Neposeda

Neposeda / Andrea Hýblová

V celibátu
HelenaH

To o čem Andreo tak krásně píšeš opravdu vážné je... a ta čeština v těch verších není divná, je krásná...., protože jak jinak se vzájemně v tomto čase povzbuzovat než slovy-sám nad sebou se slituj, Boha se nespouštěj...
Moc ti děkuju.

petrajf

To není opravdu divná čeština, to je krásně řečeno! Obava člověka, zda je dostatečný, nevědomost nás, lidí, cože to vlastně Ježíš chystá, neboť víme, že něco se vysloví a potom vysvětlení je náhle zcela jiné. Milá Andreo, cítím se velmi, velmi podobně....díky za tahle slova!

terre-eau

"Zde na zemi je to člověk, kdo čeká na Pánův návrat. V nebi je to Pán, který vyčkává na návrat člověka." - prepac, necitala som cely clanok, ale s tymto nesuhlasim. Ten citat mi udrel ho oci.

Myslim, ze Pan necaka. On sa nahli. Ponahla sa. Je ako zenich, ktory prichadza zdaleka a tesi sa - nahli sa, lebo uz ma len jedine prianie. Byt so svojou nevestou.

A preto si myslim, ze hlavnym znakom Adventu ma byt RADOST, ktora prenika vsetko. Radost nevesty, ktora uz nedockavo vyzera zenicha a tesi sa tak, ze jej tato radost nedovoli zaspat.

terre-eau

Skutocna laska a skutocne odpustenie necaka - ide v ustrety.

HelenaH

těšíme se na něco o čem "tušíme", že to bude krásný-párkrát jsem při modlitbě zažila takový záblesk :-) radosti a štěstí, že jsem si říkala-jestli to takhle bude Pane u tebe, tak to CHCI. Ale taky jsem byla mladá nevěsta:-) v tom těšení byla i ta bázeň a snaha být krásná, abych svého drahého nezklamala...jen lidské srovnání, ale jiné mě nenapadá:-)

MSF

Souhlasím s Vámi se všemi, opravdu hezké zamyšlení a upřímná slova. Bůh nám napomáhej. Žijme život v pravdě a v lásce, naplno, abychom si na konci řekli, že jsme život prožili a ne přežili. Žijme v Kristu. Amen.

růžetrnitá

Já nevím, jestli nejsem normální, ale já se prostě těším na setkání s Ježíšem hrozně moc.

Možná je to ovlivněno i tím, že mě tady na zemi potkalo hodně těžkého a těžkosti ale i radosti) mne provází stále. Kdyby teď řekl "POJĎ SE MNOU", tak jdu.

Protože JEMU důvěřuju, že mě zná a rozumí a taky s ním jednoduše žiju každý den.

Těším se na to dokonce víc než na setkání s Helenkou a Kájou a na to se těším hodně :-)

MSF

Myslím, že je to úplně nómání :-)))

HelenaH

taky se na tebe těším růžičko-:-) ani nevíš jak!

Zobrazit 9 komentářů »