Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Pardubičtí vysokoškoláci

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Vysokoškolští studenti v Pardubicích. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

CENAP

29.5. v Hradci Králové pod vedením ing. Markéty Juzové, členky Aliance poradců, začíná Kurz STM.
Ženy, přijďte se více dozvědět, jak dobře porozumět svým cyklům.
Manželé, přijďte se naučit porozumět své společné plodnosti. Díky tomu budete schopni spolehlivě se vyhýbat početí i v případně otevřenosti početí budete vědět, kdy k početí došlo a tedy správně spočítat termín porodu.
Více na http://www.bihk.cz/pastorace/centrum-pro-rodinu

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Toma

Srdečně Vás všechny zveme na Celostátní setkání vysokoškoláků = Studentský Velehrad 19.-22.4.2018 ! =) https://www.signaly.cz/studentsky-velehrad-2018

Václav Vacek

Hledáme někoho na správu modlitebního společenství: https://www.signaly.cz/modlitba-navlne

klaruska1

Ahoj, jsme 2 věřící studentky, které nastupují do 1. ročníku na UPCE a hledáme bydlení v Pardubicích. Rádi bychom, aby byl byt (pokoj) vybaven (postele, psací stůl, internet, lednice, kuchyňka vč. sporáku, koupelna,...) Cena do 2500 Kč/os. vč. internetu a energií. Předem děkujeme za jakékoli nabídky (možno i pro 1 osobu).

misik

Ahoj, je zde někdo, kdo ví o ubytování za rozumnou cenu v Pardubicích, pro mě, a to pouze do června? Děkuji za jakékoliv informace.

SarkaD

Ahoj :o)
chtěla bych vás pozvat na poslední spolčo (8.1.2014) v tomto semestru. Tématem je: Taneční večer ve "společenském". Na své si přijdou začátečníci i pokročilí. =)
Spolčo naplánované na 15. 1. se ruší, protože je již zkouškové. A téma "Proč by se nemělo prášit na Bibli" se (doufejme) přesouvá na další semestr. =)

SarkaD

Ahoj =)
chtěla bych Vás všechny pozvat do kostela sv. Bartoloměje na jedinečnou údálost, která se koná pouze jednou do roka. Od 6:00 se zde uskuteční roráty. Poté jste všichni srdečně zváni na faru na snídani =)

VeruP

Zdravím všechny VŠ :-) Chtěla bych se zeptat, zda by někdo z vás neměl zájem o pravidelný čtvrteční volejbal v Pardubicích u salesiánů? Napište mi prosím kdyžtak zprávu. Dík :-)

wittek ahojda, a my zveme na vysokoškolskí wolejbal v Úterý u Saleziánů v 19:00

VeruP Aha..tak kdyby se to někomu nehodilo v uterý :D Nicméně já v úterý můžu, tak jestli tam nebývá nával..:-)

misik

Ahoj, jistě jste již slyšeli o sportovním dni Salaš Cup a následném hudebním festivalu SheepFest, které se uskuteční 11.5. 2013 v Hradci Králové. Všichni jsme srdečně zváni! Na středečních spolčech budu prodávat vstupenky na SheepFest za zvýhodněnou cenu. V případě zájmu se mě nebojte kontaktovat individuálně. Více informací naleznete buďto na signálech zde https://www.signaly.cz/sheepfest-3 či na facebooku zde https://www.facebook.com/events/550664008301650/