Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Vysokoškoláci

Studenti vysokých škol. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na vysokoškolské město v pravém menu. Více o společenství »

dromedar

Vyplňujete "studentské hodnocení výuky"?

Celkem hlasujících: 21

dromedar "Hodnocení zatím není povinné. Važte si toho, prosím."

(Decentní výhrůžka z nejnovější připomínky, že je SHV žádoucí vyplnit.)

Marek Záveský Vyplňoval jsem pravidelně, na ČVUT se na to docela bral ohled. Nepamatuju si, že by kvůli hodnocení někdo doučil úplně, ale párkrát to s dotyčným řešilo vedení katedry, a v některých případech byl myslím i vyučujícímu odebrán daný předmět. Vždycky to ale muselo být nějak významné a vypovídající procento nespokojených hodnocení.
A na druhou stranu, myslím, že minimálně jeden vyučující byl na základě opakovaných kladných hodnocení "dokopán" k tomu, aby se stal docentem.

magdakunrtova

Ahoj, s nastávajícím hledáme vhodné bydlení (podnájem), ideálně od prázdnin/září. Pokud by někdo o něčem věděl, dejte vědět, díky. Lokalita Brno, Vyškov, Kroměříž, Prostějov, případně i jiné.

palu
– upraveno

Ahoj, hledám si spolubydlící do samostatného
vybaveného 1 lůžkového pokoje, v blízkosti
metra Želivského, autobus 188,
133,199, případně 177, 195. Do centra
za cca 20 minut. V docházkové vzdálenosti (5min) najdete Lidl, městskou knihovnu, polikliniku...Pokoj je
volný od 1.3. 2019. Pokud budete mít zájem, můžete se ozvat na paluma12@centrum.cz. Cena 5500 Kč/měsíc
Budu se těšit na vaši odpověď
Pavlína

EvčaNádvorníková

Ahoj, hledáme třetí SLEČNU spolubydlící do sdíleného pokoje do bytu v PRAZE na Skalce (3 min. od metra). Byt je 2+1 ve 12. patře. Kuchyň je vybavená, k dispozici i pračka, komora a sklepní kóje. Všechny poplatky za měsíc činí 5 150 Kč. V případě zájmu mi prosím pište na evca.nadvornikova@seznam.cz K NASTĚHOVÁNÍ IHNED!

Nibi

Dobrý den,

měla bych zájem o pronájem domu, bytu na Severní, Jižní Moravě, vystudovala jsem katolickou VOŠ Caritas, Diplomovaný specialista na charitní sociální práci, jsem nekuřačka, katolička, i kdyby mohl někdo poradit cokoliv, odkazy na ubytování, velice děkuji za odpovědi, za ochotu
Tel 724697428
Nifinini@gmail.com

Nibi V lokalitách, okresech Ostrava, Zábřeh, Šumperk, Přerov, Bruntál, Olomouc, Zlín, Vyškov, popř Hradec Králové, Ústí nad Orlicí

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Dotazník jsem vytvořila kvůli celoroční práci na zeměpis. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Elinka-s se stala členkou společenství Vysokoškoláci.
CENAP

Zajímá Vás, jak lze uplatnit znalosti o symptotermální metodě v praxi? Víte , že je to více než jen metoda, jak se spolehlivě vyhnout početí? Víte, že je více meto PPR? 12.1. je možné se v CENAP více dozvědět. Přihlášky jsou na https://www.cenap.cz/ppr-v-praxi

Monga

Nazdárek vysokoškoláci,
mám prosbu, že si najdete chvilku času a vyplníte následující dotazník o PROKRASTINACI? Prosím.
Je určen pro všechny, kteří v životě napsali nějakou akademickou práci (seminární, diplomovou, bakalářskou) a ještě si trošku pamatují jaký byl proces jejich psaní.
PS: Kdybyste to šířili dál, tak vám budu nejvíc nejvděčnější. <3 +

https://www.survio.com/survey/d/N7S8Q4X1A5W2C8Q1M

Míša93 BP mam odevzdanou, aleale jeste budu cekat na posudek, obhajobi atd. Ale klidne ti to vyplnim. Vim, jak je katdy dotaznik dulezity😁. Ja jich mela.mit minimalne 180

Monga Juchu gratuluji moc k odevzdání to je bezvadný. Určitě to dopadne dobře. S vyplněním nespěchám, ale bojím se abys na to pak nezapomněla :D Husté 180 to je kvalitní vzorek.

EvaHavlátová

Kurz "Peníze a já"

pátek, 18. ledna - 18:00   do   pátek, 8. února - 21:00 Brno, aula Martina středy, Mozartova 5

majkiki

Milí vysokoškoláci, hledáme do katolické školky sv. Josefa v Kojetíně hodnou věřící paní učitelku, která splňuje požadavky na práci s dětmi v předškolním věku. Tím, co může lákat je příjemný kolektiv, nestresové pracovní prostředí s laskavou paní ředitelkou a menší počet množství dětí (tedy individuálnější péče) než ve státních školkách.

Podrobnější informace u paní ředitelky dostupné na stránkách školky, případně také můžete kontaktovat mě a předám další informace.

Prosím pokud byste věděli o vhodné kandidátce, přeposílejte a sdílejte informaci dále.