Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz - zapoj se

Společenství dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas Signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme různé jednorázové úkoly / prosby, se kterými potřebují Signály pomoci. Kdo může, pomůže :) Děkujeme.  Na Signálech je možné se zapojit i do placené práce ve vývoji (programování). Více o společenství »

Václav Vacek

Jdete ve čtvrtek na ples? (https://www.signaly.cz/7-ples-signaly-cz-3) A nebudete utíkat už ve 22:00? Potřebujeme pomoci na konci s úklidem...Pár lidí, kteří by dali i těch 20 minut po skončení a pomohli nám. Prosím nejlépe se dopředu přihlásit @Ajunnka. Díky moc.

7. ples signály.cz

čtvrtek, 16. listopadu 2017 - 20:00   do   pátek, 17. listopadu 2017 - 02:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Kollenka

Ahoj, hledáme dobrovolníka na výběr z blogů z pátku na víkend. Ochotný zájemce se může ozvat vzkazem Kollence. Díky!

dromedar našli?

Kollenka Zatím nenašli.

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníky na pomoc s přípravou plesu. Jde především o výzdobu, ticket checking apod. Prosíme, pomozte nám vytunit tuhle skvělou akcičku! Pište @Ajunnka. Děkujeme :)

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníky, kteří by "obsluhovali" Tipy na fotky. Není to nijak těžká práce. Jde jen o zkopírování odkazu na fotoalbum cca 1 x za týden. Více info @kollenka. Děkujeme.

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníka na vkládání Slova na den! Je to trochu ctrl+c a ctrl+v. Text je už připraven dopředu, není třeba ho vymýšlet :) Více informací a zájemci pište, prosíme, na redakce@signaly.cz nebo @kollenka. Děkujeme za pomoc a nabídnutnou službu!

Jasminecka Skoda, ze moderni signaly na mem prehisprickem pocitaci nejdou a na telefonu zas blbne editor... :'(

signály.cz - zapoj se

Ahoj, dáváme dohromady obsluhu našeho stánku na Katolické charismatické konferenci. Chystáš se? Mohl/a bys v čase přestávky chvíli prodávat na stánku Signálů? Díky za pomoc.

signály.cz - zapoj se

Dlouhodobá brigáda pro proaktivního studenta/tku studující v Praze nebo v Brně. Natáčení cca 5 min video komentáře s křesťankou osobností k aktuálnímu dění (tématu) v periodě 1 x za 14 dní. Očekáváme aspoň začátečnické zkušenosti s natáčením a střihem (stačí domácí videa), seriózní vystupování a chuť do práce. Odměna na fakturu nebo DPP. Více info na signály@signaly.cz.

Václav Vacek

Sháníme dobrovolníka, který by uměl udělat titulky (pro Youtube) k novému poselství papeže Františka ke světovému dni mládeže v Panamě 2019. Video má cca 4 minuty, český překlad máme, EN titulky zatím nejsou (nutno načasovat). Spěchá. Díky moc.

jarunka97 zkuste kontaktovat ty, co točí videopozvánky do Olomouce, jestli to nemohou udělat ;) Jinak vůbec netuším, kdo jinak by mohl.

dromedar Dá se na to video někde podívat?

Václav Vacek Už je to hotovo: https://www.youtube.com/watch?v=x9_0tLmof2A&feature=youtu.be

Václav Vacek

Pomozte Signálům s propagací na akci

signály.cz - realizační tým

Chystáte se na nějakou akci? Jste ochotní vzít s sebou pár letáčků, pověsit plakáty, postavit roll up? Během roku se koná mnoho zajímavých křesťanských akcí, na kterých máme možnost Signály propagovat. Nejsme ale většinou schopni se jich všech sami…

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolnici / dobrovolníka pro tipy na videa. Práce 1 x za týden vložit video. Děkujeme.