Charismatická obnova

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Charismatická obnova je povolána ke svatosti, evangelizaci a obnově církve.

"Dám vám nové srdce a do nitra vám vložím nového Ducha" (Ez 36,26)

http://konference.cho.cz/program-konference.aspx

marta-el

Už se těším! Přijedeš taky?

Zobrazit 1 komentář »

28. Katolická charismatická konference 2017

středa, 5. července 2017   do   neděle, 9. července 2017 Brno, Výstaviště

Krasnazena

Zjistila jsem,, že to psychicky nezvládám. Vám všem přeju hezký pobyt.

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, zvu vas na mezinarodni velikonoce pro mlade v Altottingu http://www.signaly.cz/mezinarodni-velikonoce-pro
+Maruska

Napsat komentář »

11.11. 2010 od 9.30 bude probíhat už po páté v Olomouci-Hejčíně, v kostele Cyrila a Metoděje, u vstřícných Karmelitánů, oblastní setkání charismatické obnovy.
Do programu je zařazen růženec, Mše svatá kterou slouží pozvaný host - ten má i přednášku na zvolené téma . Nesmí chybět oběd - co si kdo donese... káva, čaj je možné uvařit.. trochu dobrovolného sdílení taky neuškodí. následuje asi dvou hodinová adorace před vystavenou Nejsvětější Svátostí, je zde možné využít i přímluvné modlitky v soukromí dvou sloužících modlitebníků a také je po celý program k dispozici zpovědník. Celým dnem… Zobrazit více

11.11. 2010 od 9.30 bude probíhat už po páté v Olomouci-Hejčíně, v kostele Cyrila a Metoděje, u vstřícných Karmelitánů, oblastní setkání charismatické obnovy.
Do programu je zařazen růženec, Mše svatá kterou slouží pozvaný host - ten má i přednášku na zvolené téma . Nesmí chybět oběd - co si kdo donese... káva, čaj je možné uvařit.. trochu dobrovolného sdílení taky neuškodí. následuje asi dvou hodinová adorace před vystavenou Nejsvětější Svátostí, je zde možné využít i přímluvné modlitky v soukromí dvou sloužících modlitebníků a také je po celý program k dispozici zpovědník. Celým dnem určeným pro osobní obnovu a povzbuzení bude hudbou doprovázet chválová skupina mladých.
Zváni jste všichni kdo můžete :-)

Napsat komentář »