Obľúbený kresťanský film?

Petr Steinbauer (PetrST)
Petr Steinbauer (PetrST)
Spíš než brečet nad tím, že to lidi vzdávají by bylo lepší být jim vzorem, ne?
heiduška
heiduška
Já nad tím nebrečím, jen konstatuji.
Petr Steinbauer (PetrST)
Petr Steinbauer (PetrST)
Když se mi něco nelíbí, tak si položím otázku: "Co mohu udělat pro změnu (zlepšení) této situace (řešení tohoto problému)?"

Byl bych rád, kdyby lidi přistupovali k různým věcem taky tak ;-)
heiduška
heiduška
Já nenapsala, že se mi to nelíbí, jen to, že se s tím neztotožňuji.

Petr Steinbauer (PetrST)
Petr Steinbauer (PetrST)
Jo, napsala jsi, že má člověk "daleko jiné, lepší možnosti". Mě by jenom zajímalo co jsou ty "daleko jiné, lepší možnosti"?
heiduška
heiduška
Napsala jsem ten názor, jež podle mě ve společnosti (samozřejmě ne všude), dost rezonuje. A pro každého je to něco jiného, ale znovu opakuji, že se s tímto názorem neztotožňuji.
Petr Steinbauer (PetrST)
Petr Steinbauer (PetrST)
Když ten názor ve společnosti dost rezonuje a ty ho zde propaguješ, byť se s ním neztotožňuješ, tak bys alespoň mohla říct, co jsou ty lepší možnosti...
heiduška
heiduška
Nepropaguji, jen jsem ho konstatovala, a je to individuální, pro někoho lepší partnerský vztah, pro jiného samota...
radim24
radim24
Den po konci světa - romantický film o lásce s evangelizačním námětem
Faunův labyrint - lehké sci-fi o lásce a sebeobětování. Náhled do duchovní podstaty víry.
Agora - historický film z doby pronásledování křesťanů. Romantický příběh je pravděpodobně převážně smyšlený, bez historických podkladů, o když Hypatia byla reálnou osobou. Způsob její smrti ale ve filmu neodpovídá tomu jak Hypatie zemřela - https://cs.wikipedia.org/wiki/Hypatia_z_Alexandrie#Smrt.

Všechny filmy jsou emocionálně dost silné. Na první místo dávám Den po konci světa a Faunův labyrint, těžko vybrat, který z těch dvou filmů je lepší, oba mají skvělé efekty a "hustě" zahrané role.

Komentář upraven .

  • 1
  • 2