Pražští vysokoškoláci

Popis společenství

Vysokoškolští studenti v Praze. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu.

Chcete ještě před začátkem školy na duchovní víkend? Máme příležitost. Přednášejícím bude Katka Lachmanová.

Napsat komentář »

Hledá se spolubydlící do dívčího pokoje studentského bytu v centru Prahy. Ideálně nekuřačka, bez domácího mazlíčka, bez nutkání pořádat divoké večírky, smysl pro pořádek výhodou 😉 Info ve vzkazech.

EmaNováková

Dobrý den, je Vaše nabídka stále aktuální? :)

Zobrazit 1 komentář »

Přidej se! Nabízíme 3 volné místa na letošní 5. etapu štafetového závodu BoscoRUN. Běží se Praha – Rumburk – Teplice. Závod je koncipován pro amatérské běžce, takže netřeba se bát. V týmu je nás zatím 7 a rádi bychom volné místa doplnily. Akce proběhne 21.-23.8.
Pro víc informací piš prosím na kontakt: david.sisak@seznam.cz
info na webu: http://boscorun.cz/?page_id=16
nějaké fotky: https://boscorun.tumblr.com/

Napsat komentář »

Ahoj, mám jít studovat VŠ v Praze, tak se chci zeptat, jestli je zde nějaké křesťanské ubytování pro studenty.
Děkuji za případné rady. :)

děsítko

Vim, ze ubytovavaki v centru pro mladez v kobylisich. Ale nevim ,co to obnasi...

Zobrazit 1 komentář »

Přátelé, dnes jsem byla darovat krev na Ústav hematologie a krevní transfuze - ÚHKT na Karlově náměstí, a zjisitila jsem, že kromě své práci ješte zaměstnanci šijí roušky pro svou potřebu. KDYBY NĚKDO MOHL ŠÍT ROUŠKY PRO ÚSTAV HEMATOLOGIE, aby zaměstnanci mohli po městě do práce a z práce, byli by vděční. Případně se ozvěte paní Daniele Prouzové tel. 606607113. Jenom je potřeba je ušít z vlastního materiálu - je možné cokoliv - třeba staré prostěradlo, bavlněný šátek, utěrky, prostě to, co je možné vyvařit,Třeba je někdo v blízkosti ze seniorů a někdo byste to mohl i zprostředkovat, naše… Zobrazit více

Přátelé, dnes jsem byla darovat krev na Ústav hematologie a krevní transfuze - ÚHKT na Karlově náměstí, a zjisitila jsem, že kromě své práci ješte zaměstnanci šijí roušky pro svou potřebu. KDYBY NĚKDO MOHL ŠÍT ROUŠKY PRO ÚSTAV HEMATOLOGIE, aby zaměstnanci mohli po městě do práce a z práce, byli by vděční. Případně se ozvěte paní Daniele Prouzové tel. 606607113. Jenom je potřeba je ušít z vlastního materiálu - je možné cokoliv - třeba staré prostěradlo, bavlněný šátek, utěrky, prostě to, co je možné vyvařit,Třeba je někdo v blízkosti ze seniorů a někdo byste to mohl i zprostředkovat, naše sestry šijí roušky, ale ty zásobují naší nemocnici. Díky.
A JEŠTĚ KDO MŮŽETE JDĚTE DAROVAT KREV, ALE NE DO PLAZMACENTER, ALE DO NORMÁLNÍCH TRANSFÚZNÍCH STANIC!

Napsat komentář »
dromedar

"chceš je opravdu prožít, nejenom přežít?"

To by bylo trapné, i kdyby tam nechyběla čárka.

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, na "studentském" bytě v Praze máme jedno volné místo ve sdíleném pokoji pro kluka. Je nás celkem 5 kluků. Klidná lokalita (buzení ptačím zpěvem a ne tramvají!), vilová zástavba, zahrada, lesík. Je to Praha 5, mezi Klamovkou a Strahovem. Nájem 3900 Kč/měsíc včetně energií, + 100 Kč internet. Pro další info piš zprávu.

Napsat komentář »

Hledám ihned spolubydlení v Praze najde se něco? Dík

Napsat komentář »

Ahoj, nabízím 1 lístek Campfest v ceně 3.předplatného: 25€/685 CZK. V případě zájmu mi napiš zprávu :-)

Napsat komentář »

Pokud by si chtěl někdo zpestřit letošní prázdniny, tak letošní Pěší pouť k Božímu milosrdenství proběhne v termínu 20.-27.7.2019. Pražský proud vychází od Komunitního centra Matky Terezy z Prahy 11. Je stále se možné přihlašovat na www.pout.cz Je to výborný trénink např. na pouť do Compostely :).

Napsat komentář »