S přáteli na nejen křesťanské akce

Zjistíš, kam jedou tví přátelé a můžeš se přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

TEENSTREET 2016

Každoročně se přes 4.000 lidí ze všech koutů Evropy sjede, aby společně strávili týden uctíváním Boha, studiem Bible, sportem a zábavou.

CO je TeenStreet?

TeenStreet je mezinárodní křesťanská konference pro mladé. Spolupracujeme s církvemi na motivaci, vyzbrojování a doprovázení (křesťanských) teenagerů z celé Evropy, aby mohli navázat skutečný vztah s Ježíšem, který by se odrážel v jejich každodenním životě.

Poprvé se konference TeenStreet konala v roce 1993, kam přijelo celkově 53 teenagerů. Od té doby se ale rozrostla a v dnešní době na ní jezdí okolo 4 500 účastníků a dobrovolníků z více jak 20 zemí.

Chceme spolupracovat s církvemi a mládežemi na podpoře jejich služby s teenagery, přičemž klademe důraz právě na onu spolupráci s církvemi, protože pro mladé je velmi důležité, aby byli součástí křesťanského společenství poté, co se vrátí z TeenStreet.

Na TeenStreet chceme povzbuzovat teenagery na jejich cestě za Ježíšem a pomoci jim se moudře rozhodovat. Proto je každý účastník zároveň součástí malé skupinky, kde se mluví stejným jazykem a kde jsou lidé ve stejném věku. Mají přitom dospělého vedoucího, který jim je oporou a který se s nimi sdílí o své zkušenosti, které nabyl ve svém osobním vztahu s Ježíšem.

Během hlavní setkání se teenageři také učí o tom, co to znamená žít ve vztahu s Bohem. S tím pak jdou na svou skupinku, kde o tom mohou dále přemýšlet a aplikovat to do svých životů. Navíc TeenStreet nabízí mnoho zajímavých možností, kterých se mohou mladí zúčastnit, včetně sportů, umění, seminářů a workshopů. Mají také dostatek volného času na to, aby se mohli seznámit s lidmi z jiných zemí, jiných kultur a jiného církevního pozadí.

Naše vize

Spolupracovat s církví na motivaci a přípravě křesťanských teenagerů v budování hlubokého vztahu s Ježíšem, skrze který Jej budou moci každodenně zrcadlit ve světě kolem sebe.

Kamka se chystá na akci TEENSTREET 2016.