MarunkaBerunka

MarunkaBerunka / Marie Betlachová / 37 let

Přemýšlíte o pěkném dárku, který zahřeje na duši i na těle a nejsou to ani papuče, ani ponožky? Mrkněte na odkaz: http://adoleret.cz/ Není problém vyrobit i nějaké svíčky na zakázku, s citátem, přáním, či obrázkem, podle Vašich představ a zaslat i ve větším množství. Začínáme s kamarády podnikat...:-)

paja11

Nádhera :-).

Zobrazit 1 komentář »

Už jsou na www.ado.cz/mldadez v kalendáři akcí vyvěšené termíny na další společné opravy kapličky! Jeden je v srpnu, druhý v září. (Ta cena v září bude určitě nižší, ta je tam zatím daná asi nedopatřením...) Už teď se těším na viděnou!:-)

Napsat komentář »
MarunkaBerunka

Motivační fotka k čundru...:-) Akorát nevím, jak to udělat, aby se zobrazil ten obrázek přímo...:-(

Harrry

tak si ju stáhni a vlož jako fotoalbum na svůj profil. :D

Zobrazit 3 komentáře »

Přátelé a kamarádi, přicházím s pozváním na "miničundr" po Hostýnksých vrších i údolích - 11.-13.7.2014 Start 11.7. ráno od kostela v Rajnochovicích, ze čtvrtka na pátek je možné přespat na Přístavu. Návrat domů v neděli večer. Koho by toto pozvání zlákalo, potvrďte mě svou účast prosím do konce června! (Na můj mail, telefon, FB či signály - pokusím se to vše nějak sledovat:-) ) Na jakékoliv dotazy ráda odpovím a bližší informace pošlu po přihlášení. Majka:-)

MarunkaBerunka

Ještě napíšu podrobnosti později, tak týden před tím. Bude se to upravovat podle toho kolik nás půjde apod. Jdeš též?:-)

Petr Steinbauer (PetrST)

Nazdar, Majko, potvrzuju

Zobrazit 6 komentářů »

Blíží se prázdniny a dovolené a opět přícházím s nabídkou ubytování v Podkrkonoší - viz fotka dole, kdo byste měl zájem (nebo někdo z rodiny či kamarádů), neváhejte se ozvat!:-)

Napsat komentář »
Napsat komentář »
jjkohoutek

Máma začala takhle hloupnout až po mé dvacítce, ale stejně to vnímám dost nepříjemně.

VirgineAgnes

Líbí se mi Tvoje pojetí z pohledu práva... Ano, právo je dost zvláštní věc... A nemělo by se zapomínat, že ke každému právu se pojí i povinnosti z něho vyplývající...

fragaria

Velmi těžké téma. Děkuji obzvlášť za poslední odstavec.

Zobrazit 3 komentáře »
emco

máš pravdu!!! :) a děkuju!!!

Petr Steinbauer (PetrST)

Moc moc moc moc krásné! Díky, Majko! A s postu kamaráda a rajnochováka :-) ti taky žehnám †

MarunkaBerunka

Maggi i Peťo, díky!:-)

Zobrazit 3 komentáře »

Přátelé a kamarádi, všichni, kdo máte Přístav rádi! Mám žhavou nabídku - sháním 3 šikovné lidičky do kuchyně na Silvestra na Přístav (27.12.-1.1.) Kdo byste se chtěli připojit ke mě a Markétce Řičicové, dejte mě vědět! (Ideálně na mobil.) Vítáni jsou všichni, kteří mají chuť do vaření a nebojí se přijmout odpovědnost:-)

Dominik Mach

zní to jako lákavá nabídka, ale nejak jsem si nevím proč řekl, že na silvestra nejspíš do rajnošek už ne. ale jeden nikdy neví, co sa može stat

MarunkaBerunka

Tak Dominiku, kdyby sis to náhodou rozmyslel, dej vědět brzo!:-)

Dominik Mach

jj věřím že během dvou týdnu bych měl mít plně jasno

Zobrazit 3 komentáře »

K průzkumům pravděpodobných volebních výsledků mě napadá jediné: "Buďte střízliví a bděte, protože váš protivník ďábel jako řvoucí lev obchází a hledá, koho by mohl zhltnout. Postavte se proti němu, silní vírou." (1 Petr 5, 8)

Ancis

ad včelka: "Rozum se musí namáhat, aby srdce vidělo přesně." V.C.

Petr Steinbauer (PetrST)

@Ancis: "Ačkoli si nemůžeme vybrat, co se nám stane, můžeme si vybrat, jak na to zareagujeme."
Epiktétos

Ancis

ad Petr: Hezký. Přijde mi dobrý, že tu Majka zrovna použila citát s "buďte střízliví", protože aktuální výsledky sčítání rozumnýho člověka povzbuzují k přesnýmu opaku:)

Petr Steinbauer (PetrST)

@Ancis: Proto ten citát od Epiktéta. Je to těžký tomu rozumět, ale nevolit je taky opravdu nejlepší přístup - to myslím ironicky. Hlavní je to, že máme tu moc na něco reagovat a tím změnit pozdější dění na scéně.

Zobrazit 5 komentářů »

Říkají o ní

maris říká o ní:
další maruška z M6=) super děvčica se spoustou nápadů a her pro každou příležitost=) ráda sem ťa poznala a uvidíme sa nejpozděj na Lučině pokud nepůjdeš do ZOO=)
barbora říká o ní:
Maruška,stále usměvavá děvčica :)
RysMari říká o ní:
no joooo:-D majkaa:-D
jenda-v říká o ní:
Naša Majka! :)