Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Železnice

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Na signálech.cz, existuje mnoho různých společenství a s němi i hodně lidiček s nejrůznějšími a často i neobvyklými zájmy. Také proto by zde jistě nemělo chybět toto! Společenství Železnice sdružuje lidičky se stejným či alespoň podobným zájmem. Tímto zájmem je nejrozličnější přátelelství, či spojenectví s železniční dopravou. Dopravou za pomocí lokálek a vlaků, lanovek, tramvají i trolejbusů... prostě všeho možného, co jen jezdí po nějaké dráze. Jsme společenství tzv. "šotoušů" - šotouši jsou železniční nadšenci. Přidej se i Ty k nám! Více o společenství »

Adler

Vlečka Loubí ještě plní svojí úlohu.

Pavloš Něco více o ní napsat...? Šlo by? :-)

Adler Je to součást česko-saského přístavu v Děčíně, a Loubí je okrajová část zmíněného města směr Hřensko.

Adler

vlečka Loubí

Adler

vlečka Loubí

Asterix

Záchodová příhoda

Asterix

Říkal jsem si, že by to chtělo po delší době rozjet železničářský blog. Začnu tedy humornou příhodou. Jel jsem jednou v sobotu ráno vlakem do práce. Co mi zbývalo, když o víkendu autobusy nejezdí. Vlakem je to na dlouho, protože se při přestupu z…

Adler

Jízdenka do nebe. Odjezd: V každou hodinu Příjezd: Kdy Bůh chce I. třída - rychlík: Nevinnost, mučednictví, stav řeholní II. třída - přímý vlak: Pokání, důvěra v Boha, konání dobrých skutků - modlitba, půst, almužna III. třída - osobní vlak: Zachovávání desatera, svědomité plnění stavovských povinností IV. třída - jezdí velmi zřídka: Obrácení na smrtelném lůžku Důležitá upozornění ! 1. Zpáteční jízdenky se nevydávají 2. Zábavní vlaky se zásadně nevypravují 3.Děti, které ještě nedosáhly užívání rozumu, neplatí… Zobrazit více

Jízdenka do nebe. Odjezd: V každou hodinu Příjezd: Kdy Bůh chce I. třída - rychlík: Nevinnost, mučednictví, stav řeholní II. třída - přímý vlak: Pokání, důvěra v Boha, konání dobrých skutků - modlitba, půst, almužna III. třída - osobní vlak: Zachovávání desatera, svědomité plnění stavovských povinností IV. třída - jezdí velmi zřídka: Obrácení na smrtelném lůžku Důležitá upozornění ! 1. Zpáteční jízdenky se nevydávají 2. Zábavní vlaky se zásadně nevypravují 3.Děti, které ještě nedosáhly užívání rozumu, neplatí jízdné. Vyžaduje se však, aby byly pokřtěny 4. Cestující se prosí, aby ssebou nebrali jiných zavazadel mimo dobrých skutků, nechtějí - li vůbec zmeškat vlak nabo býti nemile zadrženi na předposlední stanici - v očistci. Tam kromě dobrých skutků musí býti odevzdána všechna zavazadla. 5. Nastoupit možno v každé stanici a po celou dobu jízdy 6. Každá jízdenka musí míti razítko posvěcující milosti 7. Cestující mohou za jízdy přestoupiti z nižší třídy do vyšší. Přestupovati však z vyšší třídy do nižší se zcela zapovídá, poněvadž životu velmi nebezpečno !

aduš

Malá nádraží

aduš

Jsou krajiny, kde děti ještě vlakům mávají. Vždycky jsme malinko smutní na malých nádražích, kde nikdo nečeká. Najednou máme bílou duši z bezu, najednou je v nás příliš z člověka. (Jan Skácel)

vítis, WojtS, Josef Drahonský (zef), vyhybkar vítis, WojtS a 2 další aktualizovali to, co říkají o společenství Železnice.
WojtS

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ys_t_XkWNeA?version=3&feature=player_detailpage"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/ys_t_XkWNeA?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>

WojtS Ted uz je to minulost:prijezd ceske reprezentace do Vratislavi

WojtS
Tofl
vítis

Tož když je nás tu tolik co se zabýváme železnicí, neví někdo o tom zda by nechtěli v nějakém tom depu jednoho strojvedoucího?

vyhybkar Psycho jsou psycho. :-), ale je to v pohodě. Taky jsem to dělal v Praze kajsik u Masaryčky. A zdravotní taky, aspoň v Kolíně, kde jsem to absolvoval.

vítis No doufám že přežiju:-) zdravotky jdu dělat zítra takže popdorujte prosím

Pavloš

Na velehradskou Národní pouť vlakem jen za 199 Kč či 5,99 €

Pavloš

Chystáte se na letošní Národní pouť přímo na moravský Velehrad? - Ano? Jste z daleka a neradi se trmácíte a otravujete v horkých dnech s autem? - Ano? Cestujete naopak rádi vlakem a využíváte k tomu všechny dostupné slevy? - Ano? Pokud jste si…