Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diecéze královéhradecká

Lidé vyznávající víru podle Římskokatolické církve, kteří patří do Diecéze královéhradecké. Jako rozcestník můžeš použít seznam společenství v pravém menu a nebo se také podívat na oficiální web na www.diecezehk.cz Více o společenství »

Terka8

Spěchá: Hledáme 1-3 spolubydlící do velkého neprůchozího pokoje v bytě 3+1 ve starším městském domě. Dům se nachází v centru Hradce Králové a je vybaven běžným spotřebiči a nábytkem. Měsíční nájem od 1960Kč (dle počtu nájemců), v červenci a srpnu je snížený. Volné již od 1.6.! Prohlídka možná po domluvě. Kontakt: 728 459 383.

mira
Terka8

Rád/a tancuješ? Chceš podpořit misie? Pokud ano, je tu ideální příležitost skloubit to dohromady!
Srdečně Tě zveme na 3. ročník PLESU PRO TEBE, který se koná v sobotu 28. 11. 2015 od 19h v KD v Ústí nad Orlicí.
Výtěžek plesu půjde na podporu dětí ulice na Filipínách. Zahraje Black Band Ústí nad Orlicí a Tiger Swing.

Ples pro Tebe

sobota, 28. listopadu 2015 - 19:00   do   sobota, 28. listopadu 2015 - 23:59 Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Smetanova

embec

Vzpomínka na intronizaci Mons. Karla Otčenáška...

organo Taky díky :-)

embec Jj, díky, ale psala jsem.. na kontakt, se kterým občas komunikuju, ale nic... To jsi Jendo mohl na ty kontakty, co posíláš, klidně napsat sám... - mohli to řešit ještě před víkendem... Pokojný víkend všem!

FranTISEk

Kdo chce mít dalšího Bráchu a tři Sestřičky k tomu? Dnes v Katedrále sv. Ducha v Hradci Králové jsme mezi sebe přijali Matrina, Hanku, Lucku a Elišku. Tedy zatím do katechumenátu ale... i tak je to super vyhlídka na rozšíření rodinky! :) No... takže...já bych je teda bral :) A co Ty?! :)

embec
Terka8

Za všechny vedoucí misijního klubka v Ústí n. O. Tě zvu na Ples pro Tebe - misijní ples na podporu sirotčince na Srí Lance, který se koná 30. 11. v Říčkách v Orlickém Podhůří.
Zvu Tě především na mnoho tance, tombolu, předtančení, obchůdek s misijním materiálem, výstavu o Papežských misijních dílech, ale třeba i na posezení v čajovně nebo výbornou večeři! V předprodeji jen za 100 Kč.
Těším se na viděnou! ;)

Marus

Toužebně očekáváte plesovou sezónu? Chcete vidět v akci mistra StarDance? A zároveň podpořit nejstarší hospic v ČR? Přijeďte 9. 11. do Kostelce! https://www.signaly.cz/charitni-ples-v-kostelci-s

embec
embec