Signály.cz - zapoj se

Popis společenství

Společenství dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas Signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme různé jednorázové úkoly / prosby, se kterými potřebují Signály pomoci. Kdo může,…

Napsat komentář »

Signály hledají dobrovolníky, kteří by "obsluhovali" Tipy na fotky. Není to nijak těžká práce. Jde jen o zkopírování odkazu na fotoalbum cca 1 x za týden. Více info @kollenka. Děkujeme.

Tofl

Stále se hledají dobrovolníci na "Tipy fotoalb" ?

Tofl

Já jen, že Tipy na videa a Výběr blogů na hlavnís tránce jsou, ale Tipy na fotky nějak nefungují.
Takže se to zrušilo nebo je to nějak aktivní ?

Václav Vacek

Fungují sporadicky a přestanou fungovat...cíleně :)

Tofl

Díky za info ;-)

Zobrazit 5 komentářů »

Český ráj (7?) 8-9.9 2018 V kolik končíte 7.8 v práci? Pojedeme na výlet?:-) (doprava auty, přespání chatka)
chtěly bychom to jako partu věřících...
ehavlatova@seznam.cz

Napsat komentář »

Jdete ve čtvrtek na ples? (https://www.signaly.cz/7-ples-signaly-cz-3) A nebudete utíkat už ve 22:00? Potřebujeme pomoci na konci s úklidem...Pár lidí, kteří by dali i těch 20 minut po skončení a pomohli nám. Prosím nejlépe se dopředu přihlásit @Ajunnka. Díky moc.

7. ples signály.cz

čtvrtek, 16. listopadu 2017 - 20:00   do   pátek, 17. listopadu 2017 - 02:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Napsat komentář »

Ahoj, hledáme dobrovolníka na výběr z blogů z pátku na víkend. Ochotný zájemce se může ozvat vzkazem Kollence. Díky!

dromedar

našli?

Kollenka

Zatím nenašli.

Zobrazit 2 komentáře »

Signály hledají dobrovolníky na pomoc s přípravou plesu. Jde především o výzdobu, ticket checking apod. Prosíme, pomozte nám vytunit tuhle skvělou akcičku! Pište @Ajunnka. Děkujeme :)

Napsat komentář »

Signály hledají dobrovolníka na vkládání Slova na den! Je to trochu ctrl+c a ctrl+v. Text je už připraven dopředu, není třeba ho vymýšlet :) Více informací a zájemci pište, prosíme, na redakce@signaly.cz nebo @kollenka. Děkujeme za pomoc a nabídnutnou službu!

Jasminecka

Skoda, ze moderni signaly na mem prehisprickem pocitaci nejdou a na telefonu zas blbne editor... :'(

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, dáváme dohromady obsluhu našeho stánku na Katolické charismatické konferenci. Chystáš se? Mohl/a bys v čase přestávky chvíli prodávat na stánku Signálů? Díky za pomoc.

Napsat komentář »

Dlouhodobá brigáda pro proaktivního studenta/tku studující v Praze nebo v Brně. Natáčení cca 5 min video komentáře s křesťankou osobností k aktuálnímu dění (tématu) v periodě 1 x za 14 dní. Očekáváme aspoň začátečnické zkušenosti s natáčením a střihem (stačí domácí videa), seriózní vystupování a chuť do práce. Odměna na fakturu nebo DPP. Více info na signály@signaly.cz.

Napsat komentář »

Sháníme dobrovolníka, který by uměl udělat titulky (pro Youtube) k novému poselství papeže Františka ke světovému dni mládeže v Panamě 2019. Video má cca 4 minuty, český překlad máme, EN titulky zatím nejsou (nutno načasovat). Spěchá. Díky moc.

jarunka97

zkuste kontaktovat ty, co točí videopozvánky do Olomouce, jestli to nemohou udělat ;) Jinak vůbec netuším, kdo jinak by mohl.

dromedar

Dá se na to video někde podívat?

Zobrazit 3 komentáře »