Křesťanství, přátelé, signály.cz

Zaregistruj se a prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli.
Více o signály.cz »

Trvalé přihlášení
přes Facebook

signály.cz - zapoj se

Společenství dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas Signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme různé jednorázové úkoly / prosby, se kterými potřebují Signály pomoci. Kdo může, pomůže :) Děkujeme.  Na Signálech je možné se zapojit i do placené práce ve vývoji (programování). Více o společenství »

Václav Vacek

Nebyl by tu někdo ochoten přeložit z CZ do EN nebo i do IT pár info o Signálech pro borce Vigana, který se na nás přijede v pátek mrknout?:) Ideálně udělat dnes večer nebo přes noc :) (Vigano: http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=23402) Díky...

signály.cz - zapoj se

Hledáme koordinátora prezentace hnutí, řádů, komunit v rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouc (https://olomouc2017.signaly.cz/). Hledáme dále druhého koordinátora "uměleckého odpoledne" v sobotu během setkání. Oboje je nutné začít připravovat nyní. Prosíme o pomoc, případně tipy na ochotné lidi. Děkujeme. Sekce pro mládež ČBK. Pište na mladez@cirkev.cz nebo sem.

jarunka97 no, já jsem se psala do pořadatelů, ale pokud by to šlo nějak zkombinovat, nebo bych nebyla přijata do pořadatelů, tak bych se velmi ráda přidala

Václav Vacek

Hledá se (nejlépe student) kluk na pozici vedoucího technické skupinky pro Celostátní setkání mládeže v Olomouci 2017 (olomouc2017.signaly.cz), je potřeba technická zdatnost, elektrika, internet. Díky!

Václav Vacek

Hledám dobrovolníka, který by dokázal přeložit z odposlechu z EN do CZ cca 20 minut katecheze Youcat: http://www.newmanconnection.com/institute/courses/exploring-youcat - 7. přikázání, druhá část. Je to poslední, co nám chybí otitulkovat...Děláme to sem: https://youcat.signaly.cz/ Díky.

Václav Vacek

Signály hledají pomocníky z Brna, kteří by byli ochotní oběhat pár obchodů a poprosit o sponzorský dar do tomboly na https://www.signaly.cz/6-ples-signaly-cz. Případně kdyby někdo měl něco hezkého a nepoužitého skladem, bereme...Hlaste se @ajunnka. Díky

6. ples signály.cz

středa, 16. listopadu 2016 - 20:00   do   čtvrtek, 17. listopadu 2016 - 02:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Václav Vacek

Naléhavě hledáme dobrovolníka jako osobního asistenta na duchovní obnovu pro lidi se zdravotním hendikepem.

Křesťanské společenství VSTAŇ A CHOĎ hledá dobrovolníka (muže nad 18 let) do týmu, který bude vykonávat osobní asistenci lidem se zdravotním hendikepem na týdenní duchovní obnově pro lidi se zdravotním postižením, která se koná ve dnech 22. – 28.8.2016 v Sedlištích u Frýdku-Místku.
Kontakt:
Milan Svojanovský milan.svojanovsky@seznam.cz, 777 100 327 , podrobnosti na www.vstanachod.cz

Václav Vacek

Milí přátelé, kdo by mohl půjčit nějaké prodlužky s více zásuvkami (PES) signálům do stánku v Krakově (chceme tam nabídnout možnost nabíjet si mobily), ozvěte se @nik. Přeci jen sehnat min. 100 zásuvek - kdo to má doma?:) Děkujeme.

signály.cz - zapoj se

Hledáme dobrovolníky pro vkládání tipů na videa (1 video týdně) + pro vkládání výběru z blogů (1 x týdně). Nástup ihned. Děkujeme za sdílení.

Žaaba Ráda se ujmu výběru z blogů, je-li ještě třeba. :)

Václav Vacek Díky, písnu na mail

magda Beru tipy na videa, pokud je ještě aktuální ;)

Václav Vacek Skvělé, díky. Jsi hodná. Napiš vzkaz @teastyler, který toto celé řídí, že jsi ta nová, že jsem spolu mluvili a aby tě zaučil. Díky Magdi!

magda Napsala jsem mu. Díky =)

Dominik Mach

Ahoj,

nemáš co o víkendu 20.-22. května na práci? Chceš zažít skvělý program, být ve spolecnosti a poznat báječnou partu mladých? Stále sháníme lidí na víkendovku, kdy právě toto vše te může potkat. A navíc můžeš přiložit ruce ke krásném dílu. Tož neváhej a pojď i ty.
https://www.signaly.cz/signalni-vikendovka-2

S pozdravem a přáním příjemného dne,
Dominik Mach

Krakovská signální víkendovka 2

pátek, 20. května 2016 - 18:00   do   neděle, 22. května 2016 - 15:00 Lhota (u Zlína)

signály.cz - zapoj se

Hledá se koordinátor propagce na CSM Olomouc 2017! Nadšený, schopný, mající nápady a zkušenosti. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na lehrlova@cirkev.cz. Děkujeme.