Pražští vysokoškoláci

Popis společenství

Vysokoškolští studenti v Praze. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu.

Chtěla bych vás pozvat na víkend, který může být místem seznámení a nebo i jen ztišení. Uskuteční se od 8.-10.10. v Tuchoměřicích. Na programu je přednáška, ztišení, ale i doba odpočinku....Určitě to bude stát za to. Přihlašování zde: https://www.chemin-neuf.cz/navrh/vikend-pro-pracujici-mladez-a-skupinu-nikodem/

Napsat komentář »

Ahoj, sice už nejsem vysokoškolák, ale i tak se zeptám - sháním bydlení v Praze a vy máte určitě spoustu kontaktů - buď k pronájmu 1+kk nebo samostatný pokoj (od posledního týdne v září), předem díky ;)

Napsat komentář »

Uvědomuješ si, že potřebuješ stabilní společenství? Jestli ano, tak se přidej do jednoho z nich. Více informací ve zprávě.

dromedar

Neměla by ta adresa na letáčku vlevo končit spíš ".../stari-pracujici" ?

cailin-grian

ne, protože webová stránka je zatím stejná

Zobrazit 2 komentáře »

Přátelé, nevíte někdo o bydlení pro studentku pedagogické fakulty v Praze, nejlépe od září?

Napsat komentář »

Hledá se spolubydlící do dívčího pokoje studentského bytu v centru Prahy. Ideálně nekuřačka, bez domácího mazlíčka, bez nutkání pořádat divoké večírky, smysl pro pořádek výhodou 😉 Info ve vzkazech.

EmaNováková

Dobrý den, je Vaše nabídka stále aktuální? :)

Elinka-s

Kolik by to stálo?

Zobrazit 2 komentáře »

Chcete ještě před začátkem školy na duchovní víkend? Máme příležitost. Přednášejícím bude Katka Lachmanová.

Napsat komentář »

Přidej se! Nabízíme 3 volné místa na letošní 5. etapu štafetového závodu BoscoRUN. Běží se Praha – Rumburk – Teplice. Závod je koncipován pro amatérské běžce, takže netřeba se bát. V týmu je nás zatím 7 a rádi bychom volné místa doplnily. Akce proběhne 21.-23.8.
Pro víc informací piš prosím na kontakt: david.sisak@seznam.cz
info na webu: http://boscorun.cz/?page_id=16
nějaké fotky: https://boscorun.tumblr.com/

Napsat komentář »

Ahoj, mám jít studovat VŠ v Praze, tak se chci zeptat, jestli je zde nějaké křesťanské ubytování pro studenty.
Děkuji za případné rady. :)

děsítko

Vim, ze ubytovavaki v centru pro mladez v kobylisich. Ale nevim ,co to obnasi...

Zobrazit 1 komentář »

Přátelé, dnes jsem byla darovat krev na Ústav hematologie a krevní transfuze - ÚHKT na Karlově náměstí, a zjisitila jsem, že kromě své práci ješte zaměstnanci šijí roušky pro svou potřebu. KDYBY NĚKDO MOHL ŠÍT ROUŠKY PRO ÚSTAV HEMATOLOGIE, aby zaměstnanci mohli po městě do práce a z práce, byli by vděční. Případně se ozvěte paní Daniele Prouzové tel. 606607113. Jenom je potřeba je ušít z vlastního materiálu - je možné cokoliv - třeba staré prostěradlo, bavlněný šátek, utěrky, prostě to, co je možné vyvařit,Třeba je někdo v blízkosti ze seniorů a někdo byste to mohl i zprostředkovat, naše… Zobrazit více

Přátelé, dnes jsem byla darovat krev na Ústav hematologie a krevní transfuze - ÚHKT na Karlově náměstí, a zjisitila jsem, že kromě své práci ješte zaměstnanci šijí roušky pro svou potřebu. KDYBY NĚKDO MOHL ŠÍT ROUŠKY PRO ÚSTAV HEMATOLOGIE, aby zaměstnanci mohli po městě do práce a z práce, byli by vděční. Případně se ozvěte paní Daniele Prouzové tel. 606607113. Jenom je potřeba je ušít z vlastního materiálu - je možné cokoliv - třeba staré prostěradlo, bavlněný šátek, utěrky, prostě to, co je možné vyvařit,Třeba je někdo v blízkosti ze seniorů a někdo byste to mohl i zprostředkovat, naše sestry šijí roušky, ale ty zásobují naší nemocnici. Díky.
A JEŠTĚ KDO MŮŽETE JDĚTE DAROVAT KREV, ALE NE DO PLAZMACENTER, ALE DO NORMÁLNÍCH TRANSFÚZNÍCH STANIC!

Napsat komentář »
dromedar

"chceš je opravdu prožít, nejenom přežít?"

To by bylo trapné, i kdyby tam nechyběla čárka.

Zobrazit 1 komentář »