Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda
Neposeda

Tak už mám konečně přehled, s kým se za dva týdny v Itálii na 5 měsíců potkám: 2 juniroky z Konga, 1 ze Singapuru, 1 z Mozambiku, 2 z Keni, 1 z Vietnamu, 1 odněkud poblíž Vietnamu, 2 z Pákistánu, 4 z Madagaskaru, 3 z Filipín o okolí, 1 z USA (ale její maminka je Francouzka a tatínek Japonec), 1 z Kolumbie a nakonec posila z Evropy Ana Maria z Rumunska. Takže nás bude celkem 21 a dvě sestry maestry. Jedna z Brazílie, kořeny však má polské a druhá z USA, ale kořeny má azorské.

Lucie007

To je rodina:-)

Neposeda

už se na ni těším, tu naši mezinárodní rodinku! (v komunitě nás je 7 a každá z jiné země a celkem ze 3 světadílů, takže jsme zvyklá)

Krasnazena

Andrejko, moc ti přeju hezké zrání a radost z každého dne. A mysli na maminky, které by tak rády někdy na chvilku vypadly do ticha. Díky.

theofila

Tý jo, to je "sebranka" :-D Aj sem si u toho čtení procvičila zeměpis :-)

amperijas

dneska jsem četla nad evangeilem podle marka to jev zehnaní jen u vás zatím ja jsem nechtěla čekat dobře jsem uděla ty díly na sebe navazují už jsem na 40 kapitile babička měla duchod přidaly ji asi 200kč nevím kolik mě přidejí asi

amperijas

taky dve stovky bude na pyžamo a teplky a na co budu potřevat knížky už tak nebudu moc objednavat mám jich post 4 regaly jen kdyby vyšly znovu v malém duchvním životě u karmelitanu některé knihy co nemám za penize od ježiška si koupim nové boty na zimu a za peníze na narozeniny nový mobil na dvě simkarty do 3500kč nejlepe nokia je nepraktické met dva mobily všude je musím tahat kam jidu na velikonoce koupim co budu potřebovat boty třička nějaké pěkne ale na putouti si koupim andělíčka je zbýram možná koupim aj babičce škorát aby jseme čem měly vařit starý mám odcháhzí do 7.000kč elekrický strýct byl dneska v praci

voda-zpívající

to máte takové Taizé :-), ať je ti čas strávený v Itálii požehnáním, budu na tebe myslet, v Praze už se nestihnem

sDoubravka

Užij si to, bude to jedinečný čas :)))

Neposeda
Neposeda
Neposeda
Neposeda
Neposeda
Neposeda
Neposeda

A za pár hodin bude umět česky. Snaží se! Už teď umí několik jazyků, takže každá naše návštěva (pokud uměla jinak než jen česky nebo slovensky), s ním našla řeč.

amperijas

dobrý svátky vánočni byly dobré jak se mate co dělate já se dobře

Neposeda
Neposeda