Zran

Zran

Kine

@MarjánkaN: Samozřejmě jsou situace, kdy to dává smysl... ;-) A vím, že rodiče s dětmi to také nemají lehké už jen kvůli těm pohledům v různých situacích, které rodič neovlivní.Což mne vede k heslu "postupte dále do lodi, ať se dozadu vejdou i kočárky a rodiče s dětmi" (obdobně jako v MHD).

Zran

Jo, tak rodiče s dětmi jsou trochu jiný level :) A Bohu díky za ně...jinak Kine, souhlas!

Zobrazit 6 komentářů »
Gnocchi

I love it... every single chapter... :-) and I need to express that somehow after every listening! :-D (it was the sixth and seveth today;-)

Zobrazit 1 komentář »
ViZ

Mnoho ve mně musí na poušti zemřít, a to je bolestné... Ale důvěra, že existuje země zaslíbení, dává sílu jako Mojžíšovi, jako Jozuovi...

Gnocchi

Moc díky za myšlenky... Dnes mám skutečně pocit moře hnedka za zády a roztřeseně koukám do toho písku a jen písku přede mnou... Pán je ovšem tady, jen moje představivost (co se možnosti zvládnutí) selhala... na to se asi i čekalo... Tak kupředu, milý Zrane a všichni putující! Počítejte s mou modlitbou +

Zran

Hm, ještě mě napadlo, že vlastně Jan Křtitel (taková adventní osobnost) se připravoval na příchod Krista na poušti. Dorůstal a dozrával do svého úkolu pod Božím vedením. Kristus byl na poušti a byl zkoušený a také on se zde setkával se svým Otcem a připravoval na svůj úkol. Jinak díky otče, to je povzbuzující pravda.

Zobrazit 3 komentáře »