PetraO

PetraO / Petra Otýpková

Hledá partnera

Tátové, ať už má vaše otcovství jakoukoliv podobu, přeji všem krásný sváteční den!

Chlubíčko

My co děti nemáme, si alespoň od srdce zapláčeme.

Zobrazit 1 komentář »

Aktualizace po srážce s autem:
1) Ruka se hojí velmi dobře.
2) Nebyla zlomená, jen silně naražená.
3) Jsem pod Boží ochranou (počasí v den "D" bylo na vlněné sako a semišové kalhoty i tenké bavlněné ponožky), což odřeniny i náraz zmírnilo.
4) Poznatek: psychika dělá divy. Pokud bolest nepopírám, ale zároveň ji nekypřím a nehnojím tím, že bych na ni intenzivně myslela, hojení probíhá mnohem snadněji.
5) Jsem vděčná i za jasný rozum a intuici během samotného karambolu i bezprostředně po něm.
Děkuji všem za modlitby!

Ivka-Iva-el

Aha, ja myslela, zes psala ze se ti nic nestalo. Hlavne, ze to nebylo nic horsiho!
Preji brzke uplne uzdravení!

PetraO

Děkuji! Je pravda, že vzhledem k mnohem víc katastrofickým variantám mi naražená ruka připadala jako že se opravdu nic nestalo. Bezprostředně po srážce jsem byla vděčná, že jsem schopná se po svých odebrat do práce a tam normálně fungovat.

Chlubíčko

A co ten dědula, sebrali mu řidičák? Já to vidím i na sobě, že musím dávat mnohem víc pozor, než zamlada — a to mi ještě ani není těch 80.

PetraO

@Chlubíčko: Policie dala do tisku - po nehodě jsem se soustředila na to, zda funguji a jsem celá - aby se řidič i další svědci přihlásili. Ani po týdnu se nikdo nepřihlásil, takže papíry zřejmě mít bude. Snad se v něm hne svědomí (vystoupil a vypadal zničeně, že narazil do jiného člověka) a svoje řízení přehodnotí sám. Když nic jiného, tak snad bude víc čučet na cestu a brzdit u přechodu už preventivně.

Zobrazit 4 komentáře »

Je-li Vám či Vašim blízkým 70 let a výše, prosím, zvažte, jestli usednout za volant svého vozu. Včera jeden pán cca 80 let neodhadl brzdnou dráhu svého vozu a srazil mě. Naštěstí se mi nic nestalo, takže jsem odešla do práce a fungovala. Byl slušný, zastavil se, omluvil se. Za mnou šel k přechodu muž cca 30-40 let, pomohl mi vstát a zeptal se, zda nepotřebuji zavolat sanitku. Někdo jiný by ale takovou kliku mít nemusel...

Chlubíčko

A teď si představte, že byste byla kočka. To by bylo po vás! Dědkovi sebrat papíry.

Zobrazit 1 komentář »

Mámy, mamky, maminky - ať už vaše mateřství má jakoukoliv podobu - krásný sváteční den!

Přeji všem požehnané Velikonoce!

Napsat komentář »

Přeji všem požehnané Vánoce a vše dobré v roce 2023!

Napsat komentář »

Přeji každé z nás krásné MDŽ! Nehmotný dárek tu:
ttps://petrao.signaly.cz/2103/mdz-vs-svatek-matek každé z nás krásné MDŽ!

Napsat komentář »

Jak se má @makie? Už jsem ji tu dlouho neviděla...

EvaHavlátová

Dokončovala VŠ a závěrečnou práci při zaměstnání, takže neměla zřejmě čas, ale v průběhu jara už jsem ji na ŽMM občas zahlédla...Jak to má nyní netuším

Zobrazit 1 komentář »

Mrzí mě, že společenství mají přístupné nástěnky jen členům. I taková jako rozjímání nad Písmem sv., co dnes čtu apod., kde se nerozebírají - aspoň předpokládám - intimní věci. Četla jsem, že je to kvůli trollům. Nebylo by jednodušší trolly zablokovat?

HelenaH

Jde nastavit aby ten konkrétní člověk vůbec neviděl na tvou nástěnku. Nebo jde nastavit aby tam viděli jen přátelé. Nebo mohou vidět ale nesmí komentovat.

felis

Hmm, měla jsem právě na mysli tu komplexnost blokace že když už tak pořádně 😁, zkrátka možnost někomu se vyhnout úplně. Tady ty různý okrajový nastavení různých omezení a tak vím, že jdou.

Zobrazit 9 komentářů »

Článek o tvoření od Aničky se mi taky moc líbí! Přicházím se svojí troškou do mlýna, tentokrát "modýlky". Kochat/inspirovat se můžete tady: https://www.signaly.cz/fotky/66440

Krasnazena

šikulka

Meruňka

Jsem se radovala, kolik tu vidím v komentářích známých tváří, co mi tu chybí... @mia-maru @Krasnazena A ony jsou to komentáře z roku 2016... :)

Zobrazit 8 komentářů »