Zahrada 2009

čtvrtek, 2. července 2009   do   neděle, 5. července 2009
Náměšť na Hané

Festival ZAHRADA v Náměšti na Hané se letos koná po dvacáté

Největší festival v ČR zaměřený na world music, folk, rock, etno, alternativu, bluegrass, tramp, blues, jazz, spirituály proběhne ve dnech 2. - 5. července 2009, pokud ovšem nepočítáme předkoncerty na různých místech Olomouckého kraje.

Celkově na Zahradě vystoupí přibližně 160 skupin a sólistů z ČR a ze zahraničí. Především tu bude dlouhá řada hvězd a osobností folkové, country i rockové scény. Vedle nich se představí nejlepší z více než čtyř set kapel a sólistů z výběrového Konkursu Zahrady, který probíhá v celé České republice v průběhu jara.

http://img6.signaly.cz/fotoalba/10202/08f0b404b9207876.jpg

Program festivalu se odehrává na čtyřech scénách zámeckého lesoparku v Náměšti na Hané. Ve čtvrtek 2.7. začíná program v 18:00, v dalších dnech probíhá program v Náměšti na Hané na čtyřech scénách od 10 hodin dopoledne do dvou do rána. Z Olomouce jezdí na Zahradu kyvadlová autobusová doprava (a samozřejmě i večer po koncertech zpět), posíleny budou i vlakové spoje na trati Olomouc – Náměšť na Hané – Prostějov. Táboření je v ceně vstupenky. Ti, kteří nechtějí spát ve stanu, si mohou zajistit ubytování v okruhu šesti kilometrů. Koupaliště je v sousedství areálu. Invalidé mají vyhrazená místa jak v hledištích, tak na tábořišti. Psi a další zvířata nemají vstup povolen.

Podrobnosti o Zahradě najdete v hudebním měsíčníku FOLK & COUNTRY a na www.folkcountry.cz

http://www.folkcountry.cz/images/Za04/jumping_zahr04_t.jpg

Kdo by měl zájem jet na festival zadarmo (jako pořadatel), tak ať se ozve ZDE


Podrobnosti
Vložil: Tofl
Vloženo: 13. 5. 2009

vytvořil akci.

Napsat komentář »