Jihomoravský kraj

Napsat komentář »

Při zářijové celodiecézní sbírce na podporu fondu Puls zazněla výzva biskupa Vojtěcha Cikrleho k zapojení věřících do donátorského programu fondu, který je pro fond stěžejní. Tato rodina donátorů čítala ke konci října letošního roku už přes 800 členů a stále hledá další. Podívejte se, jak se stát DONÁTOREM! :-)

Napsat komentář »

DJ KRAKOV - BLAHOSLAVENÍ MILOSRDNÍ !!!
Toto jsem dostal denska mailem ... jsem šokován jací jsou mezi námi šikovní lidé ... :-) ... nevíte někdo kdo to vyrobil ??? je to fakt HUSTÝ !!!

Napsat komentář »

...setkání mládeže brněnské diecéze :) .. přijďte :) šiřte :) bude to super!! :)

Lucie007

už šířím:-) i když tam nebudu, ale tyhle akce vždy stály za to! :-)

Zobrazit 2 komentáře »

Morava krásná zem...
K cestovnímu ruchu mám velmi blízký vztah. Rodiče se poznali v cestovní kanceláři Čedok, po roce 1989 založili cestovní kancelář Via Petrov. Odvedl jsem jim desítky tuzemských a ještě větší počet zahraničních zájezdů. Podařilo se mi vyhrát celostátní soutěž průvodců na veletrhu Go a Regiontour 2002. Jako vysokoškolský učitel pořádám exkurze po regionech ČR s výjezdy do zahraničí a exkurze do Prahy. Názor, že bych se mohl klidně živit cestovním ruchem, opakovaně vyjadřovali někteří moji studenti přímo nebo v předmětových anketách. Nyní chci napomoci rozvoji cestovního… Zobrazit více

Morava krásná zem...
K cestovnímu ruchu mám velmi blízký vztah. Rodiče se poznali v cestovní kanceláři Čedok, po roce 1989 založili cestovní kancelář Via Petrov. Odvedl jsem jim desítky tuzemských a ještě větší počet zahraničních zájezdů. Podařilo se mi vyhrát celostátní soutěž průvodců na veletrhu Go a Regiontour 2002. Jako vysokoškolský učitel pořádám exkurze po regionech ČR s výjezdy do zahraničí a exkurze do Prahy. Názor, že bych se mohl klidně živit cestovním ruchem, opakovaně vyjadřovali někteří moji studenti přímo nebo v předmětových anketách. Nyní chci napomoci rozvoji cestovního ruchu a využití bohatého potenciálu na jižní Moravě jako politik - více ve videoblogu II :-)

Napsat komentář »

Není nad osobní kontakt, i proto jezdím po Brně a celé jižní Moravě. Pro ty, se kterými se nestihnu potkat osobně posílám alespoň svoji krátkou videovizitku. Moji studenti a kolegové jistě poznají, kde se natáčela :-)

Napsat komentář »

Pivko, sex a Arakain, kurva dobrá kombinace!

Zobrazit 1 komentář »