Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Pražští vysokoškoláci

Vysokoškolští studenti v Praze. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

EvčaNádvorníková

Ahoj, hledám spolubydlící do sdíleného pokoje v Praze - Přední Kopanině (12 min autobusem z Bořislavky). Je to 1+1 v RD, zrekonstruovaný, 27 m², pro jednu za 6000/měs. Podmínkou je, že byt musí být volný v červenci a srpnu. Pokud tě to zaujalo, napiš mi na evca.nadvornikova@seznam.cz

fanex

UBYTOVÁNÍ NA FAŘE PRO SPOLEČENSTVÍ: WEB FARY-UBYTOVÁNÍ- http://www.fara.velkyujezd.cz/aktuality
WEB FARNOSTI http://www.farnost.velkyujezd.cz/o-farnosti

Hana Jirsáková

Ahoj, nabízíme ubytování pro 1 člověka - neprůchozí pokoj za 6 tis (včetně energií, internetu). Pokojík je částečně vybavený, je v něm postel a velká vestavěná skříň se zrcadlem a nadstandardními úložnými prostory. Cena je vysoce vyvážena klidem a krásným prostředím prominentní dejvické Hanspaulky. V bytě je možné využívat kromě běžného vybavení též pračku, myčku, rychlovarnou konvici, vysavač a horkovzdušnou troubu. Prosíme nekuřáky, bez domácích zvířat. Nabídka je platná do smazání.

MarieDvořáková Ahoj, pokud to ještě platí tak bych určitě měla zájem. Můžeš mi prosím napsat na mmaidvorak@gmail.com? Děkuju

MarieDvořáková

Ahoj, pracuju v Praze a ráda bych sehnala byt 2+1 nebo 3+1, a křesťanské slečny, které by se mnou šly do spolubydlení. Pokud hledáte něco podobného, nebo o někom kdo hledá víte, budu ráda za zprávu :)
Pokud náhodou hledáte milou a věřící spolubydlící, budu ráda když se ozvete taky :)
Kontakt: maaidvorak@gmail.com

Gratia

Hledám samostatný pokoj od července, ideálně kolem 5tis, postel, skřín a pračka nutností. Pište do zpráv

Jankasku

Ahoj, hledám 2 spolubydlící (holky nebo mladé ženy). Jedná se o byt se 3 pokoji, společnou kuchyní, koupelnou a záchodem. Cena 5100 Kč za pokoj včetně všech poplatků (voda, energie, internet), volné od 1.5. K bytu patří ještě také pavlač, kumbál a zahrada (sdílená s dalšími 3 byty). Bydlí se tam suprově, je tam moc hezká příroda a výhled na Prahu. Dostupnost do centra tram 1 a 18 (zastávka Baterie). Obora Hvězda nedaleko, co víc si přát! ;-) V případě zájmu se mi prosím ozvěte na tel: 608 815 517 nebo na email: jankasku@gmail.com.

Gratia platí ještě?

Jankasku Ne ne, máme plný stav, hledat budeme zase až od června - stejné podmínky ;-)

Hankaa Jankasku nebudete prosím hledat spolubydlící v blízké době opět? :)

Jankasku Tento podnájem už bohužel nebude k dispozici z důvodu rekonstrukce. Zrovna se všichni stěhujeme pryč....

Hankaa

Dobří lidé, hledám samostatný neprůchozí pokoj (od června nebo července dál) ve spolubydlení s milými lidmi a s nájmem pokud možno do 5tis. Budu ráda za všechna doporučení :)

David Šmíd (ForrestG)

Praha - brigáda rekonstrukce bytu. Jedná se o škrábání stěn, natírání, čištění... V případě zájmu, kontaktujte mě přes zprávu.
P.S. Spěchá :)

ddudlik

zdravím... už nevím, kde ještě hledat, tak to zkouším i tady... sice už nejsem student, ale dostala jsem se do situace, kdy hledám samostatný pokoj ve spolubydlení s fajn lidmi, ideálně poblíž Vyšehradu nebo ve schopné vzdálenosti od něj či se schopným spojením tam... budu ráda, pokud se mi někdo ozve, díky... dudova.h@centrum.cz

JardaNezbeda stále aktuální, mám se ještě někoho poptat?

ddudlik díky, už jsem naštěstí něco našla... síla sociálních sítí je obrovská...

philipos

Ahoj, chtěl bych vytvořit příjemné bydlení pro ty z vás, pro které je důležitá rodinná atmosféra :). Hledám podobně smýšlející lidi. Jsem pracující student, je mi 26 let. Plánuju najít a pronajmout samostatný domek v klidné lokalitě (max 4+1 cca za 20 000 Kč, ideálně poblíž lesa). Sháním k sobě cca 3 lidi, kteří by zvládli dodržovat určitá pravidla, např: 1) veselá přátelská atmosféra 2) noční klid mezi 22 - 6 hodinou, 3) pořádek a pravidelný úklid 4) respektování přání a potřeb druhých... Smlouvu s majitelem a veškerou zodpovědnost za dům bych vzal na sebe. Prosím, ne páry. V případě zájmu… Zobrazit více

Ahoj, chtěl bych vytvořit příjemné bydlení pro ty z vás, pro které je důležitá rodinná atmosféra :). Hledám podobně smýšlející lidi. Jsem pracující student, je mi 26 let. Plánuju najít a pronajmout samostatný domek v klidné lokalitě (max 4+1 cca za 20 000 Kč, ideálně poblíž lesa). Sháním k sobě cca 3 lidi, kteří by zvládli dodržovat určitá pravidla, např: 1) veselá přátelská atmosféra 2) noční klid mezi 22 - 6 hodinou, 3) pořádek a pravidelný úklid 4) respektování přání a potřeb druhých... Smlouvu s majitelem a veškerou zodpovědnost za dům bych vzal na sebe. Prosím, ne páry. V případě zájmu mě kontaktujte na tel: 728 397 048. Těším se na vás :)