Duchovní obnova nejen spolča Vavřineček

Duchovní obnova nejen spolča VavřinečekZpět na hlavní stránku


Pokud máš zájem, piš na e-mail: marie.lukesova@seznam.cz

Ahoj,
chtěly bychom Tě co nejsrdečněji pozvat na duchovní obnovu, která se bude konat 27.-29. 11. v Bozkově na faře. Myslíme si, že je to ideální doba (na začátku adventu) a ideální místo (mariánské poutní místo a prostorná fara s výbornými 2 kněžími a jedním řeholním bratrem) na ztišení se a otevření se více Pánu.

Domníváme se, že správné křesťanské spolčo se pozná ani ne tak podle počtu aktivit, ale hlavně podle toho, jak moc je schopné otevřít se Bohu. A jak jistě víš: "Kde Bůh hospodaří, tam se dobře daří." Proto doufáme, že do Bozkova zavítáš a budeš chtít vylepšit vztah jak k Bohu, k sobě, tak i k druhým lidem.

Pokud víš o někom, kdo by také rád jel, neváhej ho pozvat. Na faru se nás vejde hodně. Tak klidně vytisni plakátek a rozdávej ho na potkání;-). Vezmi si sebou spacák, papír a tužku, asi 300Kč, můžeš vzít něco dobrého k snědku, Bibli a breviář.

V sobotu si tam vyhradíme čas na naplánování spolč a dalších aktivit na první polovinu roku 2010.

Až dočteš tuto pozvánku a prohlídneš si plakátek v příloze, tak doufáme, že hned odpovíš buď na adresu marie.lukesova@seznam.cz nebo janikdu@seznam.cz. nebo na obě. Stačí napsat: "Jedu" ;-)

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit na viděnou. Maruška Lukešová a Janča Dubová +


Podrobnosti
Vložil: Jenda
Vloženo: 19. 11. 2009

vytvořil akci.

Napsat komentář »