Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Zlínští vysokoškoláci

Společenství tleje, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak tři měsíce.

Vysokoškolští studenti ve Zlíně. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

CENAP

Na https://ludmilalaz.signaly.cz/1903/proc-konzultovat-zaznamy-stm se věnuji palčivé otázce konzultací záznamů, „boji“ se záznamy STM. Bolí mne, když vidím, jak se lidé s metodou trápí. Kolikrát slyším, jak „metoda přinesla do vztahu napětí“. Aby tomu tak nebylo, vyzývám manžele či snoubence k odvaze záznamy konzultovat.

Proč konzultovat záznamy STM?

LudmilaLáz

Občas se setkávám s názorem, že žena se nejprve pokusí záznamy „nějak vyhodnotit“, že se svými „nedokonalými pokusy nechce v CENAP obtěžovat“. V tomto přístupu vidím dva základní problémy Úplně zásadní je tehdy, pokud je žena ve vztahu a ona sama…

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Toma

Srdečně Vás všechny zveme na Celostátní setkání vysokoškoláků = Studentský Velehrad 19.-22.4.2018 ! =) https://www.signaly.cz/studentsky-velehrad-2018

fanex

UBYTOVÁNÍ NA FAŘE PRO SPOLEČENSTVÍ: WEB FARY-UBYTOVÁNÍ- http://www.fara.velkyujezd.cz/aktuality
WEB FARNOSTI http://www.farnost.velkyujezd.cz/o-farnosti

Kelderek

Víte o někom, kdo by rád jel do Polska na setkání mládeže s Františkem a nestihnul se včas přihlásit? Já bohužel nebudu moct jet a nabízím proto možnost jet místo mě (jsem tam sice přihlášen jako dobrovolník v kavárně ale s účastí na českém předprogramu - cena 5500kč, ale mohli byste se účastnit jako běžný účastník) - odjezd by byl z Ostravy ve středu 20.7., nebo po vlastní ose..
#krakov2016

KateřinaPražáková

bydlím v malenovicích a sháním do velkého pokoje novou spolubydlící, kdybyste náhodou o někom věděli prosím napište mi)

Václav Vacek

Hledáme někoho na správu modlitebního společenství: https://www.signaly.cz/modlitba-navlne

Evishka15
KateřinaPražáková

Zdravím přátelé, chtěla jsem se zeptat, zdali nevíte někdo o volném ne moc drahém bytu nebo nesháníte někoho do bytu k sobě. Po prváku sháním nějaké klidnější bydlení.

Makynka ahoj Katko :-) já zatím o ničem nevím, ale můžu se ti pozeptat v mém okolí.. kdyžtak mi napiš do zprávy ;-) Maky

janey Záleží, čemu říkáš klidnější byt... my máme na bytě volno, ale plný počet je 6 lidí (2 ložnice a jeden obývák) a je to v centru, ale co se týká osazenstva, tak se to dá nazvat klidným bydlením :)

lilie

termíny vkh plesů už jsou známy :)
https://www.signaly.cz/fotky/57257/1494044#photo-detail