programu fondu, který je pro fond stěžejní. Tato rodina donátorů čítala ke konci října letošního roku už přes 800 členů a stále hledá další. Podívejte se, jak se stát DONÁTOREM! :-)

https://www.youtube.com/watch?v=ySPNmzH1ZWU

PavelFertys

Je možno se ještě přihlásit na kurzhojesin@seznam.cz Ahoj Pavel

PavelFertys

Od čtvrtka 29.9. se koná pracovní víkend pro nezadané věřící starší 28let, na Hoješíně. Pořádají sestry sv.Františka, a man.Jindřichovi. Budeme patrně stavět plot, natírat chatu, a přesývat kompost. Dopoledne je práce, po obědě výlet.
Je tam vždycky bezvadná partyja, a krásná příroda,
stromy si už berou podzimní kabát :) Ahoj Pavel

Pavla Svobodová

HLEDÁME byt 2+1 pro 4 holky k příjemnému pronájmu mimo nejrušnější ulice, 2x neprůchozí pokoj se dvěma lůžky, vybavený, do 13.000Kč včetně energií.
Jsme 4 věřící studentky, nekuřačky, bez domácích zvířat, se dvěma koly. Lokalita nejlépe Brno-Královo Pole, Ponava a okolí. K nastěhování od září 2017 a k bydlení min. na dva roky, spíše déle. (Případně bychom chtěly i byt 3+1 pro 5-6 osob při ceně do 3.200 Kč/os.)
Kontakt: tel. 774 029 110, mail: pavlafree@gmail.com

PavelFertys Doporučuji vám to co Zuzce, sestry sv.Františka v Brně, Karlova 22. Výpadovka na Bílovice nad Svitavou, Ochoz. Krásný cyklostezky. Pavel

Azorek

Ahoj sháním ubytování v Brně ideálně co nejdříve a někde kolem Lesné nebo v Černých polích.
Díky Zuzka Hendrychová

PavelFertys Ahoj, Zuzko, zkus se obrátit na sestry v Brně, Karlova 22. Nabizí ubytování věřícím studentkám. Pavel

dakur

Ahojte, sháníme s ženou a dcerkou byt na září (tedy jeden měsíc) někde v centru Brna nebo blízkém okolí. Nevíte o něčem? Potřebujeme střechu nad hlavou než bude připraven nový byt. Díky!

dým

Ahoj,
v srpnu se budu stěhovat do Brna. Ještě nemám bydlení. Kdyby jste třeba někdo o něčem věděli, tak mi můžete napsat.
Píšu sem, protože si myslím, že tu jsou dobří lidi a chci bydlet s někým, kdo je ok. Do Brna se stěhuji sám, nekouřím a chovám se slušně :))
Dík.
Martin

PavelFertys

Víkend pro nezadané v klášteře na Hoješíně
01.06.2017

Víkend pro nazadané od 28 let

od 1. do 4. června
http://www.hojesin.signaly.cz

vede: Miloš a Eva Jindřichovi

Petra7

Ahoj, PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST vím, že je to dlouho ale byla bych ráda, kdyby se mi podařilo najít dvě holky, které jely do Krakova pod Brnem. Problém je, že se mi nedaří vzpomenout na jména. Tak zkusím aspon popsat, kde jsme se seznámili. Bylo to v sektorech při setkání s papežem když měl mši. Potkali jsme je s přítelem náhodou. On se zakecal s Američany a pak se k nám připojily tyto dvě holky. Jménem asi Anička a Lída ??? Po odchodu Američanů jsme kecali ještě my tři. Byl to takový přímý rozhovor, kdy se ho na rovinu zeptaly co si myslí o předmanželských sexu :D Byla sranda, ony narážely na… Zobrazit více

Ahoj, PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST vím, že je to dlouho ale byla bych ráda, kdyby se mi podařilo najít dvě holky, které jely do Krakova pod Brnem. Problém je, že se mi nedaří vzpomenout na jména. Tak zkusím aspon popsat, kde jsme se seznámili. Bylo to v sektorech při setkání s papežem když měl mši. Potkali jsme je s přítelem náhodou. On se zakecal s Američany a pak se k nám připojily tyto dvě holky. Jménem asi Anička a Lída ??? Po odchodu Američanů jsme kecali ještě my tři. Byl to takový přímý rozhovor, kdy se ho na rovinu zeptaly co si myslí o předmanželských sexu :D Byla sranda, ony narážely na nás dva a ptaly se jestli spolu chodíme. My jsme se znali cca 24 hod. a já jsem řekla že s ním bych chodila leda tak ve snu.Pokud se tu někde skrýváte v této skupině budu ráda za kontakt :)