Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #neplodnost


LudmilaLáz

Ano, NAPROHELP je úspěšná metoda. Například minulý týden jsem potvrdila těhotenství ženě, která k nám přišla po sérii neúspěšných umělých oplodnění. Její dosavadní lékařka jí tvrdila, že bez IVF nemají šanci. A díky NAPROHELP čekají miminko. Více http://www.cenap.cz/poradna-pri-neplodnosti

LudmilaLáz

Další paní se u své dosavadní gynekoložky 2 roky „léčila“ pravidelným polykáním hormonů, bez efektu, jen došlo ke zhoršení křečových žil. U nás již ve druhém cyklu otěhotněla, k početí došlo 54. den cyklu. Opět úspěch NAPROHELP.

Zobrazit 2 komentáře »
LudmilaLáz

již od loňského roku přemýšlím nad tím, zda by se podařilo něco podobného uspořádat i v České republice. Hlavně to naráží na to, že nevím, zda bychom našli dostatek kněží, kteří by byli ochotní se takové akce zúčastnit.

LudmilaLáz

Od kněží bych očekávala následující: Být k dispozici těmto manželským párům. Povzbudit je dál vydržet v souladu s morálním učením katolické církve. Pokud již zaváhali, a šli cestou umělého oplodnění, tak je povzbudit,aby se přes toto překonali, dál tyto praktiky nepodstupovali. Ale je potřebné, aby se ti kněží v dané problematice nejen orientovali, ale hlavně, aby si na dané téma vyčlenili čas.

LudmilaLáz

Často i u velice kvalitních kněží se setkávám s překvapením, když se je snažím motivovat k tomu, aby se nebáli hovořit o nabídce CENAP, o kurzu "Neplodnost, příčiny, řešení". Netuší, že mají ve své farnosti lidi, kteří se potýkají s bolestí nenaplněné touhy po dítěti.A na druhou stranu se setkáváme u nás v CENAP s tím, že lidi trpící nenaplněnou touhou po dítěti od kněží nedostali informaci o tom, že v CENAP bychom jim při této bolesti mohli smysluplně pomoci.

Zobrazit 3 komentáře »
Anicka

Dobrý den, máte na kurzu 30.1. 2016 ještě volná místa? Nabídla bych to snoubeneckým párům a novomanželům.

LudmilaLáz

Milá ANičko, kurz 30.1. rozhodně není vhodný pro snoubence a novomanžele. K tomu je určený kurz, co bude 4.2. http://www.cenap.cz/wks-planovani-rodiny.php

Anicka

Děkuji za informace. A pro mladé manžele, kteří už 2 roky marně čekají na miminko, by to bylo? Nebo musí předtím absolvovat ten kurz, co bude 4.2.?

LudmilaLáz

v tom případě jistě ano, ať se rychle přihlásí - to už přece nejsou novomanželé - když 2 roky jsou otevřeni početí - přihláška je na http://www.cenap.cz/wks-neplodnost-priciny-reseni.php

Zobrazit 4 komentáře »

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »


Blogové články Založ si blog a přispěj také »