Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Pražští vysokoškoláci

Vysokoškolští studenti v Praze. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

Romi171
– upraveno

Ahoj, hledám pokoj na spolubydleni :) od tohoto května 2018 cca na 1 rok (možná i dele). Neco do 4000/měsíc a vzdalene od centra max 30 minut MHD. Nevadí mi ani sdílet jednu místnost pro dva. Budu rada za každou na nabidku. :)

SáraProvazníková

Ahoj, nabízím k pronájmu pokoj 15,5 m2, Praha-Dubeč. Klidné místo, soukromí. K dispozici ještě kuchyňka. Doteď jsme to nepronajímali, cena dohodu. O víkendu občas dojedu já nebo někdo z rodiny, ale to nám stačí ten druhý pokoj. Sousedi v pohodě. Kdyžtak piš na saras14(zavináč)seznam.cz :)

morcinek

Zdravíčko. Kdyby někdo věděl o krátkodobém spolubydlení nebo cenově dostupném pronájmu v Praze (do června ale není to podmínkou), ať se mi, prosím, ozve :) Bydlím na koleji Hvězda, připravuji se na státnice a píšu DP a pro hluk, o který se postarají Erasmus studenti na naší koleji jsem nevyspalá a nemohu se učit. Jsem nenáročná a hledám jen trochu klidnější místo na několik měsíců. A bonus: Ráda uklízím a umím masírovat (rekondiční a sportovní masáže:))

philipos
– upraveno

Ahoj, hledám za sebe náhradu do dvoulůžkového pokoje v Praze poblíž Náměstí míru (ulice Korunní). Cena 3120 Kč/měs. K nastěhování ihned nebo nejlépe do konce ledna. Spolubydlící na pokoji je Vojta Šenkeřík (bývalý student kontrabasu na Konzervatoři Jaroslava Ježka). Ve vedlejším pokoji bydlí 2 holky. V bytě panuje přátelská atmosféra a rád bych, aby to tak dál pokračovalo :). Hledám někoho slušného, klidného a přátelského. Měl by to být kluk kolem 25 let. tel: 728 397 048

Terez14 Docela brzo... :)

philipos vidíš Terko, tak mi aspoň můžeš pomoct s hledáním :)

EvčaNádvorníková

Ahoj, hledám spolubydlící do sdíleného pokoje v Praze - Přední Kopanině (12 min autobusem z Bořislavky). Je to 1+1 v RD, zrekonstruovaný, 27 m², pro jednu za 6000/měs. Podmínkou je, že byt musí být volný v červenci a srpnu. Pokud tě to zaujalo, napiš mi na evca.nadvornikova@seznam.cz

fanex

UBYTOVÁNÍ NA FAŘE PRO SPOLEČENSTVÍ: WEB FARY-UBYTOVÁNÍ- http://www.fara.velkyujezd.cz/aktuality
WEB FARNOSTI http://www.farnost.velkyujezd.cz/o-farnosti

MarieDvořáková

Ahoj, pracuju v Praze a ráda bych sehnala byt 2+1 nebo 3+1, a křesťanské slečny, které by se mnou šly do spolubydlení. Pokud hledáte něco podobného, nebo o někom kdo hledá víte, budu ráda za zprávu :)
Pokud náhodou hledáte milou a věřící spolubydlící, budu ráda když se ozvete taky :)
Kontakt: maaidvorak@gmail.com

Gratia

Hledám samostatný pokoj od července, ideálně kolem 5tis, postel, skřín a pračka nutností. Pište do zpráv

Jankasku

Ahoj, hledám 2 spolubydlící (holky nebo mladé ženy). Jedná se o byt se 3 pokoji, společnou kuchyní, koupelnou a záchodem. Cena 5100 Kč za pokoj včetně všech poplatků (voda, energie, internet), volné od 1.5. K bytu patří ještě také pavlač, kumbál a zahrada (sdílená s dalšími 3 byty). Bydlí se tam suprově, je tam moc hezká příroda a výhled na Prahu. Dostupnost do centra tram 1 a 18 (zastávka Baterie). Obora Hvězda nedaleko, co víc si přát! ;-) V případě zájmu se mi prosím ozvěte na tel: 608 815 517 nebo na email: jankasku@gmail.com.

Gratia platí ještě?

Jankasku Ne ne, máme plný stav, hledat budeme zase až od června - stejné podmínky ;-)

Hankaa Jankasku nebudete prosím hledat spolubydlící v blízké době opět? :)

Jankasku Tento podnájem už bohužel nebude k dispozici z důvodu rekonstrukce. Zrovna se všichni stěhujeme pryč....

Hankaa

Dobří lidé, hledám samostatný neprůchozí pokoj (od června nebo července dál) ve spolubydlení s milými lidmi a s nájmem pokud možno do 5tis. Budu ráda za všechna doporučení :)