Jak ještě více znepříjemnit signály novým uživatelům

Chlubíčko
Chlubíčko
Aniž bych chtěl kritizovat - myslím, že např. při registraci kontrolovat nick až po projití captcha (takže kdo ho zadal nesprávně má šanci znovu hledat autobusy, semafory, jízdní kola nebo výkladní skříně) je skvělý nápad, přemýšlím, zda by se daly signály ještě více znepříjemnit, zvlášť novým uživatelům.
Například je fajn, že když někdo někomu lajkne komentář, že se neukáže o který komentář jde. Byl by ale takový problém, aby se v ohláškách neukazoval ani článek, pod nímž komentář je?
Nebo fotky. Kliknete na odkaz, objeví se „Toto nemůžeš. Požádej autora obsahu, aby ti ho zpřístupnil“: Oceňuji, že hláška nenapíše kdo je autorem obsahu, autor obsahu tedy není kontaktovatelný a proto ani obtěžován žádnými žádostmi o zpřístupnění. Proč ale před touto odpovědí nevyskočí další zábavná captcha?
Jako nový uživatel nevidím žádné poslední aktivity na signálech, do kterých bych se případně mohl zapojit - rubrika „Co se děje“ na hlavní stránce je krásně prázdná - to je v pořádku. Nešlo by ale zajistit, aby se třeba alespoň první týden nezobrazovala ani obrázková nabídka redakce? Jistě i to by pomohlo mnohé nové uživatele odradit.
Mikuláš Mašek
Mikuláš Mašek
@Chlubíčko Díky za vyjádření na zpříjemnění/vylepšení signálů se pracuje jenom to jde velmi pomalu. Chápu tvé rozhořčení... a že nemůžeš najít žádnou aktivitu. Abych tady obhajoval proč to jde velmi pomalu by bylo zbytečné :). Takže díky, pracujeme na tom.
Chlubíčko
Chlubíčko
Jejda, to si nerozumíme. Mně současný stav vyhovuje, neznámí noví lidé mě děsí a čím méně jich tu bude, tím lépe!
EvaHavlátová
EvaHavlátová
Jé, to je zajímavá diskuse:-), říkám si, že tam bude překlep a sbíráme názory, jak podpořit a zpříjemnit zde pobyt novým uživatelům ne?:-) Za mně doporučuji skupinu pro muže Mamut a pro ženy ŽMM + je super, když každý něco přidá do akcí a tak se i ostatní mohou dovědět o něčem dobrém. Myšlenka šíření praktických věcí, co mohou být ku pomoci ostatním se může realizovat taky v blogu či materiálech:-)