Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Ještě, že mám tam chytré a ochotné spolusestry. Další zkouška za mnou!

"Buď veleben Bůh, Otec našeho Pána Ježíše Krista, Otec milosrdenství a Bůh veškeré útěchy. On nás těší ve všech našich souženích, abychom pak mohli těšit druhé v jakémkoli soužení tou útěchou, jakou Bůh potěšuje nás" (viz 2 Kor 1,1-7). Dnes jsem se modlila, aby mě utěšil, abych aspoň neprudila druhé, když je hned netěším...

Tenhle měsíc je třeba slavit (a po dnešní obhajobě diplomky naší Aničky o to víc)!

Dnes na křtinách a zítra té, které jsem křestní kmotrou už 9(?) let, půjdu na krásnou slavnost prvního svatého přijímání.

Antonín Šimek

jsem v půlce Putnových "Obrazy z kulturních dějin americké religiozity" a ... USA je duchovně úplně jiný svět - přeexponovaný, sebevědomý, plebejský, civilní, duchovně spotřební, ...

Neposeda

a všiml sis,že tam jsou sestry i z Asie? jo, někdy je to s nimi náročnéé, když jsou v Evropě a jsou v pohodě a já se rozčiluji nad maličkostmi. v tu chvíli bych si s nimi asi měla dát hambáč a trochu se nakazit:-)

Antonín Šimek

scénarista byl ale z USA

Mám ráda svou diecézi a tentokrát jsem na ni i hrdá!

Katoličtí kněží litoměřické diecéze nabídnou lidem postiženým povodní mimořádnou službu - duchovní pomoc po telefonu. Kontaktní telefonní číslo je 702 585 588. Služba bude fungovat prostřednictvím Diecézní charity Litoměřice, která organizuje veškerou povodňovou pomoc v litoměřické diecézi, již od tohoto víkendu.

Načerpejte inspiraci k dnešní krásné slavnosti (je tam pár stránek k virtuálnímu listování):

http://paulinky.cz/obchod/detail/Podle-srdce-tveho

Z paulínského "zákulisí"...

Neposeda

Pozvěte se a s sebou vemte i další:-)

Slunce nad Prahou...

Pitka

Snad už bude hezky, ale kdo ví.... V Olomouci stále prší a prší...

Tofl

V Čechách by se to mělo pomaličku zklidňovat (kromě teda úseku Praha - Mělník - Ústí a Děčín) a deště by měli být především v Jeseníkách a Beskydech.
Na Vysočině je pod mrakem a občas zaprší.