Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz - zapoj se

Společenství dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas Signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme různé jednorázové úkoly / prosby, se kterými potřebují Signály pomoci. Kdo může, pomůže :) Děkujeme.  Na Signálech je možné se zapojit i do placené práce ve vývoji (programování). Více o společenství »

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolníka na vkládání Slova na den! Je to trochu ctrl+c a ctrl+v. Text je už připraven dopředu, není třeba ho vymýšlet :) Více informací a zájemci pište, prosíme, na redakce@signaly.cz nebo @kollenka. Děkujeme za pomoc a nabídnutnou službu!

Jasminecka Skoda, ze moderni signaly na mem prehisprickem pocitaci nejdou a na telefonu zas blbne editor... :'(

signály.cz - zapoj se

Ahoj, dáváme dohromady obsluhu našeho stánku na Katolické charismatické konferenci. Chystáš se? Mohl/a bys v čase přestávky chvíli prodávat na stánku Signálů? Díky za pomoc.

signály.cz - zapoj se

Dlouhodobá brigáda pro proaktivního studenta/tku studující v Praze nebo v Brně. Natáčení cca 5 min video komentáře s křesťankou osobností k aktuálnímu dění (tématu) v periodě 1 x za 14 dní. Očekáváme aspoň začátečnické zkušenosti s natáčením a střihem (stačí domácí videa), seriózní vystupování a chuť do práce. Odměna na fakturu nebo DPP. Více info na signály@signaly.cz.

Václav Vacek

Sháníme dobrovolníka, který by uměl udělat titulky (pro Youtube) k novému poselství papeže Františka ke světovému dni mládeže v Panamě 2019. Video má cca 4 minuty, český překlad máme, EN titulky zatím nejsou (nutno načasovat). Spěchá. Díky moc.

jarunka97 zkuste kontaktovat ty, co točí videopozvánky do Olomouce, jestli to nemohou udělat ;) Jinak vůbec netuším, kdo jinak by mohl.

dromedar Dá se na to video někde podívat?

Václav Vacek Už je to hotovo: https://www.youtube.com/watch?v=x9_0tLmof2A&feature=youtu.be

Václav Vacek

Pomozte Signálům s propagací na akci

signály.cz - realizační tým

Chystáte se na nějakou akci? Jste ochotní vzít s sebou pár letáčků, pověsit plakáty, postavit roll up? Během roku se koná mnoho zajímavých křesťanských akcí, na kterých máme možnost Signály propagovat. Nejsme ale většinou schopni se jich všech sami…

Václav Vacek

Signály hledají dobrovolnici / dobrovolníka pro tipy na videa. Práce 1 x za týden vložit video. Děkujeme.

Václav Vacek

Stále hledáme někoho, kdo by 1 x týdně vybral jednu fotogalerii jako TIP pro ostatní uživatele Signálů.

Václav Vacek už máme, díky!

Václav Vacek

Ahoj, nebyl by jeden dobrovolník na jednorázovou 30 - 60 minutovou práci pro Signály? Zadání několika akcí do naší nástěnky akcí... Díky:) PS: spěchá...

Václav Vacek

Nebyl by tu někdo ochoten přeložit z CZ do EN nebo i do IT pár info o Signálech pro borce Vigana, který se na nás přijede v pátek mrknout?:) Ideálně udělat dnes večer nebo přes noc :) (Vigano: http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=23402) Díky...

signály.cz - zapoj se

Hledáme koordinátora prezentace hnutí, řádů, komunit v rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouc (https://olomouc2017.signaly.cz/). Hledáme dále druhého koordinátora "uměleckého odpoledne" v sobotu během setkání. Oboje je nutné začít připravovat nyní. Prosíme o pomoc, případně tipy na ochotné lidi. Děkujeme. Sekce pro mládež ČBK. Pište na mladez@cirkev.cz nebo sem.

jarunka97 no, já jsem se psala do pořadatelů, ale pokud by to šlo nějak zkombinovat, nebo bych nebyla přijata do pořadatelů, tak bych se velmi ráda přidala