Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz - zapoj se

Společenství dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas Signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme různé jednorázové úkoly / prosby, se kterými potřebují Signály pomoci. Kdo může, pomůže :) Děkujeme.  Na Signálech je možné se zapojit i do placené práce ve vývoji (programování). Více o společenství »

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníky, kteří by "obsluhovali" Tipy na fotky. Není to nijak těžká práce. Jde jen o zkopírování odkazu na fotoalbum cca 1 x za týden. Více info @kollenka. Děkujeme.

Tofl Stále se hledají dobrovolníci na "Tipy fotoalb" ?

Václav Vacek už ne:)

Tofl Já jen, že Tipy na videa a Výběr blogů na hlavnís tránce jsou, ale Tipy na fotky nějak nefungují.
Takže se to zrušilo nebo je to nějak aktivní ?

Václav Vacek Fungují sporadicky a přestanou fungovat...cíleně :)

Tofl Díky za info ;-)

EvaHavlátová

Český ráj (7?) 8-9.9 2018 V kolik končíte 7.8 v práci? Pojedeme na výlet?:-) (doprava auty, přespání chatka)
chtěly bychom to jako partu věřících...
ehavlatova@seznam.cz

Václav Vacek

Jdete ve čtvrtek na ples? (https://www.signaly.cz/7-ples-signaly-cz-3) A nebudete utíkat už ve 22:00? Potřebujeme pomoci na konci s úklidem...Pár lidí, kteří by dali i těch 20 minut po skončení a pomohli nám. Prosím nejlépe se dopředu přihlásit @Ajunnka. Díky moc.

7. ples signály.cz

čtvrtek, 16. listopadu 2017 - 20:00   do   pátek, 17. listopadu 2017 - 02:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Kollenka

Ahoj, hledáme dobrovolníka na výběr z blogů z pátku na víkend. Ochotný zájemce se může ozvat vzkazem Kollence. Díky!

dromedar našli?

Kollenka Zatím nenašli.

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníky na pomoc s přípravou plesu. Jde především o výzdobu, ticket checking apod. Prosíme, pomozte nám vytunit tuhle skvělou akcičku! Pište @Ajunnka. Děkujeme :)

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníka na vkládání Slova na den! Je to trochu ctrl+c a ctrl+v. Text je už připraven dopředu, není třeba ho vymýšlet :) Více informací a zájemci pište, prosíme, na redakce@signaly.cz nebo @kollenka. Děkujeme za pomoc a nabídnutnou službu!

Jasminecka Skoda, ze moderni signaly na mem prehisprickem pocitaci nejdou a na telefonu zas blbne editor... :'(

signály.cz - zapoj se

Ahoj, dáváme dohromady obsluhu našeho stánku na Katolické charismatické konferenci. Chystáš se? Mohl/a bys v čase přestávky chvíli prodávat na stánku Signálů? Díky za pomoc.

signály.cz - zapoj se

Dlouhodobá brigáda pro proaktivního studenta/tku studující v Praze nebo v Brně. Natáčení cca 5 min video komentáře s křesťankou osobností k aktuálnímu dění (tématu) v periodě 1 x za 14 dní. Očekáváme aspoň začátečnické zkušenosti s natáčením a střihem (stačí domácí videa), seriózní vystupování a chuť do práce. Odměna na fakturu nebo DPP. Více info na signály@signaly.cz.

Václav Vacek

Sháníme dobrovolníka, který by uměl udělat titulky (pro Youtube) k novému poselství papeže Františka ke světovému dni mládeže v Panamě 2019. Video má cca 4 minuty, český překlad máme, EN titulky zatím nejsou (nutno načasovat). Spěchá. Díky moc.

jarunka97 zkuste kontaktovat ty, co točí videopozvánky do Olomouce, jestli to nemohou udělat ;) Jinak vůbec netuším, kdo jinak by mohl.

dromedar Dá se na to video někde podívat?

Václav Vacek Už je to hotovo: https://www.youtube.com/watch?v=x9_0tLmof2A&feature=youtu.be

Václav Vacek

Pomozte Signálům s propagací na akci

signály.cz - realizační tým

Chystáte se na nějakou akci? Jste ochotní vzít s sebou pár letáčků, pověsit plakáty, postavit roll up? Během roku se koná mnoho zajímavých křesťanských akcí, na kterých máme možnost Signály propagovat. Nejsme ale většinou schopni se jich všech sami…