Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Pražští vysokoškoláci

Vysokoškolští studenti v Praze. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

Marek Záveský

Ahoj, na "studentském" bytě v Praze máme jedno volné místo ve sdíleném pokoji pro kluka. Je nás celkem 5 kluků. Klidná lokalita (buzení ptačím zpěvem a ne tramvají!), vilová zástavba, zahrada, lesík. Je to Praha 5, mezi Klamovkou a Strahovem. Nájem 3900 Kč/měsíc včetně energií, + 100 Kč internet. Pro další info piš zprávu.

philipos

Hledám ihned spolubydlení v Praze najde se něco? Dík

morcinek

Ahoj, nabízím 1 lístek Campfest v ceně 3.předplatného: 25€/685 CZK. V případě zájmu mi napiš zprávu :-)

JDU

Pokud by si chtěl někdo zpestřit letošní prázdniny, tak letošní Pěší pouť k Božímu milosrdenství proběhne v termínu 20.-27.7.2019. Pražský proud vychází od Komunitního centra Matky Terezy z Prahy 11. Je stále se možné přihlašovat na www.pout.cz Je to výborný trénink např. na pouť do Compostely :).

EvaHavlátová

Už probíhá hlasování a to zde: https://www.signaly.cz/blogroku

EvaHavlátová

Katolická charismatická konference 2019

středa, 10. července - 12:00   do   neděle, 14. července - 12:30 Brno, výstaviště

Jana363

Hledá se spolubydlící! :)
Od června / července hledáme spolubydlící do samostatného pokoje v centru, kousek od Vyšehradu, metro 5 min chůze. Prostorný pokoj s postelí je orientovaný na severozápad do vnitrobloku, jinak je byt zařízený a nacházejí se v něm dva další pokoje, kde bydlíme já a kamarádka Ester. Platí se 7100 Kč měsíčně, v ceně jsou zahrnuty internet i energie.

EvaHavlátová
Anicka

Já nabízím pozvánku na zábavné květnové "Rande v kavárně" do Uherského Hradiště - účastníci bývají z celé ČR nebo i ze Slovenska :o) : Další "Rande v kavárně" - Seznamovací akci pro svobodné křesťany a křesťanky ve věku 25 - 44 let, z celé ČR, plánujeme na 25. květen 2019 v Uherském Hradišti. Setkáme se v sobotu dopoledne v 10 hodin v zajímavé kavárně ve středu města (název kavárny zjistíte v odpovědi na přihlášku). Po kávě nebo čaji a případném drobném občerstvení si budeme povídat o tom, co koho baví. Dále plánujeme asi hodinovou procházku městem Uherské Hradiště se společným luštěním… Zobrazit více

Já nabízím pozvánku na zábavné květnové "Rande v kavárně" do Uherského Hradiště - účastníci bývají z celé ČR nebo i ze Slovenska :o) : Další "Rande v kavárně" - Seznamovací akci pro svobodné křesťany a křesťanky ve věku 25 - 44 let, z celé ČR, plánujeme na 25. květen 2019 v Uherském Hradišti. Setkáme se v sobotu dopoledne v 10 hodin v zajímavé kavárně ve středu města (název kavárny zjistíte v odpovědi na přihlášku). Po kávě nebo čaji a případném drobném občerstvení si budeme povídat o tom, co koho baví. Dále plánujeme asi hodinovou procházku městem Uherské Hradiště se společným luštěním historických zajímavostí Bude příležitost zajít na oběd do restaurace, kdo bude chtít. Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno nebo nick, pokud jim sami neprozradíte víc) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Jídlo a pití si objednává a platí každý sám, co kdo chce. Na akci je dobré se předem přihlásit. Informace a přihlášky sem, nebo do vzkazu nebo na uhcpr@seznam.cz.
Pro přihlášení stačí zaslat křestní jméno a věk, aby organizátoři věděli, kolik rezervovat míst v kavárně. Kdo by chtěl 25.5.2019 strávit zajímavý den v Uherském Hradišti?

cailin-grian

co takhle na Velikonoce vyjet někam za Prahu, a oslavit je společně?
https://www.signaly.cz/velikonoce-zastav-se-na-chvili

Velikonoce - zastav se na chvíli, buď s Bohem

čtvrtek, 18. dubna - 18:00   do   neděle, 21. dubna - 15:00 část obce Velké Hamry 45, Velké Hamry, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česko