Celostátní setkání mládeže – Žďár 2012

úterý, 14. srpna 2012   do   neděle, 19. srpna 2012
Žďár nad Sázavou


Co to je celostátní setkání mládeže?

Celostátní setkání mládeže (CSM) je oslava Světových dnů mládeže. Světové dny mládeže založil v roce 1985 papež bl. Jan Pavel II a současný papež Benedikt XVI. v této tradici pokračuje. „Celostátní setkání mládeže“, jak již název napovídá, je oslava těchto dnů na národní úrovni, na CSM se sjíždí mladí z celé republiky. Celostátní setkání mládeže se koná v České republice přibližně jednou za 5 let.

Více si můžete přečíst na stránkách setkání či si poslechnout rozhovor s P. Janem Balíkem, ředitelem Sekce pro mládež ČBK, které CSM organizuje.

Motto setání

"Ovocem Ducha je láska, radost, pokoj…" (Gal 5,22)

Pro koho

Setkání je určeno pro mladé lidi od 14 do 30 let, kteří chtějí prožít několik dní ve společenství mladých lidí. (Horní věková hranice neplatí pro kněze, řeholníky, řeholnice, spolupracovníky a výjimky na základě domluvy s Arci/Diecézním centrem pro mládež).

Program

Těšit se můžete mimo jiné např. na setkání s přáteli a poznávání nových lidí, zajímavá témata přednášek, kvalitní přednášející, nevšední slavení eucharistie, poutavé katecheze, osobní setkání s biskupy, skvělá hudba, sport, kreativní dílny… Více o programu najdete na stránkách setkání v rubrice Program.

Pouť rodin

V rámci Celostátního setkání mládeže zveme rodiče a rodiny s dětmi na Pouť rodin, která se koná v sobotu 18. srpna 2012.

Jak se přihlásit

Účastníci musí pro přihlášení vyplnit online přihlášku.

 

Více informací na: www.zdar2012.signaly.cz

 


Podrobnosti
Vložila: Aneta Macanová
Vloženo: 1. 4. 2011
Upraveno: 9. 6. 2012