Gábina

Gábina / Gabriela Fiurášková / 36 let

Vdaná
JankaP

Panecku,ten uz vam vyrostl:)

Zobrazit 1 komentář »
Napsat komentář »
makec

JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:) GRATULACE VELIKÁ !!!:)

MarunkaBerunka

Jéé, díky za ukázání fotečky, Kateřinka je nádherná!:-)

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Když nemáš, co darovat, daruj úsměv. Nestojí nic a vytváří mnoho. Obohacuje toho, kdo jej přijímá, aniž by ochuzoval toho, kdo jej daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá. Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby jej nemohl darovat. Úsměv vytváří v domově štěstí, ve starostech je oporou, citlivým znamením přátelství. V únavě přináší odpočinek, ve znechucení vrací odvahu. V zármutku je útěchou a pro každou bolest přirozeným lékem. Je dobře, že si ho nelze koupit, ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal… Zobrazit více

Když nemáš, co darovat, daruj úsměv. Nestojí nic a vytváří mnoho. Obohacuje toho, kdo jej přijímá, aniž by ochuzoval toho, kdo jej daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá. Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby jej nemohl darovat. Úsměv vytváří v domově štěstí, ve starostech je oporou, citlivým znamením přátelství. V únavě přináší odpočinek, ve znechucení vrací odvahu. V zármutku je útěchou a pro každou bolest přirozeným lékem. Je dobře, že si ho nelze koupit, ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal někoho, kdo by neměl pro tebe úsměv, ačkoliv na něj čekáš, buď velkodušný a oblaž ho svým úsměvem, protože nikdo tak nepotřebuje úsměv, jako ten, kdo ho nemá pro druhé.

Napsat komentář »
da-jaja

co to tady máš?

Gábina

hi :-) tahle už je tu pěkně dlouho ... mě se moc líbí ... svítí z vás taková super pohoda ...

Zobrazit 2 komentáře »

Říkají o ní

suppino říká o ní:
Gabča:-)
Rbn říká o ní:
noční kůra jemných tahů úsměvů malířčiny ruky
Migri říká o ní:
"Gagi, já už se tak těším domů!" "Xixi, jen přijeď, budu vařit tvému mlsnému zubu, budeme hrat Blábol do zblbnutí a já budu moooc společenská =), takže se ti bude už druhý den stýskat po škole =) ..."
Markéta Pavelková říká o ní:
usměvavá cérka - animátorka =)
tomyu říká o ní:
No jo, slunko Vsetínského děkanátu :)))