Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

BAZAR

Zde můžeme nabízet vše k prodeji, k darování či poptávat potřebné, zda to někdo nemá doma navíc.  Společenství vzniká jako dceřinné ŽMM.   Vítejte.  Více o společenství »

Mikina se stala členkou společenství BAZAR.
Rybička

Za postovne, prip.zdarma osobni predani - cvicky vel. 33

IamNotARobot

Seznam barefoot botek k prodeji, ceny dohodou. Osobní předání Brno nebo + pošta

IamNotARobot nikdo nepotřebuje papuče jonap a Beda? dám jinak na FB.

IamNotARobot

ženy, bývám tady cca 1x týdně, tak kdybych se vám neozývala, vyčkejte, prosím! + stále nabázím goratex kalhoty červené zateplené, veliksot cca 98? jsou šité na míru, tak přesně nevím, ale za nás lepší než softshell. Byla tam malinké dírky, ale ne skrz, tak jsou tam nažehlovažky odrazky.

Jasminecka Veru, pristi tyden budeme v Brne. Ladik by je asi uzil, jen pokud jsou na miru - asi to neni mira buclateho ditete, co?

IamNotARobot ozvi se, vyzkoušíte.

kopretinka

Manželské sachy lasky za 100 Kč včetně pošty. Jako nove

IamNotARobot

A ještě prodávám nosítko Beco butterfly II. krásné černé s robůtkama. Látka s robůtky už je trochu vyšisovaná,ale stále ok, žádné trhlinky. je to přesně tohle http://abckocarky.cz/detske-zbozi/krosny-klokanky-a-nositka/nositko-beco-butterfly-ii-organic-robots prodávám za 1200,- nebo dohodou. Jen jsem ztratila novorozeneckou vložku, tak prodávám bez ní. My kladně hodnotili, že mezi dítětem a tělem je látka, takže se navzájem od sebe nepotíme. Je to jak na statného muže (můj je opravdu veliký v oblasti bříšních svalů), tak na souchotiny jako jsem byla já. Při předávání dítěte je dítě jakovy v… Zobrazit více

A ještě prodávám nosítko Beco butterfly II. krásné černé s robůtkama. Látka s robůtky už je trochu vyšisovaná,ale stále ok, žádné trhlinky. je to přesně tohle http://abckocarky.cz/detske-zbozi/krosny-klokanky-a-nositka/nositko-beco-butterfly-ii-organic-robots prodávám za 1200,- nebo dohodou. Jen jsem ztratila novorozeneckou vložku, tak prodávám bez ní. My kladně hodnotili, že mezi dítětem a tělem je látka, takže se navzájem od sebe nepotíme. Je to jak na statného muže (můj je opravdu veliký v oblasti bříšních svalů), tak na souchotiny jako jsem byla já. Při předávání dítěte je dítě jakovy v kapse, skrz tu látku na bříšku, takže se nebudilo při předávce či lehnutí do postýlky.

IamNotARobot

Bare Bobux zimní, Filii celoročky, rozměry a velikosti viz.seznam níže

IamNotARobot

Obyč boty - kožené, plátěné, do vody, dospělácké

IamNotARobot

Bačkory, capáčky, sandále směs bare a obyč, kde nejsou rozměry, jsou uvedeny na seznamu, který je níže

IamNotARobot

Boty do vody, ale my nosili přes léto i normálně

IamNotARobot

Zimní Filii 32 nošeny jednu sezonu