Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Královéhradečtí vysokoškoláci

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Vysokoškolští studenti v Hradci Králové. Podrobnější členění najdeš po kliknutí na školu v pravém menu. Více o společenství »

CENAP

29.5. v Hradci Králové pod vedením ing. Markéty Juzové, členky Aliance poradců, začíná Kurz STM.
Ženy, přijďte se více dozvědět, jak dobře porozumět svým cyklům.
Manželé, přijďte se naučit porozumět své společné plodnosti. Díky tomu budete schopni spolehlivě se vyhýbat početí i v případně otevřenosti početí budete vědět, kdy k početí došlo a tedy správně spočítat termín porodu.
Více na http://www.bihk.cz/pastorace/centrum-pro-rodinu

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Terka8

Spěchá: Hledáme 1-3 spolubydlící do velkého neprůchozího pokoje v bytě 3+1 v městském domě. Dům se nachází v centru Hradce Králové a je vybaven běžným spotřebiči a nábytkem. Měsíční nájem od 1960Kč (dle počtu nájemců), v červenci a srpnu je snížený. Volné již od 1.6.! Prohlídka možná po domluvě. Kontakt: 728 459 383.

Toma

Srdečně Vás všechny zveme na Celostátní setkání vysokoškoláků = Studentský Velehrad 19.-22.4.2018 ! =) https://www.signaly.cz/studentsky-velehrad-2018

Terka8

Zdravím. Sháníme 2 spolubydlící (studentky či pracující slečny), do velkého neprůchozího pokoje pro 3 osoby v bytě 3+1 v městském domě. Byt se nachází v centru Hradce Kralové u zastávky Adalbertinum a je vybaven běžnými spotřebiči a nábytkem.

Nájem: 1960 Kč včetně energií + 50 Kč internet, o prázdninách je nájem snížený. Ubytování možné již od začátku června! Prohlídka bytu doporučena :-)

Kontakt: Terka Hordějčuková, 724 380 609.

Václav Vacek

Hledáme někoho na správu modlitebního společenství: https://www.signaly.cz/modlitba-navlne

Saimon

Snáním dva až tři spolubydlící do bytu na Šafaříkvě ulici v HK. Nájem 1500Kč za měsíc, od února do července. O více info pište do vzkazů. :-)

FranTISEk

Moc vás včechny zdravím! Hledám "studenské" ubytování v Hradci Králové, nejlépe od ledna 2015 v křesťanském prostředí. Ví někdo o nějákém volném místě? moc díky za jakoukoliv pomoc při hledání :)

Saimon ahoj sháním spolubydlící od února do července.. byt je na šafaříkově ulici, nájem cca 1500 za měsíc komplet

lilie

termíny vkh plesů už jsou známy :)
https://www.signaly.cz/fotky/57257/1494044#photo-detail

lilie

hlasujte prosím!! :) jen do 23.12.!
http://www.o2thinkbig.cz/projekty/detail/4675