Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek diskuse

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem diskuse.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #diskuse

PetrST Fórum signály.cz
– upraveno

#diskuse #signály-cz #url:forum-signaly-cz #blogy

Páteří Signálů jsou vlastně blogy, takže by mělo být pro RT (chce-li přilákat mládež) stěžejní otevřít blogovací platformu Signálů více. Co takhle otevřít volnou registraci blogů, tj. registrovat pouze nový blog (bez signálního profilu) na doméně signaly.cz a autorovi blogu pouze zpřístupnit redakční rozhraní jeho vlastního blogu (podobně jako na Webnode nebo Wordpress)?

dromedar Navíc: kdo chce "blogovat na zisk" (z malých příspěvků od čtenářů), musí si najít téma, které zaujme co možná široké a k placení ochotné publikum, a fórum, kde čtenáři odpovídajícího druhu jsou v co možná velkém množství. Na to má uživatelská základna Signálů příliš úzký profil, takže by tu těžko někdo nějaké smysluplné peníze vydělal - byť by to byl třeba blogerský král, schopný zaujmout celé spektrum zdejších uživatelů.

Václav Vacek Tak, myslím, že Jakub to vystihl dobře...

Kollenka Ženy, matky, manželky

Jak se diskutuje v ŽMM

Kollenka

Společenství Ženy, matky, manželky je velmi živé, stále se u nás něco děje. Zvenku ale tato aktivita není vidět, a tak bych ráda nechala nahlédnout ostatním uživatelům Signálů tak trochu "pod pokličku". Třeba bude pro některé ženský pohled na život…

Krasnazena Ženy, matky, manželky

O čem se nemluví

Krasnazena

Jsem katolička od malička. Za dar víry jsem opravdu vděčná. Ale jsou některá úskalí těch „echt katolických“ rodin. Nedávno jsem si o tom povídala s kamarádkou. A jiná přítelkyně má zkušenost dosti podobnou. Moje blízká kamarádka měla tatínka…

Míla-M Díky za článek :-)

Krasnazena Rádo se stalo.

dromedar

Trhej: K pojmu lásky

dromedar

(Slovem "Trhej" v titulu článku se dává na vědomí, že článek není uzavřenou výpovědí, ale prosbou o diskusi, přičemž se vítá i ostrá kritika, nakolik bude inteligentní.) @babča-helča včera napsala vcelku neškodný článek strefující se do lidských…

dromedar @Alvapina: nerozumíme si, protože výše jde o zkušenosti, které zjevně nemáš. Spokojeně pokračuj jinam.

@ostatní: hanbím se, že jsem prosil o komentáře a doteď jsem se nesebral k tomu, abych na ně odpověděl. Polepším se. (A příště, až budu mít škubání napsat další "trhací článek", sednu si na prsty a nenapíšu ho, protože už vím, že mi chybí kázeň k tomu, věnovat se pak pod ním opravdu kýžené diskusi.)

vrcholpropasti Myslím, že Boží láska, které se máme připodobňovat, je tak široká a tak hluboká (rozuměj: Má tolik způsobů), že není třeba se bát, že by se v ní někdo nenašel. I ten introvert může být například štědrý, milosrdný, i když není právě komunikativní.
Jestli jsou schopní milovat i například mentálně postižení lidé, to těžko může kdokoliv plošně říct. Asi je dobré, že člověk neví všechno. Činí ho to před Bohem pokornějším. A Bůh je nejen spravedlivý, ale naštěstí i milosrdný a člověk se tak jako tak vlastní silou do nebe nikdy nedostane. Jedině Božím milosrdenstvím, které můžeme vyprošovat sobě i ostatním.