Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Chystala jsme knížky ve skladu na diecézko a našla jsem tyto plakáty. Vyšly při úmrtí Jana Pavla II. A pak se na ně nějak zapomnělo a dva balíčky zůstaly schovány na dlouhý čas...

Nabízíme za bůra! (Stejně k tomu jsou i záložky za 3 kačky, ale těch už je málo - na ty se nezapomnělo).

evulka

hehe, zas je tam ta genetika, o tom som pisala :-D Jj, pravda veru, ocuchavajte si partnerov, nech mate zdrave deti ;-) :-D

archiStrata

Ne že by na tom něco nebylo, ten výzkum je známý, ale je to pouze pohled optikou v podstatě onoho "sobeckého genu". A je otázka, nakolik je to relevantní pro lidské vztahy, které jsou daleko složitější. Dejme tomu, pro takové první zaujetí někým bych řekl, že to bude asi s poměrně velkou přesností platit. Hledání toho pravého tím ale podle mně zdaleka nekončí, spíš začíná :) svádět špatnou volbu na hormony je podle mně trochu odvážné tvrzení.

evulka

@archistrata - no, podla mna nikto ani netvrdi, ze zivotny partner sa da najst len podla vone :-) Je to proste len jeden z dalsich dielikov "mozaiky", ktora by mala byt pri "tom pravom" uplna (o tom bol predsa predosly Andrejkin clanok). A ze nie je uplne nepodstatny, aj ked je "len" telesny, pretoze sme predsa ludia, a aj telo je Bozi dar, nielen dusa :-)

Nad scénářem pro herce... Jak jinak než z Deníku přátelství:-)

http://www.paulinky.cz/clanky/Jsi-ma-sestra.html

YOUCAT čl. 391 - kde jinde jsem to mohla otevřít, než na citaci Wandy Póltawské, že?!

brigitka

babča-hleča:
vím přesně co tvůj známý prožíval, zažila jsem něco hodně podobného vůči jednomu klukovi se kterým jsem kdysi chodila, i dále když už jsem s ním pak nechodila.Byl mi odporný vším možným, každým slovem, které řekl, každým krokem, který udělal, i tím "mícháním kafe". Prožívala jsem přitom peklo,nepřála bych něco podobného prožít nikomu,ani největšímu nepříteli ;-) přitom on chudák za nic nemohl a nechápal, co se děje.

brigitka

pokračování - jo a jestli to bylo dáno vůní či nikoli to nevím a je mi to celkem fuk. prostě se to tak stalo. přitom on vůči mě byl zcela vpohodě.

Divoké hvozdy za Prahou dobyty! S červeným nosem budu vzpomínat celý týden na tuhle bezva neděli s přáteli!

První diecézko za mnou. Teď se o to víc těším na to moje "rodné" v Litoměřicích!

Václav Sojka

Že bychom se viděli po fakultě i tam??? :-D

Neposeda

budeš v Litoměčicích? supr!

Tak jsem zvědavá na zítřejší arcidiecézko... (nespím zaspat:-)

Tak tahle skvělá "babi" už za necelé 3 týdny bude u nás bydlet a vystoupí jako hlavní host na Večeru Jana Pavla II.
Kniha Deník přátelství (nad ní jsme trávila tolik dnů a nocí), vyjde 18. dubna.

Lenochod

týjó :-) drsné