Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

BAZAR

Zde můžeme nabízet vše k prodeji, k darování či poptávat potřebné, zda to někdo nemá doma navíc.  Společenství vzniká jako dceřinné ŽMM.   Vítejte.  Více o společenství »

Theresie

Méďánek Jaká je cena prosím?

Theresie 250 je to na jiném albu napsané

Theresie
jankac

Neprodává někdo přebalovací tašku na kočár?

jankac Za kolik bys ji prodala?

IamNotARobot za 200,- + pošta, akorád jsem si teď všimla, že na jedné straně chybí suchý zip k připevnění na madlo kočárku, ale mylsím, že to normální kousek suchého zipu, co koupíš jako metráž v klidu nahradí.

Theresie
zizalafm2

Nabízím oblečení velikosti 92. Podzimní přechodovou bundu (červená), vesta (červená), flísová mikina (na ven), trika s krátkým rukávem, tenčí kalhoty, tepláčky. Chcete někdo?

Atisa Byly by fotky? Jsou věci na kluka, nebo holku? 92 na kluka by se mi hodily.

zizalafm2 Na kluka, fotky dodam behem vikendu.

zizalafm2 jsou nahrané v albu

zizalafm2
Mony se stala členkou společenství BAZAR.
Mindie

Ahoj, neprodavate prosim - idealne nekdo z Brna - divci softshellovou bundu vel. 116 nebo 122?

VeruP
zizalafm2

veruska-m Kristi, s tréninkáčema nemám zkušenost, jak to funguje? Tam nějaká malá savá vrstva, když je to na noc, nebo vůbec?

Velikost je asi cca na 2-3 leťáka, co?

PS: Malý už je odnaučený? Super! :) Už jsme vás dlouho neviděli...

zizalafm2 Ahoj Veru, nejlepší popis těchto kalhotek je tady: https://www.skvelamama.cz/trenujeme-na-nocnik/pop-in-treninkove-kalhotky-nocni-crocodile/ Je to s malou vrstvou a můžeš tam vložit ještě další vsavou vrstvu. Jsou to takové ty, když chceš aby dítě spalo bez plenky, dáváš jej v noci ještě čůrat a nebo se vzbudí samo. Taková pojistka, když si učurne. Určitě to nevydrží velkou dávku.

zizalafm2 Velikost je to ta největší, rozměry viz tabulka v odkazu. Odhadem je to na 2-3 leté dítě. Stáník má však širší nožičky a ho to škrtí.

zizalafm2 Na noc plenky ještě má, avšak už papírovou. Teď jsme ve fázi, že ji má jako pojistku a stačily by nám tyto tréninkové gaťky, ale škrtí ho. Proto je prodávám a jsou úplně nové.

zizalafm2

Milí prodávající, nabízející, vkládači fotografií! Aby se fotografie/alba dala mazat ve fotografiích, musí být nahrány přes nabídku fotky a ne přímo na zeď. :-) Prosím, o respektování! Díky.